Odstraňovač kůžičky

Čisté a dobře udržované ruce jsou vždy dobře provedenou manikúrou. Zajišťuje odstranění kutikuly, pro kterou kosmetické společnosti vyvinuly různé kosmetické přípravky pro její odstranění. Liší se ve složení, mechanismu účinku, ale konečný výsledek jejich použití musí uspokojit ženu. Dozvíte se více o odstranění kůžičky a přípravcích, které tomuto účelu slouží.

Proč odstranit kůžičku?

Kůžička je kožní váleček, který roste a kazí vzhled nehtových destiček. Jeho odstraněním je odstranění „mrtvé“ kůže, tj. Zrohovatěných buněk kolem nehtu. A proč by měla být odstraněna? Zdá se, že chrání hřebík? Ve skutečnosti, bez řádné péče, tato mrtvá kůže může růst do nehtového lůžka a tím přispět k vzniku trhlin a otřepů, narušovat růst nehtu.

Pokud se neodstraní, pak nehty vypadají neuspořádané.

Trendy manikúry dnes znamenají povinné odstranění pokožky. Tato manipulace však může být prováděna dvěma způsoby, v závislosti na typu manikúry. Klasická manikúra je vyříznutá manikúra, která zahrnuje napařování rukou a řezání kůžičky speciálním nástrojem. Evropská manikúra je tabu pro obřízku. Kůže na kůži kolem nehtu není řezaná, ale rozpuštěna pomocí speciálního nástroje. Trendy evropské manikúry jsou založeny na skutečnosti, že řezání kutikuly a použití řezánípostupy přispívají ke zranění prstů, infekci. Proto byly vytvořeny speciální nástroje, které umožňují rozpuštění "zbytečných" částí pokožky. Mohou být použity samostatně doma, což je velmi pohodlné a v kabině.

Mechanismus použití odstraňovače kožek

\ t

Před prováděním tohoto postupu doma by měly být připraveny ruce. Důkladně je omyjte mýdlem. Poté je otřete do sucha nebo nechte uschnout přirozeně.

V současné době existuje na trhu s kosmetikou mnoho prostředků k odstranění kůžičky, ale je lepší zvolit si ty, které obsahují ovocné kyseliny. Obvykle mají konzistenci podobnou gelu, láhev je vybavena speciálním kartáčem pro snadnou aplikaci. Musí být aplikován na kůžičku a vyčkat 4-5 minut. Pak je třeba vzít speciální hůlku a jemně oddělit ošetřenou kůži na každém nehtu. Současně se odstraní jeho mrtvé buňky se zbytky aplikovaného činidla. Po skončení manipulace je třeba ruce umýt mýdlem a vodou.

Typ odstraňovače kožek

\ t

V současné době existuje mnoho takových výrobků a v každém kosmetickém oddělení je lze zakoupit z existujícího sortimentu. Řekneme tedy několik takových prostředků:

  1. Prostředky pro odstranění kůžičky z Eveline.Je balen v atraktivní krabičce a je uložen v tubě. Prostředky mají tekutou konzistenci, bez chuti, mléčně bílé barvy. Snadno se distribuuje na nehtovou desku. Použijte jej, jak doporučuje výrobce, na dobu 30 sekund. Alesoudě podle recenzí na fórech, je lepší držet nástroj na nehtech déle, zejména pokud je kutikula spuštěna. Nástroj je hypoalergenní, dokonale rozpouští kůžičku a pak se snadno odstraní.
  2. Sally Hansenová Problém kutikulární odstraňovač kůžičky.Ve vhodné láhvi je kartáč pro aplikaci léku. Aplikujte po dobu 30-60 sekund. Nástroj je také bělidlo na nehty, takže celá nehtová deska by měla být pokryta tímto přípravkem. Nástroj je tlustý, nešíří se, má jemnou příjemnou vůni.
  3. Odstranění kutikuly Krémová kůžička Eraser.Nástroj je alfa-kyselý krém, který změkčuje a jemně exfoliační kůžičku. Kombinace alfa hydroxidů kyseliny v jejím složení vyživuje nehtovou destičku a kůži, která k ní přiléhá. Krém také zabraňuje růstu pokožky a tvorbě otřepů. Tento nástroj se doporučuje pro každodenní použití. Obsahuje 14 ml v zkumavce.

Volba prostředků pro odstranění pokožky je tedy soukromou záležitostí každé ženy. Ale určitě nejvhodnější je najít metodu jednotlivých vzorků.