Nový módní trend - lisování nehtů

Prakticky každá dívka tráví spoustu času a peněz na to, aby hledala svůj styl, starala se o sebe a svůj vzhled. Neexistuje žádná výjimka a krásná manikúra, kterou moderní žena dělá alespoň jednou týdně. Z toho, jak často chodí do nehtového salonu, záleží nejen na kráse rukou, ale i na jejich zdraví.

Dnes existuje mnoho možností, jak učinit svou manikúru krásnou a originální. Takže jedna z nejpopulárnějších a nejznámějších technik je nail-stamping. S jeho pomocí můžete na nehtech vytvořit opravdová mistrovská díla a neužít mnoho času.

Lisování je sada nástrojů, které lze zakoupit v každém specializovaném obchodě. Přeloženo z anglického slova "razítkování" znamená "razítko". To znamená, že na své nehty doslova dáte razítko. Jinými slovy, tato technika umožňuje absolutně jakýkoli výkres, vzor, ​​miniaturní obraz, který má být přenesen na manikúru. Co vlastně činí váš návrh jedinečným a nenapodobitelným.

Napařování má své přednosti. Například, to je docela snadné zvládnout. Samotná procedura je jednoduchá manikúra a zvládne i začátečníka. Také jednou z výhod je nápadnost a jas, protože tato manikúra doma se nedá odlišit od salónu. Vypadá dokonale, elegantní a drahé.

Za zmínku stojí také rychlost provádění této techniky. Asi půl hodiny budete muset přinést ruce v pořádkuvzhled a zachycení na nehty oslnivý design.

Je třeba poznamenat velké možnosti lisování nehtů. Díky tomu je možné na nehty aplikovat i ty nejmenší detaily a prvky, které zvládne pouze profesionál.

Co je součástí lisování nehtů? Celá sada vás bude stát asi 500 rublů. Obsahuje dvojici laků různých barev, speciální škrabku, razítko, stejně jako disk s různými vzory. Můžete si vybrat cokoliv a aplikovat všechny druhy výtisků na nehty. Pomocí razítka se obraz z disku položí na hřebík. Škrabka je v tomto případě nutná pro odstranění chyb. Štěstí v souboru se liší od obyčejné, jejich hustoty. Mají matné odstíny a hluboké barvy.

Před zahájením zákroku si připravte ruce a nehty. Nejdříve musíte připravit koupel a nalijte tam hydratační krém a přidejte mořskou sůl. Jakmile jsou ruce a prsty dobře napařené, odstraňte kůžičku a přebytečnou kůži kolem nehtových destiček. Dále si vezměte pilník na nehty a ořízněte všechny nehty.

Když jsou tedy ruce připraveny, pokračujte postupem razítka. První věc, kterou musíte udělat, je vyčistit nehty z tuku krém. K tomu vezměte vatu namočenou v acetonu a otřete povrch nehtu. Dále nechty nechte bezbarvým lakem a počkejte, až uschne.

Dalším krokem je vyjmutí disku ze sady a jeho odstranění. Pak naneste lak na rytý vzor, ​​ale jen jemně, aby nezanechal okraj vzoru. Pro kreslení můžezapadne do jakékoli barvy, která je zcela odlišná od té hlavní.

Poté vezměte škrabku a odstraňte přebytečnou barvu tak, aby barva zůstala na disku. Pak stiskněte razítko na disk se vzorem, přidržte několik sekund. Výsledkem je, že vzor bude jasný a nebude rozmazaný, pokud jste v této chvíli nepohnuli rukou. Jakmile je vzorek pevně nastaven, stiskněte tlačítko na hřebíku a obraz se snadno přenese.

Pokud chcete tisknout na jiné nehty, otiskněte razítko acetonem a postup opakujte. Není nutné, aby kresba byla na všech nehtech, pro krásu ji můžete aplikovat pouze na několik nehtů. Poté použijte hřebík. Po dokončení odstraňte přebytečnou barvu speciálními tekutými nehty.

Jak můžete vidět, ražba nehtů je vynikající a poměrně jednoduchá technika pro vytvoření jedinečného designu nehtů doma.