Nejlepší obličejové masky alginátu: hodnocení a doporučení pro použití

Alginátové masky jsou oblíbené kosmetické výrobky, protože jsou vysoce účinné. Vhodné pro různé typy pleti a věkové kategorie. Ti, kdo si chtějí tyto prostředky vyzkoušet sami, stojí za to se nejprve seznámit s vlastnostmi, složením, variantami a základními kritérii výběru.

Charakteristika

Alginátové masky jsou k dispozici ve formě prášku a gelu. Želé-jako jsou mnohem méně časté a jsou připraveny k použití, práškové jsou připraveny doma. Složka se ředí specializovaným krémem nebo vodou.

Čím menší jsou částice v alginátové masce, tím vyšší je její kvalita. Prášek podobný písku nespadá dobře na kůži a tvoří hrudky.

Složení

Základem alginátových masek jsou soli kyseliny alginové, které jsou extrahovány z hnědého ačervené řasy. Složení těchto kosmetických prostředků a tyto další složky:

 • Diatomit.Tato látka je absorpční.
 • Chitosan.Složka je polysacharid s protizánětlivým účinkem.
 • Kolagen.Stimuluje obnovu buněk a pomáhá při odstraňování malých vrásek.
 • Kyselina askorbová.Má výrazný tonický účinek.
 • Extrakt zázvoru.Tato přírodní složka bělí a napíná kůži.
 • Kyselina hyaluronová.Hydratuje pokožku a vyhlazuje vrásky.

Odrůdy

Existuje několik typů obličejových masek alginátu:

 1. Základní (klasická) . Tato odrůda je nejoblíbenější, protože je vhodná pro řešení jakýchkoliv kožních problémů.
 2. Anti-Aging.Tyto masky mají výrazný liftingový účinek. Rovněž zvlhčují pokožku a pružnější pokožku.
 3. Chitosan.Chitosan je aminosacharid, který se získává z lastur korýšů. Masky s touto látkou nejen hydratují pokožku, ale také odstraňují peeling.
 4. S přídavkem kyseliny askorbové.Pomáhá odlehčit pokožku a zbavit se stárnutí.
 5. Náprava s bylinnými látkami.Tyto masky, stejně jako ty základní, pomáhají zbavit se mnoha problémů.

Hlavní kritéria výběru

Pro ženy starší 30 let jsou vhodné jakékoli masky. Při nákupukosmetika by se měla zaměřit na jejich typ a stav kůže.

Ženám nad 40 let se doporučuje věnovat pozornost prostředkům proti stárnutí s přídavkem černého kaviáru, perlového prášku, nanočástic zlata a jílu.

Tabulka: složení a působení masek pro různé typy pleti

\ t
\ t \ t \ t
Typ pleti Složení Akce
Tuk a problematické S mátou, zázvorem, jílem, dřevěným uhlím, olejem z čajovníků a citronem Eliminace tuku a snížení zánětu
Citlivé S aloe, borůvkou, kyselinou askorbovou a zeleným čajemZklidňující účinek
Suchý S ovesem, okurkou, mořským kolagenem a extraktem hyaluronuZajistit hluboké zvlhčení
Normální Kosmetické výrobky bez přídavných přísad, chlorofylové výrobkyZachovat pružnost a zdravou pleť

Doporučení pro použití

\ t

Gelová maska ​​je připravena k použití, ale po otevření by měla být použita okamžitě. Během pěti minut zamrzne.Prášek bude muset být zředěn, ale předtím byste měli připravit pokožku obličeje, protože směs rychle schne.Kůže je očištěna tonikem a obočí a řasy jsou mazány vazelínou nebo tukem.

Pak musíte prášek nalít do speciální nádoby, smíchat se syrovátkou nebo vodou ve stejném poměru a promíchatkosmetická stěrka. Výsledná kompozice by měla být aplikována špachtlí. Doporučuje se vzít v úvahu body masáže, aby nedošlo k natažení kůže.

Po aplikaci zaujměte vodorovnou polohu po dobu 30 minut. Po 5 minutách směs ztvrdne. Po přidělené době, měli byste chytit volný okraj masky na bradě a ostře zvednout do oblasti vlasů. Hydratační krém se aplikuje na obličej.

Použitá maska ​​musí být vhozena do odpadu. Spláchněte ji do kanalizace nebo se pokuste spláchnout umyvadlo nestojí za to, protože to povede k ucpání.

Top 10 nejlepších prostředků

V žebříčku nejlepších alginátových masek pro obličej existují prostředky zahraniční a domácí produkce s odlišným složením. Všechny kosmetické výrobky uvedené v tomto vrcholu jsou oblíbené u zákazníků a obdržely pozitivní zpětnou vazbu od kosmetologů.

Algomask Matrixyl Hyal

Tento francouzský výrobek je vhodný pro všechny věkové kategorie, ale doporučuje se pro ženy starší 40 let. Modrý prášek, který má příjemnou ovocnou vůni, má zvedací účinek. Díky obsahu palmitoylových peptidů v něm také eliminuje stopy vystavení ultrafialovému záření.

Shary "Contour Lift"

Tento korejský kosmetický přípravek je vhodný pro ženy všech věkových kategorií. Zlepšuje pružnost pokožky a poskytuje facelift kontury. Shary obsahuje přírodní složky: máta peprnáextrakt z máty peprné a portulaku; které poskytují měkkost.

Modelování kyseliny hyaluronové

Tento prostředek nápravy je jedním z nejpopulárnějších korejských kosmetických přípravků. Je považován za univerzální, protože hydratuje pokožku, zpřísňuje kontury a eliminuje vrásky. Jeho výhodou je nízká cena ve srovnání s podobnými produkty.

Styl modré diamantové krásy

Vyrobeno americkou firmou. Mezi věky znamená, že je nejúčinnější, protože odstraňuje jemné vrásky a pleť je tonizována a elastická. Maska má také výrazný hydratační účinek a je vhodná pro všechny typy pleti.

Anskinská modrá

Další alginátový výrobek od korejských výrobců vyrobený na základě albuminu. Odstraňuje otupělost a zjemňuje tón pleti. Přípravek je obohacen o bylinné extrakty, díky kterým pokožka získává přirozenou záři. Maska také pomáhá odstranit stárnutí a tmavé kruhy pod očima.

Topon Savonry s modrou hlínou a alginátem

Je to jeden z nejlepších produktů pro mastnou pleť. Tato maska ​​má protizánětlivé a regenerační účinky. Poskytuje také pružnost a měkkost.

Eva Esthetic založená na řasách

Tento kosmetický přípravek se vyrábí v Rusku. Existuje několik druhů alginátových masek z této společnosti, ale nejefektivnější je Eva Esthetic založená na mořskýchřasy Nástroj má příjemnou vůni a přírodní složení. Účinně dotahuje a omlazuje pokožku.

Teana "Kouzelná truhla oceánu"

Přípravek redukující čaj obsahuje hřebíček, skořici a výtažky myoxynol, které stimulují krevní oběh a poskytují hlubokou výživu. Má také omlazující účinek a eliminuje edém. Rozdílná ziskovost. V balení je 5 balíčků, z nichž každý je určen pro 2 procedury.

Aravia Amyno-Lifting

Je lékem proti stárnutí domácí produkce, má dobrou kvalitu. Obsahuje rostlinné extrakty, výtažky z řas a éterických olejů, které vyhlazují jemné vrásky, upravují tvar obličeje a zajišťují hlubokou hydrataci. Nevýhodou je poměrně vysoká cena.

Zlepšit 3D modelování Bomb Protein

Tato korejská maska ​​podporuje tvorbu kolagenu, zvlhčuje a zlepšuje pružnost pokožky. V jeho složení jsou bílkoviny pšeničných klíčků, a jako další složka používá mnoho bylinných složek.

Před nákupem alginátové masky se doporučuje poradit se s odborníkem. Pouze při pravidelném používání správně zvoleného výrobku lze dosáhnout viditelného účinku.