Novinka manikúra jako způsob, jak zvýraznit vaši osobnost

Umění manikúry je stejně proměnlivé jako nálada ženy. Manikúra novin však získává úpravy, což je její kouzlo a význam. Díky širokému výběru nástrojů pro zdobení nehtů můžete vytvořit opravdové umělecké dílo s využitím nových metod a originálních nápadů. Navzdory tomu, že manikúra s novinami je stále „nováčkem“ v oblasti navrhování nehtů, pevně zajistila své místo a neustále se vyvíjí. Pomocí jedinečné techniky využívající starého tisku můžete vytvořit zajímavý a mimořádný obraz.

Historická přestávka na kávu

Manikúra v novinách má poměrně jednoduchý, ale zajímavý příběh. Ve francouzských novinách vyšel článek s informacemi o kosmetických službách. Žena kosmetolog nabídl její služby ve vytvoření manikúry. Ale bylo to obtížné zpracování a malování nehtů - pro vytvoření designu použila noviny, totiž poznámku o kosmetologickém salonu. Zajímavý článek vzbudil rozruch a redaktoři byli spokojeni. Navíc, žena má mnoho klientů, novinka manikúra rychle stala se populární.

Jak provést manikúru s tištěným písmem

Takový design lze dnes snadno provádět nezávisle doma.- pro tento účel je třeba vzít kvalitní odlakovač na nehty, láhev bezbarvého laku a stránku z periodika.

Ukažte trpělivost a vynalézavost a velmi brzy budete moci obdivovat originální tisk na nehtech.

V současné době používají mistři nehtů dva způsoby, jak vytvořit manikúru se vzorem novin. Každý z nich má své výhody, ale výsledky vás v žádném případě nenechají lhostejným.

Způsob vytváření "tištěných nehtů" №1

V první fázi provedeme přípravné postupy: starý lak očistíme kapalinou pro nehty, upravíme tvar každé nehtové destičky pomocí bezpečného, ​​správně zvoleného pilníku na nehty. Je třeba poznamenat, že takový design je vhodný pro nehty jakéhokoliv tvaru.

Po dokončení přípravných procedur a na tom, aby naše nehty zaujaly estetický vzhled, přistoupíme k aplikaci dopisních dopisů z novin. K tomu byste měli předem připravit deset kusů papíru z oběhu novin nebo časopisů o stejné velikosti. Mělo by být zřejmé, že novinový kus musí být větší než velikost nehtové desky. Takže bude mnohem snazší odstranit přebytečný papír.

Dalším krokem je použití bezbarvého laku. Lehce foukané na nehty, takže jsou trochu suché, ale nepochopitelně, naneste na lakovaný povrch odstraňovač laku na nehty v malém množství. Z výše uvedeného pečlivě a těsně aplikujte dříve roztrhaný kus novin, který bude sloužit jako vzor. Papír nenímusí se pohybovat, dávejte pozor, abyste tisk nepokazili. Po několika minutách se musí vytištěné písmo objevit na nehtové desce. Pak pokračujte k dalšímu prstu - a tak střídavě.

Druhá metoda zdobení nehtů s tištěným písmem

K vytvoření novinové manikúry potřebujeme bezbarvý, bílý, béžový a šedý lak, stránku z novin, jakýkoli alkoholický roztok.

Začněme s použitím bílého laku na povrchu nehtů - bude sloužit jako velkolepý kontrastní základ. Doporučujeme pokračovat ve výrobě manikúry po dni, protože alkohol může poškodit čerstvý povrch nehtů. Během této doby se lak napojí na nehtovou matrici a bude možné bezpečně pokračovat v postupu.

Připravit 10 kusů novin nebo časopisů. Písmo lze aplikovat dvěma způsoby: buď naneste alkoholický roztok na kus časopisu, nebo ponořte do něj samotný hřebík a poté papír připojte. Potom pevně zatlačte obraz pomocí ubrousku. Čekáme 30 sekund a odstraníme šablonu.

Je nutné počkat, až bude písmo zcela suché, po kterém zakryjeme nehty průhledným lakem. Bude sloužit jako obrazový fixer a nedovolí poškození písma.

Hlavní výhodou manikúry zhotovené pomocí novin je jednoduchost v jejím designu. Kromě toho se hodí obrázky různých stylů. V práci nebo na univerzitě může být vydán na béžovém nebo jiném „neutrálním“ základě. Na večerní společenskou akci si stačí vybratsvětlejší lak na pozadí a doplňte jej takovými dekorativními prvky, jako jsou kamínky a vaše „potištěné“ prsty budou vypadat elegantně a atraktivně.