Neobvyklá manikúra - ukázat originalitu

Módní manikúra, která každého ohromí svou originalitou, dokáže udělat každou ženu. K tomu stačí zapnout svou představivost a vytvořit na nehtech neobvyklý design. Neuvěřitelně, aby se vaše nehty, můžete použít objekty, které se zdají být navrženy pro něco úplně jiného. Například běžná houba nebo lepicí páska, která je pro nás všechny obvyklá, pomůže vytvořit neobvyklou manikúru.

Ve snaze o krásu na nehtech, ženy nebudou myslet na nic, tak mnoho nových možností pro manikúru se objeví. Díky nestandardnímu přístupu a kreativitě vznikají taková mistrovská díla, která hovoří o přítomnosti ženského vkusu a její osobnosti. Každá dáma, která je zvyklá starat se o nehty, dříve nebo později chce udělat nějakou originální manikúru na perech, tak v poslední době se neobvyklý design stal populárním.

Neobvyklé techniky nanášení laků

\ t

Velmi odolná a možná nejoblíbenější manikúra mezi poctivým sexem je „akvarijní design“. Je to obtížné to udělat sám, ale každý manikérka tak snadno vytvoří takové mistrovské dílo. Chcete-li provést tento design, obvykle používají různé krajky, tvarování, ozdoba, která je pokryta gelem nebo bezbarvý lak a získat objemný obraz.

Další zajímavou možností je sametová manikúra. Kdo by si myslel, že měkký samet by se nakonec mohl stát ozdobou nehtů, ale stále je. Speciální obchody pro takové manikúry lze nalézt v obchodech, kde je vše pro nehty. Takové mistrovské dílo je vytvořeno zcela jednoduše: hřebík je natřený lakem a nahoře pokropen vilem, mírně ho přitlačen. Jeden hřebík s takovým povlakem bude vypadat krásně proti ostatním, které jsou pokryty lesklým lakem.

Všichni jsou již dlouho zvyklí na to, že propíchnou uši, ale mnozí z nich ani neslyšeli o propíchnutí nehtů. To je opravdu vzácný a velmi zajímavý způsob, jak ozdobit prsty a vytvořit neobvyklou manikúru. Deska se trocha propíchne speciálním nástrojem. Pro takové piercing obvykle vzít malé prsteny nebo různé přívěsky s kamínky.

Zvažte nejpříjemnější možnosti

Zrcadlová manikúra jistě přitáhne pozornost ostatních. Tento design je určen pro ty, kteří chtějí vypadat stylově a nebojí se toho všimnout. Dosáhněte zrcadlového efektu se speciální fólií. Je nakrájena na kousky, které se hodí k velikosti nehtu nebo z něj udělají nějaký druh kresby a nalepí se na lak vhodné barvy. Aby byla vrstva tenká a mezi kusy fólie nebyly žádné spoje, musí se dobře vyhladit. Mimochodem, nemůžete pokrýt celý hřebík, ale jen část jeho části.

Další velmi nápadný, ale velmi jemný a ženský výraz lze nazvat manikúrou pomocí krajky. Navíc k dosaženíopravdu krajkové design, je lepší, aby je malovat na nehty, ale prostě lepidlo prolamované kusy a pokrýt je lakem. Černá krajka na bílém nebo béžovém laku bude vypadat velmi krásně a velkolepě, nebo naopak bílá na černé, hlavní je vytvořit kontrast mezi odstíny. Pokud nechcete trávit více času řezání kusů, pak můžete použít samolepky, které napodobují krajky. Tato manikúra je vhodná jak pro večerní snímky, tak i pro výlety do práce.

Neobvyklé věci vám udělají manikúru.

Jak bylo uvedeno výše, za účelem vytvoření manikúry můžete použít improvizované prostředky. Jeden takový nástroj je houba. Je schopna vytvořit zvláštní vzor, ​​který vypadá docela neobvykle. Pomocí houby můžete vytvořit nejen gradient, ale i abstrakce. K tomu stačí doplnit hlavní lak na nehty, ponořit houbu do jiného odstínu a aplikovat ji na nehet. Když se houba opře o nehet, můžete vidět, že vytváří kresbu. Taková manikúra zabere trochu času a bude vypadat velmi elegantně a draho.

Teď pojďme mluvit o skotsku. Na co se používá? Aby se něco lepilo, ale v našem případě. Pomocí tohoto nástroje můžete vytvořit neobvyklou manikúru. Musíte jen vyzvednout dva odstíny, které jsou v souladu s ostatními, a vzít postavy, vytesané ze skotské. Nejlepší je vytvořit trojúhelníky poprvé, ale když se stanete profesionálem v tomto oboru, můžete přejít na složitější tvary.

Použíthlavní lak na nehty a počkejte, až uschne. Poté na něj nalepíme figurky a zakryjeme místa bez lepicí pásky. Jakmile je hřebík zcela suchý, můžete pásku odtrhnout. Mimochodem, postavy mohou být posypány flitry a pokryty fixátorem. Tak dostáváme neobvyklou manikúru.

Toto je jen malá část myšlenek, které lze použít k vytvoření krásného a originálního designu. Vše záleží na vašich preferencích a přáních.