Neuvěřitelný design s nehtovou tiskárnou

Opravdu úspěšná žena v naší době nemůže být nepochybně považována za takovou bez elegantní manikúry s neobvyklým a zajímavým designem. V dnešní době však není nutné mít skutečného talentu umělce, aby se vaše nehty staly mistrovským dílem umění manikúry. Fanoušci složitých vzorů nail art používají širokou škálu nástrojů pro komplexní unikátní design, včetně diskových šablon, lepicích vzorů, posuvníků. Tento seznam zde nekončí, protože rozvoj technologie nestojí v klidu. Jedním z nejvíce inovativních řešení v poslední době na nehty služby se stala nail art tiskárny.

Je těžké si představit takové zařízení. Pokusíme se zjistit, jak taková tiskárna funguje a jaký design lze realizovat tiskem na nehty. Vynikající ukázkou využití tiskárny pro Vás bude naše speciální video.

Co sestává z nehtové tiskárny

Tiskárna nail art - stejné tiskové zařízení jako doma nebo v práci - má také svůj vlastní software, který umožňuje ovládat různé procesy a také se připojuje k monitoru, klávesnici, myši. Hlavní rozdíl je v tom, že naše tiskárna nepřenáší obraz na papír, ale přímo na tiskárnuměsíčky Tiskárna má vlastní rozsáhlou knihovnu hotových výkresů (asi tři tisíce různých variant) a funkci tvorby vlastního návrhu. Kromě toho můžete tisk přizpůsobit ručně.

Takové zařízení je obvykle zakoupeno pro instalaci v salonech krásy, nikoli však pro domácí použití. To je způsobeno cenou tiskárny: v průměru modely stojí od padesáti tisíc rublů. V salonu se takové zařízení velmi rychle vyplatí díky rychlosti tisku a nízké ceně práce, která přitahuje značný počet zákazníků. Pokud jej použijete ve vlastním bytě, nákup se brzy nezaplatí.

Výhody a nevýhody tiskárny nail art

\ t

Navzdory tomu, že nové zařízení již získalo důvěru a lásku mnoha fanoušků originálního designu manikúry, použití počítačové technologie v nehtové službě má řadu nepopiratelných výhod a nevýhod. V těchto rozporech budeme podrobněji rozumět.

Výhody tisku na manikúru jsou zřejmé. Za prvé, jedná se o vysokou rychlost tisku a vytváření vzoru, což šetří čas jak pro řemeslníky, tak pro klienty. Kreslení každého prvku složitého vzoru na nehtech zabere spoustu času, zatímco tisk na tiskárně trvá dokonce i jen nejkvětší obraz jen několik minut.

Zároveň výsledek často převyšuje manuální práci. Tiskárna se snadno vytvoří na nehtové descePlně barevný fotograficky přesný obraz, který je velmi obtížné vyrobit i nejzkušenějšího mistra nehtů.

Výsledek nezklame vaše očekávání. Obraz, který si vyberete z tisíců možností, bude přenesen do nehtů přesně tak, jak se objeví na obrazovce, a když se podíváte na svou manikúru, budete vědět: to je přesně to, co jste chtěli vidět.

Úspory pro salón. I přes poměrně vysokou cenu takového zařízení se podle doporučení majitelů nehtových salonů vyplatí za téměř dva měsíce. Je možné zaznamenat nízké náklady na tisk a nízkou spotřebu materiálů. Jedna kazeta může stačit pro pět set dívek. Navíc se zvyšuje tok zákazníků, protože čas strávený na sezení je podstatně menší než u individuálního výkresu a kvalita zůstává na stejné vysoké úrovni.

Upozorňujeme na nevýhody vytvoření jedinečného designu nehtů s tiskárnou. Takovou manikúru lze například provést pouze v salonu. Pokud však dáváte přednost vytváření doma, je snazší používat standardní známé prostředky: různé typy šablon, samolepek a podobných nástrojů. Mnozí se domnívají, že tištěný vzor nemá „duši“, na rozdíl od člověka vytvořeného člověkem. Je to však otázka vkusu a osobní vize designu nehtů. Kromě toho je tiskárna spíše inovativním vynálezem, proto v tuto chvíli poskytujeslužba může pouze velké obchody ve velkých městech. Pokud žijete v provincii, je sotva salon, který vám může nabídnout takovou „automatickou“ manikúru.

Technologie tisku na nehty

Zdá se, že proces tisku na nehty je na první pohled obtížný. Ve skutečnosti takový tisk není z hlediska výpočetní techniky obtížný. Uvádíme seznam etap, z nichž se skládá.

Původně zpracovaná nehtová deska je potažena základní vrstvou - speciálním základním nátěrem, který zajišťuje trvanlivost obrazu. Nahoře této vrstvy se na nehty aplikuje kapalina obsahující UV částice, protože tiskárna bude nanášet barvu pouze na ty oblasti nehtu, které jsou osvětleny ultrafialovou lampou.

Následně jsou vaše prsty fixovány klipy, aby se obraz přesně vytiskl. Ruka v takovém upevňovacím prostředku je umístěna v tiskárně, která nezávisle určuje tvar a velikost každého hřebu, rámuje obraz podle určitých velikostí a přímo ho přenáší na povrch. Samotný tisk trvá jen několik minut a prvky obrazu vypadají úžasně jasné a jasné.

Jak je vidět, hlavní výhodou tiskárny pro tisk je schopnost realizovat nejneočekávanější nápad a nejtěžší konstrukci a není nutné, aby každý hřebík měl stejný obraz. Na rozdíl od tradičního nehtového umění můžete svou manikúru ozdobit nejen geometrickými kompozicemi, ozdobenýmikrajky nebo květiny, ale i fotky - milované nebo hvězdy. Je třeba poznamenat, že s pomocí technologie jde umění nail design na zcela novou úroveň jak v kvalitě, tak v umění.