Ořezávání nehtů

Již dlouho bylo prokázáno, že proces, který přijímá energii, regulují nehty, protože v jejich blízkosti je mnoho životně důležitých bodů, které jsou absolutně spojeny se všemi orgány lidského těla. A ne každý dělá manikúru kdykoliv. Nyní se stále více a více pozornosti věnuje takové složité a velmi zajímavé vědě jako astrologie. A ona má takřka „svůj vlastní názor“ na téma manikúry. Někteří se uchylují k manikúre na lunárním kalendáři.

Hřebíky podle lunárního kalendáře

Obecně se zpočátku může zdát, že manikúru (která je především o postupu péče o nehty), která se týká lunárního kalendáře, je těžké připojit. Koneckonců, aby se nehty v pořádku, musí být pravidelně. Přirozeně, nikdo nebude souhlasit, že počká na správný čas, kdy nehty vypadají špatně. Ve skutečnosti je vše mnohem jednodušší.

Nejdříve je nutné, aby se každý den rozhodl před spaním, pečlivě namazal nehty (samozřejmě, pokud nejsou pokryty lakem) a kůžičku speciálním olejem určeným pro péči o ně. Všimněte si, že místo tohoto nástroje je možné použít jakýkoliv rostlinný olej. Například mandlový nebo broskvový olej je velmi dobrý. Navíc je lepší dělat všechny domácí úkoly se speciálními rukavicemi.

A nyní nabízíme podrobnější popis pravidel pro měsíc. Okamžitě učinit rezervaci, že to není jen fikce, ale výsledky let výzkumu zkušenýchastrologové. Takže je to velmi překvapující, ale prokázaný fakt: nehty se stávají mnohem zdravějšími a silnějšími, pokud v pátek večer provedete procedury péče o ně (manipulace s kůžičkami, pilníky). Nebo spíše po západu slunce. Je naprosto lhostejné, co přesně znamení zvěrokruhu v tomto okamžiku je měsíc.

I když je měsíc také v Kozorožci, postupy budou dvojnásobně užitečné. Navíc během tohoto období můžete dělat manikúru kdykoliv během dne. Pravda, pátek je stále v oblíbených. Pokud jde o dny Pisces, Rakovina nebo Blíženců, musí být kladen tabu na jakoukoli manipulaci s nehty. Nesmíme samozřejmě zapomínat, že se to ani v pátek netýká.

Zodiac je křehká záležitost

Podívejme se nyní podrobněji, jaký účinek bude mít manikúra na tělo, když je měsíc v různých znameních zvěrokruhu.

Měsíc v Býku nebo Beranovi

Absolutně neutrální dny pro manikúru. Nicméně, podle Lunárního kalendáře, takové procedury se v tomto období nedoporučují, ale stále neexistuje přísný zákaz. V případě potřeby proto není nutné odmítat manipulaci s péčí.

Měsíc v Gemini

V těchto dnech není nutné vytvářet umělé nehty. Aby se však vyhnuly nepříjemným následkům, je lepší to udělat na jiný den.

Měsíc v Panně

Velmi příznivé období a jen pro péči o nehty a pro umělý růst.

Měsíc v Leo

Je to doba, která je co nejpříznivější.pro aktivní sebezdokonalování. Můžete velmi úspěšně realizovat svůj vlastní tvůrčí potenciál a vytvořit zcela nový design pro nehty.

Měsíc v rakovině

Pokud si v těchto dnech rozřezáváte nehty, musíte být připraveni na to, že jejich růst výrazně zpomalí.

Měsíc v Libra

Neexistují žádné překážky pro manikúru. Během tohoto období se ženám doporučuje, aby si nehty pokryly jemnými tóny laku. To bude mít pozitivní vliv na psycho-emocionální stav.

Měsíc ve Štíru

Všechny druhy speciálních koupelí v tento den nepřinesou požadovaný účinek. Masáž s esenciálními oleji se však vejde dokonale.

Měsíc ve Střelci

Postup, který bude mít nejpozitivnější účinek na ruce a nehty, je obal. Zvláště doporučujeme věnovat pozornost zábalu s olivovým olejem.

Měsíc v kozorožci

Již jsme zmínili, že tyto dny jsou nejvhodnější a nejvhodnější pro všechny postupy související s péčí o ruce a nehty.

Měsíc v Aquarius

Velmi dobré období pro manikúru. Maximální pozitivní účinek bude mít všechny léčebné procedury a masáže.

Měsíc v rybách

V těchto dnech by se neměla používat nová kosmetika. A obecně, pokud je nutná manikúra, pak se musíte pokusit o léčbu s maximální péčí.

Střih na remel

Dnes velmi populárnířezání nehtů Remel. Slavný astrolog s velkými zkušenostmi, který věnoval dlouhou dobu studiu otázky dopadu této vědy na postupy péče o ruce a nehty. Navíc si dokonce vytvořil speciální kalendář, ve kterém byl namalován „postoj“ lunárního kalendáře ke každému dni. Tento kalendář lze snadno nalézt na internetu.