Ošetření nehtů po šelaku

Konstrukce manikurové technologie šelak se může měnit. Pokud se rozhodnete pokrýt šelakové hřebíky nebo prodloužení, měli byste pochopit, jaké důsledky může tato krása pro vás znamenat. Povlak, který trvá déle než jeden týden a nemění své vlastnosti, samozřejmě přitahuje ženy. Při použití šelaku nemusíte chodit do salonu každé tři až čtyři dny, abyste aktualizovali nátěr.

Ale nezapomeňte na důsledky, ale mohou být vážné:

- Nejdříve při nanášení glazury na nehty z nehtové desky odstraňte tukovou vrstvu pilníkem na nehty tak, aby byl lak pevně držen. Hřebíková destička po této expozici ztenčí a odlupuje se;

- při použití gelu se často vyskytují alergické reakce, protože složení laků zahrnuje agresivní chemické složky;

- je možná houbová infekce nehtů a, bohužel, časté onemocnění, protože nehtová deska nedýchá pod těžkou akrylovou vrstvou nehtu, což je přímá indikace pro reprodukci bakterií způsobujících onemocnění. Pokud si po odstranění laku všimnete na desce žluté skvrny a kůže po vybudování kolem nehtů se zčervená a svěží, měli byste ihned odstranit nátěr a poraďte se s lékařem;

Ošetření nehtů po šelaku

existuje mnoho způsobůrestaurování nehtové destičky po zákroku šelaku. Ošetření nehtové desky v salonu vás bude stát úhlednou sumou, takže většina žen se uchyluje k tradiční medicíně, což dává dobrý výsledek. Je třeba mít na paměti, že je nemožné přikrýt šelakem až do úplné regenerace postižené destičky.

Tradiční metody léčby

\ t

Existuje několik populárních způsobů řešení problémů s nehtovou deskou, každá z nich má své vlastní vlastnosti :

- Olivový olej. Teplé koupele s olivovým olejem, ohřáté na pokojovou teplotu, mohou fungovat zázraky. Pokud po odstranění šelaku, vaše nehty jsou odlupovány, olivový olej může snadno vyřešit váš problém, může dát do pořádku nejvíce zanedbané pera. Potřebují lázně každý večer dva týdny.

- Správná strava. Vyzvednutí vyvážené stravy, bohaté na vitamíny a minerály, stejně jako kompetentní příjem vitamínového komplexu, vám pomůže obnovit nejen nehtovou destičku, ale také dát do pořádku celé tělo.

- Citronová šťáva. Nebudete tomu věřit, ale citronová šťáva vám pomůže při řešení problémů po odstranění šelaku a leštění talíře! Citron pomůže nejen k nasycení pokožky výživným vitaminem C, ale také k jeho zvlhčení díky esenciálním olejům v něm obsaženým. Rub citrónovou šťávu do nehtového talíře, pak po třech minutách, opláchněte ji teplou vodou a otřete nehty s kůží citronu, jeho oleje budou saturovat kůži a deska s výživnými prvky. Po pár týdnechnehty budou dobře udržované a silné bez velkého úsilí.

- Jod. Nejjednodušší a nejlevnější způsob, jak ošetřit nehtovou destičku po odstranění šelaku, pomůže běžnému jodu. Pokud jsou nehty „natřeny“ na noc s jódem, pak ráno nebude stopy žlutého odstínu, jód bude absorbován do nehtové destičky a výrazně ho posílí.

- Mořská sůl. Teplé koupele s mořskou solí pomohou posílit nehtovou desku a vyřeší problém delaminace. Pro dosažení nejlepšího výsledku po použití lázně je třeba aplikovat výživný krém.

- Speciální laky. Nátěr speciálním lakem na postiženém talíři pomáhá obnovit jeho přirozený stav a obnovit zdravý vzhled.

Metoda salónů

Jedná se o módní trend, který s sebou nese řadu následků, které jsou škodlivé pro nehtovou destičku, a proto moderní salóny používají nástroje, které mohou obnovit nehtovou desku téměř do původního stavu, ale takové postupy jsou poměrně drahé:

- Parafínová terapie. Použití speciálních parafínových lázní pro obnovení stavu nehtové desky má dlouhý a hmatatelný účinek. Samotný postup trvá asi půl hodiny a má kromě léčebného účinku také relaxační směr.

- Těsnění nehtů. Tento postup se v salonech provádí již dlouho a osvědčil se jako pozitivní. Při utěsnění hřebíků byl použit speciální nástroj na bázi mědi a včelího vosku. Podstatou tohoto postupu je uzavření mikrotrhlinpovrch nehtu, kterým živiny dodávané do nehtu. Po této proceduře vypadá nehtová deska zdravěji a má brilantní povlak.

- Použití kůžičkového oleje je nejjednodušší a nejpohodlnější způsob jak pro masáže, tak pro domácí použití, díky aplikaci pokožky pokožky dostává živiny a přivádí je do tloušťky desky, hojí ji a dodává jí bezchybný vzhled.