Neobvyklá manikúra pro krátké nehty

Co se na většinu mužů dívá, když se nejprve obrátí na ženu? To je pravda - po ruce! Proto je velmi důležité, aby byly ruce vždy krásné a dobře upravené. Manikúra je tradičně považována za jednu z metod zlepšování ženských rukou. Módní trendy v oblasti manikúry se neustále mění a týká se jak délky, tak tvaru nehtové desky. V tomto okamžiku jsou krátké drápy považovány za módní, i když ne tak dávno byly takzvané kočičí drápy ve výšce módy.

Současná a módní manikúra je založena na několika zásadách a speciálních nástrojích. V první řadě by mělo být řečeno o pilníku na nehty. V žádném případě nepotřebujete použít železné pilníky pro tvarování nehtu. Velmi poškozují nehtovou destičku a činí je křehkou. Nejlepším pilníkem pro zdravé nehty jsou brusné pilníky, a pokud jsou křehké a křehké, s jemnými zrny a nárazníkovou zónou. Oprava nehtů je nutná pouze tehdy, jsou-li zcela suché, jinak se prasknou.

Ideální forma pro krátké nehty je čtvercová. Ale, bohužel, je vhodný pouze pro dlouhé a tenké prsty. Pokud tomu tak není, pak je lepší zvolit oválný tvar, protože je to klasika žánru. Pokud potřebujete vizuálně zvětšit délku prstů, zakryjte je tmavými a světlými odstíny nebo ozdobte nehtovou desku svislým vzorem.

Pokud dáváte přednost zkrácení nehtů pravidelně, pečlivě vyberte design nehtů. Tam jsou některé velmi přísná pravidla, která nejsou silněDoporučuje se zlomit, pokud opravdu chcete mít krásné a harmonické knoflíky. Nezapomeňte, že nehty by měly mít stejnou délku. Pokud prsty nejsou tenké, nehty nemohou být řezány příliš krátce, přímo na špičce, protože prsty budou vypadat ještě kratší.

Nyní musíme hovořit o zákazech. Nepoužívejte velký obrázek, protože zavřete celý hřebík. Totéž platí pro dekor. Například objemové modelování akrylu na krátkých nehtech bude zdát těžkopádné a směšné. Krátké nehty nepotřebují objem. Nepoužívejte více než tři odstíny laku. To přinese do obrazu kakofonii.
Pokud je tvar nehtu čtvercový, bude vypadat dobře nasycený tmavý s nějakým vzorem. Zároveň oválné nehty dávají přednost romantičtějšímu a světlejšímu stylu, například květin na světlém pozadí. Ztratili jste svůj výběr designu a stylu? Pak udělej klasickou francouzskou manikúru, protože klasika nikdy nevyjde z módy.

Co potřebujete pro francouzskou manikúru? Velmi málo. Sada šablon (ale ne nezbytných), lak dvou různých odstínů, rovných paží a samozřejmě touhy. Nejdříve je třeba zastřihnout nehty, odstranit kůžičku, protože naneste lak na zanedbané nehty, přinejmenším hloupý a nedává smysl. Hřebíky je nutné zpracovat tak, aby měly správný tvar a pro francouzštinu je oválný. Pak aplikujeme lak, který chrání nehtovou desku před škodlivými účinky laku.

Dalším krokem je postupovat přímo do servisního pláště. Začnemebéžový nebo čirý lak. Špičky nehtů jsou pak potaženy bílým lakem. Měla by být omezena na takzvanou zónu úsměvů. Pro upevnění zakryjte hřebík bezbarvým lakem.

Jaké jsou výhody tohoto stylu? Za prvé, skutečnost, že takovou manikúru lze snadno diverzifikovat. Například, vložit kamínky nebo kreslit nějaké vzory, ale je důležité, aby to přehánět. Další důležitou výhodou je, že taková manikúra je naprosto univerzální. Je vhodný pro každého a pro každou příležitost. Publikace, večerní akce nebo jen jít do klubu - francouzsky všude a vždy bude na místě.