Odstranění šelaku doma

Móda pro trvalou manikúru, která neztratila půdu v ​​posledních několika letech v řadě. Kromě toho jsou nejen nahromaděné nehty módní, ale i ty, na které se vztahuje speciální výrobek Shellac. K dnešnímu dni jsou šelakové hřebíky samočinné při navrhování nehtů, které vydrží mnohem déle než běžné laky a nevyžadují žádné dodatečné náklady při odstraňování. Koneckonců, není žádným tajemstvím, že je téměř nemožné odstranit nehty pěstované s akrylem nebo gelem doma, aniž by jim to způsobilo zranění. V dnešní publikaci vám sdělíme, jak snadno a snadno odstranit šelak z nehtů bez finančních nákladů a úsilí.

Než budeme diskutovat o hlavním tématu, uvidíme, co přesně je šelak.

Shellac - co to je?

Revoluční gelový lesk je druh hybridů běžného laku na nehty a gelového povlaku, který se používá pro prodloužení nehtů. Shellac kombinuje snadnou aplikaci laku na nehty a neuvěřitelnou pevnost a stabilitu gelu. Šelak má zároveň bohatou paletu odstínů a je odolný vůči oděru.

Je třeba poznamenat, že pouze povlak vyrobený se stejným názvem ze série Shellac, známý výrobce kosmetiky pro nehty CND, lze nazvat plným šelakem. Pokud jde o gelové laky od jiných výrobců, nejsou šelakem. Pravidla pro odstraňování šelaku jakéhokoliv typu od výrobce nehtů doma se však neliší od sebe.

Jak odstranit šelak vdoma?

Nejprve existuje několik způsobů, jak odstranit šelak doma. První a nejjednodušší způsob je koupit speciální kapalinu, kterou nabízejí výrobci šelaku. Postup pro odstranění povlaku se příliš neliší od odstranění běžného laku na nehty: malé množství kapaliny se aplikuje na bavlněnou podložku, aplikuje se na nehet a promyje se z povrchu nehtových destiček.

Pokud není možné koupit hotovou šelakovou kapalinu, můžete použít běžný odstraňovač laku na nehty. V tomto případě by však mělo být zváženo několik důležitých pravidel. Kromě odstraňovače nehtů potřebujeme potravinovou fólii, bavlněné podložky a oranžovou tyčinku. Je důležité poznamenat, že postup pro odstranění šelaku trvá asi 20 minut.

Instrukce krok za krokem:

  • namočte čisté bavlněné kotouče na odstraňovač laku na nehty a naneste každý disk na povrch nehtu;
  • každou nehtovou destičku, na kterou se aplikují bavlněné podložky s odstraňovačem laku na nehty, zabalte do potravinářské fólie a pevně ji zatlačte. Povšimněte si, že fólie je v tomto případě nutná, aby se zabránilo odpařování odstraňovače laku na nehty a aby se bavlněné podložky upevnily na nehty;
  • počkejte 10 minut;
  • po určité době opatrně masírujte nehtové destičky a opatrně vyjměte foliové a bavlněné kotouče a odstraňte šelak s nimi;
  • Odstraňte zbývající vrstvu oranžovou tyčí.

Nakonec může být nátěr opět odstraněnotírání nehtové desky ponořené v odlakovači na nehty s bavlněnými podložkami.

Je to důležité ! Pokud se postup odstranění šelaku odehrává na rukou, je nejprve lepší pracovat pouze jednou rukou, takže ostatní zůstávají vždy volné. Na konci zpracování jedné ruky můžete přistoupit k odstranění šelaku a druhé ruky.

Po ukončení procedury pro odstranění šelaku doma nezapomeňte ošetřit nehty hydratačním krémem nebo výživným krémem. Velmi užitečná bude i lázeň pro nehty.

Všimněte si, že pokud máte chuť aplikovat šelak ihned po odstranění, můžete to bezpečně udělat. Šelak je na rozdíl od mnoha jiných nátěrů nehtů naprosto bezpečný. Faktem je, že neobsahuje formaldehydy a je bezpečný i pro těhotné ženy.

To je tak snadné a jednoduché, a co je nejdůležitější bez dodatečných nákladů, můžete šelak odstranit doma.

Hodně štěstí a skvělé výsledky!