Olej na nehty

Většina zástupců slabšího pohlaví pečlivě sleduje stav svých kotců. Mnoho lidí si myslí, že péče o nehty a povrch kůže je omezena na čistou manikúru a pravidelné používání hydratačních přípravků. Tento názor může být považován za zcela chybný, protože je třeba věnovat zvláštní pozornost kůžičce, která chrání tělo před infekcí, rozvoj plísňových onemocnění a pronikání škodlivých bakterií přítomných v životním prostředí.

Hřebíková deska musí nutně dostat dostatečné množství mikroživin, jako v každém jiném případě, že bude neustále odlupovat a rozkládat se. Aby se předešlo těmto problémům, pomůže to olejům, které aktivně používají kosmetické salony pro provádění nejrůznějších postupů.

Opravdu potřebujete používat oleje?

Jak již bylo zmíněno, kutikula je bariérou, která brání rozvoji všech druhů onemocnění. Neustále roste, proto vyžaduje pečlivou údržbu. Mnoho mladých žen se mylně domnívá, že v kosmetických salonech je tato kůže zcela odstraněna, ale ve skutečnosti je odříznuta pouze mrtvá vrstva, protože již neplní své funkce. Ale stav živé kutikuly musí být monitorován a samotná vlhkost nebude stačit.

Různé oleje jsou pro měsíčky neméně užitečné. V závislosti na požadovaných účincích tyto látky přispívají k posílení abělení talíře, urychlení jejího růstu, navlhčení pokožky rukou, urychlení hojení malých ran a škrábanců. Kromě toho, pokud budete po návštěvě salonu léčit prsty speciálními tekutinami, budete moci prodloužit životnost manikúry.

Důrazně se doporučuje uchýlit se k používání olejů v chladném období, kdy jsou rukojeti neustále vystaveny teplotním změnám. Tato péče je také užitečná pro majitele suchých, šupinatých dermis a prodloužených nehtů. Pravidelné používání nástrojů tak přinese výjimečné výhody a nepoškodí čerstvou manikúru.

Je-li známa výhoda takových rukojetí, je nutné se naučit, jak správně vybrat oleje, bez ohledu na jejich chuť a účel. Je lepší dát přednost kapalině, která je realizována ve skleněných trubicích z tmavého skla, umístěných v lepenkové krabici. V každém jiném případě lék ztrácí své léčivé účinky a nemá žádnou hodnotu. Samozřejmě musíte věnovat pozornost datům vypršení platnosti, protože jejich přebytek je plný vážných potíží.

Stejně důležité je zajistit, aby nedošlo k alergické reakci na konkrétní látku. K tomu budete muset dát kapku kapaliny na koleno ohnout. Pokud po šedesáti minutách nedojde k žádné negativní reakci, můžete v budoucnu olej bezpečně používat. Měli byste se také starat o získání speciálního kartáče, který zjednoduší aplikaci léků na kůžičku a nehty.

Nejužitečnějšíoleje

Ylang-ylang bude skutečným nálezem pro majitele loupaných měsíčků. Při dlouhodobém používání tohoto nástroje bude možné se zbavit nadměrné křehkosti, zvlhčit pokožku a zlepšit vzhled prstů. Ether lze použít ve své čisté formě. Je dostačující aplikovat několik kapek kapaliny na samotnou desku a štětcem, aby se rozložila po celém povrchu. Procedura netrvá déle než dvě minuty, protože léčivo se rychle vstřebává. Před mletím nehtů se doporučuje použít ylang-ylang.

Levandulový olej přinese maximální užitek v zimním období, protože kůže rukojetí se začíná sušit a odlupovat. Účinně zvlhčuje pokožku, hojí trhliny na jemné pokožce, posiluje desku. Pro zlepšení stavu nehtů je nutné aplikovat několik kapek přípravku dvakrát denně. Pokud se však žena rozhodla postarat se o kůžičku, je lepší promíchat nějakou tekutinu s výživným krémem a třikrát týdně třít výslednou hmotu do kůže.

Nebude zbytečné získávat láhev čaje z tea tree, protože zabraňuje rozvoji nepříjemné houby a aktivuje růst měsíčku. Je však třeba mít na paměti, že tento nástroj by měl být smíchán se základním olejem (olivový, meruňkový, jojobový). Hotová směs se doporučuje aplikovat denně na povrch kutikuly a destičky. Pokud žena čelí vzhledu houby, pak na základě tekutiny, aby se obklady.

Velmi často pro péči o použité rukojeticitronový olej. Nebude jen vybělit nehty, ale také posílit. Navíc lék zlepšuje krevní oběh. Větší počet užitečných stopových prvků tak proniká dermis. Aby se zlepšila barva desky, je nutné několikrát týdně vytvořit aromatické obvazy. Stačí přidat deset kapek oleje do teplé vody a ponořit špičku prstů do kapaliny na dvacet minut.

Kromě toho mají oleje na bázi mandarinky, pomeranče, santalového dřeva, pačuli, tymiánu, růže, kadidla a cedru bezkonkurenční vlastnosti. Doporučuje se dávat přednost jednomu nebo dvěma výrobkům a pravidelně je aplikovat na kůžičku a měsíčky. První výsledky lze vidět doslova po týdenní aplikaci, která potěší každého majitele problematických prstů.