Nová módní kolekce a manikúra s červenou barvou

Každý člověk se určitě podívá na nehty dámy vedle něj, protože nehty říkají hodně o jeho společníkovi. Dívka s jasně červenými a dobře upravenými nehty bude bezpochyby přitahovat pozornost a ujistí mladého muže, že miluje péči o ruce a je hodná pozornosti a péče o ni. Od dávných dob byly elegantní a dobře upravené nehty jednou z nejlepších dekorací pro dívky jakéhokoliv věku. Dlouhé nehty byly symbolem moudrosti a osvícení ve starověké Číně a Egyptě.

Ne všechny nehty by mohly být natřeny červeně, ale pouze jedinci s vysokými hodnostmi a šlechtici ze šlechty. Dlouhé nehty nosili muži i ženy. Pro výrobu nátěrových hmot používáme pouze přírodní složky: vosk, žloutky, želatinu, přírodní barviva zlatých a stříbrných barev. Evropané až do šestnáctého století nechtěli vyrovnat barvu svých nehtů, ale s příchodem Catherine de Medici se všechno změnilo. Před příchodem Kateřiny, lidé žijící v Evropě, jejichž nehty byly jasné barvy, mohli být obviněni z čarodějnictví! Lidé rezignovali na červený lak pouze v roce 1932, a od té doby nehty malované červenou mají jen popularitu. Speciální popularita získala nehty lesklé červené a matné odstíny. Ne každá dívka může přijít s červenou barvou nehtů, ale všechno se změní, když nehty dosáhnou průměrné délky. V současné době, nehty střední délky, které jsou natřeny červeně, jen zdůrazňují nezávislost a nezávislost okouzlujícížen

Manikúra s červenou barvou, výběr

Barvou laku na nehty na dívčím nehtu lze posoudit její náladu a morálku. Červená barva má velmi široký rozsah odstínů, což vám umožní zvolit správný odstín podle barvy pleti. Ideální délka pro červené nehty je považována za "francouzskou manikúru", ale nezapomeňte, že existuje obrovské množství druhů manikúry. Mnoho dívek často dává přednost "manikúra Barbie". Tento styl obsahuje kombinaci šťavnatého odstínu červené a spoustu ozdobných třpytů a kamínků.

Vzorek třpytu je vybrán náhodně, vše záleží na vaší představivosti a touze. Pokud jste majitelem měsíčků, jejichž délka je menší než průměr, a chcete mít manikúru s červenou barvou, bude pro vás ideální „Měsíční manikúra“. Vypadá to jako obrácená francouzská manikúra a od 20. let si získává popularitu na obrazovkách našich televizorů. Hlavním pravidlem měsíční manikúry je, že čáry by měly být naprosto jasné. Často jsou na nehtech holky na sobě "vodní manikúra".

Při použití vodní manikúry je ideální kombinovat několik barev. K vodě se přidá několik kapek červené, žluté, zelené a mnoha dalších odstínů, po kterých se požadovaný obrázek natáhne na vodu. Červeně zbarvený lak byl vždy sexy a velmi napjatý. Také populární je “americká manikúra”, rys kterého je kombinace jasných barev laku artěnka Při kombinaci různých barev s jasně červeným lakem jsou bílá a černá dokonale kombinována. Nicméně, burgundské barvy je lepší použít při kreslení obrázků nebo opustit monotónní.

Správný výběr manikúry na oděvy

Byli jste pozváni na schůzku v restauraci, kavárně nebo na důležité obchodní jednání? Červená barva nehtů je ideální pro krásné večerní šaty a nádherné červené nebo bílé víno. Manikúra v odstínech červené barvy nepochybně přiláká pozornost mužů, což na ně působí jen pozitivně. Pokud máte bledou barvu pleti a jemné opálení, šarlatová barva laku bude pro vás ideální.

Scarlet nehtové barvy je ideální pro ležérní oblečení, halenky a džíny. Bohatá červená barva dobře zapadá do lehkých šatů a tenkých halenek, které jim dodávají svěžest a lehkost. Máte-li ztrátu s volbou potřebného odstínu, barva červené fuchsie, červeno-růžové, ideálně kombinuje prakticky s jakýmkoliv typem oblečení. Dívky, které na svých rafinovaných prstech milují velké prsteny, nebudou schopny odolat barvě vínové barvy.

Bordeaux je vaše win-win možnost přilákat muže a překvapit své přátele. Červená manikúra je nejvhodnější pro oblečení, ale pro doplňky. Při výběru odstínu laku na nehty nezapomeňte na vlastní vlasy a barvu vlasů. Dívky s tmavými vlasy budou vyhovovat naprosto všem odstínům červené, ale blondýnky by měly zvolit klasickou červenou, šarlatovou nebo stejnou barvučervená fuchsie. Kombinace klasických barev kabátu a kalhot v jednom barevném souboru, červená manikúra nejenže oživí váš styl, ale také obdiv k vám. Buďte připraveni na nýtované pohledy na muže a závist kamarádek, protože červená barva nenechá nikoho lhostejného.