Nejodolnější lak na nehty: doporučení pro výběr

Jistě každá dívka stála před situací, kdy se na malovaných nehtech po malých manipulacích objevily malé, ale šíleně truchlící žetony. Někdy se to děje tak, že ve špatnou dobu, například před schůzkou, se nálada, ať se vám to líbí nebo ne, za okamžik kazí. Důvodem pro výskyt takových problémů jsou často levné laky, ale někdy narazíte na tento nepříjemný problém pomocí prémiových laků. Na co byste se měli spolehnout při výběru laku, aby manikúra zůstala na nehtech co nejdéle? Ve všech jemnostech a nuancích při výběru laků na nehty se budeme snažit pochopit tento článek a také věnovat pozornost pravidlům, po kterých vás nehty potěší svým vzhledem.

Co určuje odolnost laků?

Samozřejmě každý výrobce ujišťuje své potenciální zákazníky, že jejich laky jsou nejodolnější a kvalita výrobků je ve výšce, což ve skutečnosti vždy neodpovídá skutečnosti. Ale než začnete obviňovat výrobce, měli byste vzít v úvahu některé nuance použití laku, bez kterého se ani ten nejodolnější a nejsilnější lak začne odlupovat při mytí nádobí.

1. Možná jste si všimli, že uvnitř některých lahví laků jsou železné kuličky. Je snadné odhadnout jejich účel - s aktivním protřepáním kuliček pomůžete laku důkladněji promíchat, s jejich pomocí je možné dosáhnout nejoptimálnější konzistence pro rovnoměrné nanášení laku.

2. Měli byste také věnovat pozornost kartáčku: laku s dobrým, ne tenkým kartáčem a vysoce kvalitní zdřímnutí je nejvhodnější pro aplikaci - lak je snadno a rovnoměrně rozložen po celém povrchu nehtové desky a nezanechává žádné stínované plochy.

3. Nezapomeňte, že laky by měly být uchovávány mimo dosah slunečního záření - jeho účinek nepříznivě ovlivňuje konzistenci laku, což činí proces aplikace komplikovaným viskozitou a tloušťkou nátěru.

4. Mnoho dívek udělá chybu, když zanedbává aplikaci základových a vrchních nátěrů. Toto je hlavní a možná nejdůležitější pravidlo pro udržení dlouhodobé manikúry. Základní nátěr pomůže chránit nohy před barevným pigmentem a horní (také zvaný vrchní nátěr) ochrání nově aplikovaný lak před účinky negativního prostředí, v němž se ženské ruce nějak ocitnou. Stojí za zmínku, že vrchní nátěr pomáhá předcházet vyhoření barev.

5. Před nanesením laku nezapomeňte odmastit povrch nehtové desky, což napomůže nejodolnějšímu přilnutí laku k laku.nehty.

6. Nezapomeňte, že síla laku závisí na trvanlivosti: v průběhu času, vlastnosti laků začínají ztrácet. Proto, pokud jste si všimli, že lak nebyl tak trvanlivý jako dříve, a aplikace se stala složitější, zkontrolujte, zda uplynula doba použitelnosti?

Jaké jsou nejodolnější nátěry nehtů?Odolnost laků závisí do značné míry na kvalitě a struktuře nehtů, takže stejný lak se může projevit různými způsoby na různých nehtových deskách. Nyní existuje mnoho obchodních společností specializujících se na laky na nehty, a mezi tak širokou škálu je někdy obtížné vybrat to nejlepší.
Zveme vás, abyste se seznámili s výběrem laků, které jsou nejoblíbenější a shromáždily velmi pozitivní recenze.

Elegantní a sofistikované laky Orly!

Ochranná známka Orly je v poptávce po dlouhou dobu, ale v uplynulém roce získává popularita laků hybnou sílu, což není překvapující - paleta Orly má různé odstíny, které uspokojí i ty nejnáročnější chutě. Společnost sleduje nové módní trendy a přidává do kolekce nové, relevantní odstíny. Lucky mají hustou strukturu a pouze jedna vrstva postačuje k získání hluboké a bohaté barvy. Orly nezapomeňte se starat o vaše nehty, takže laky mají nejen bezpečné složení, ale také obsahují vitamíny, které účinně pečují o nehty talíř.

Ohromující, světoznámé laky OPI!OPI je lídrem v oboru nehtů. Každá dívka o svých produktech slyšela, protože se zabývá nejen vývojem vysoce kvalitních laků, ale také kosmetikou. Paleta laku obsahuje více než tři sta odstínů a je aktualizována 9krát ročně, což umožňuje dokonale kvalitní laky OPI držet krok s dobou. Tvar kartáče a láhev je navržen speciálně pro profesionální použití, průměr a tvar víčka jsou ideální pro vaše pera, což činí aplikaci laku co nejpohodlnější. Stojí za zmínku, že OPI laky obsahují aminokyseliny a přírodní hedvábí pro péči o nehty.

Vynikající a dokonale odolné laky Loreal!Společnost Loreal se vyznačuje bohatým sortimentem značek, které jsou bezkonkurenční, zahrnují výrobky vysoké poptávky, luxusní a profesionální kosmetiku. Loreal vyrábí nejen laky, ale také kosmetiku, zvlášť stojí za zmínku linie Essie. Lucky byly opakovaně poznamenány oceněními díky svému jedinečnému složení, nepokoje palety různých odstínů nenechají dívky lhostejné a jména dokonale doplňují a odkrývají charakter každého laku této řady. Tvůrci linie vědí, že ideální barva závisí na zdraví nehtů, takže řada Essie obsahuje unikátní nástroje, které vyživují,posilují, chrání a opravují nehty a pomáhají tak, aby byly dokonalé.

Nezapomeňte na naše doporučení a pak příští návštěva obchodu s kosmetikou bude nejen příjemná, ale také užitečná a díkůvzdání bude potěšující po dlouhou dobu v bohaté barvě.