Nejlepší masky na růst vlasů

Většina dívek sní o tlustých a dlouhých kudrlinkách a používá různé prostředky a snaží se je co nejrychleji pěstovat. Na policích kosmetických oddělení se nachází poměrně široká škála produktů zaměřených na posílení a urychlení růstu vlasů, ale ne všechny jsou účinné. Před odchodem do obchodu je vhodné se dozvědět více o nejlepších maskách pro růst vlasů, kritériích pro jejich výběr a hlavních rysech.

Vlastnosti masek

Profesionální prostředky pro urychlení růstu vlasů mají přímý vliv na pokožku hlavy, zvýšení krevního oběhu díky mírnému oteplování a probuzení vlasových folikulů. Tato akce je způsobena přítomností červené papriky a dalších účinných látek v kombinaci s účinnými průmyslovými přísadami.

Masky určené k urychlení růstu vlasů, nejen způsobují zvýšený průtok krve do pokožky hlavy, ale také posilují kadeře.

Složení a odrůdy

InProdukty pro růst vlasů zahrnují tyto komponenty:

 • proteiny;
 • komplex vitaminů a mikroprvků;
 • přírodní extrakty;
 • různé oleje, včetně nezbytných.

Obsahují také tyto aktivní přírodní složky, které stimulují růst vlasů:

 • klíčky pšenice,
 • chmel,
 • hořčice,
 • skořice,
 • pepř,
 • vaječný žloutek,
 • Kopřiva,
 • med,
 • citron.

Existují 2 typy masek, které pomáhají urychlit růst vlasů:

 1. Horké. Účinek těchto prostředků je způsoben přítomností oteplení složek (pepř, hořčice a další) v jejich složení.
 2. Nutriční. Tyto masky vyživují a posilují vlasy, hydratují pokožku hlavy.

Základní kritéria výběru

Při výběru takové kosmetiky byste se měli zaměřit především na typ vlasů.Doporučuje se, aby se majitelé suchých kudrlinek vyhýbali maskám na bázi hořčice a pepře, protože tyto přísady vysychají pokožku hlavy ještě více. Dívky s mastnými vlasy by neměly kupovat výrobky s vysokým obsahem lopuchu, kokosových a ricinových olejů.

Druhým důležitým kritériem je barva kudrlinek.Pokud je ve výrobku přítomen med a /nebo citron, nedoporučuje se pro dívky s barvenými tmavými vlasy, protože tyto složky mají efekt zesvětlení. Dámy se sněhově bílými kadeřemi by neměly používat masky s kopřivami.

Doporučení pro použití

\ t

Dříveaplikace vybrané masky se s výhodou zahřívá ve vodní lázni. Pokud je ve výrobku bílkovina, pak by směs neměla být zahřívána. Naneste masku by měla být na pokožce hlavy. Pokud je v pokynech uvedeno, že je nutné výrobek rozložit na délku vlasů, měly by být kadeře předem navlhčeny.

Pak si na hlavu položte celofánový sáček nebo čepici, zabalte ji ručníkem a ponechte si masku po dobu uvedenou na obalu. Nejčastěji je třeba udržet nástroj ne déle než půl hodiny, ale některé kosmetické výrobky mohou být ponechány v noci.

Masku je nutné omýt teplou vodou a vysušit ji bez použití vysoušeče vlasů. Po použití přípravků s vysokým obsahem olejů se doporučuje si vlasy umýt šamponem.

Top 10 účinných přípravků na růst vlasů

\ t

Kosmetické přípravky pro různé typy kudrlinek jsou uvedeny v pořadí účinných masek stimulujících růst vlasů. Pomáhají nejen rychleji růst prutů, ale také brání jejich ztrátě.

Magic Glance Botani Luxusní vlasy

Tento kosmetický přípravek vyrábí francouzská společnost. Podle klinických studií, s pravidelným používáním tohoto produktu, vlasy rostou asi 10 cm za měsíc.

Základem tohoto nástroje je patentovaný komplex stimulující Mineraux de la mer. Maska také obsahuje následující komponenty:

 • rum,
 • vaječný žloutek,
 • Extrakt z mandlí,
 • beta karoten,
 • D-panthenol.

Platinus V Professional

V tomtoOrganická profesionální maska ​​pro růst vlasů obsahuje extrakty z jehličnatých dřev, komplex vitaminů a mikroelementů, jakož i ovocné kyseliny. Díky takovému bohatému složení pomáhá činidlo zlepšovat buněčný metabolismus a zabraňuje vypadávání vlasů.

Maska Platinus V Profession neobsahuje alkohol ani konzervační látky.

Léčba růstu vlasů Lee Stafford

\ t

Tento kosmetický přípravek je vyroben na základě univerzálního patentovaného komplexního Pro-Growth a většina odborníků jej doporučuje. Podle výrobců se při systematickém používání tohoto nástroje délka vlasů zvětší o 2,5 cm po 4 ošetřeních.

Lázně Natura Siberica

Maska Natura Siberica Sauna Spa je vyrobena na základě následujících přírodních složek:

 • Olej z lopuchu,
 • Arktické pelyněk,
 • heřmánek,
 • Dálný východ Schizandra.

Prostředky nejen urychlují růst vlasů, ale také je nasycují vitamíny a stopovými prvky, přidávají lesk a jemnost. Výhodou nástroje je nejen jeho efektivita, ale i absence minerálních olejů, parabenů a síranů v jeho složení.

Glam Hair

Glam Hair je maska ​​na rozprašování vlasů. Obsahuje mnoho různých olejů (argan, skořice, kokos, lopuch a další). Výsledek je zpravidla patrný do jednoho měsíce po pravidelném používání výrobku. Vlasy nejen začnou aktivně růst, ale také se přestanou dělit.

Kapousova biotinová energie

Komplexní maska ​​Kapous Biotin Energy nejenže podporuje rychlý růst vlasů, ale také hydratuje, chrání před UV zářením, zabraňuje vypadávání vlasů, posiluje strukturu. Aktivní složkou je biotin a jako další složky se používají panthenol a aminokyseliny hedvábí. Tento kosmetický přípravek lze použít nejen jako masku, ale také jako nesmazatelný kondicionér a ochranný krém na kadeře.

Kora Komplex Keratin

Tento profesionální nástroj obsahuje extrakt sapropelického bahna a léčivých bylin, které posilují vlasy a stimulují jejich růst. Maska také přidává objem kadeře a činí je měkčími.

Nevýhodou Kora Complex Keratin je přítomnost parabenů. Ale v této masce jsou obsaženy v malých množstvích.

Koňská síla

Tato tající výživná maska ​​obsahuje extrakt z červené papriky, díky kterému urychluje růst kudrlinek. Obsahuje také vitamíny, jojobový olej a mandlový olej, kyselinu hyaluronovou, díky které produkt vyživuje vlasy, činí ji měkkou a lesklou.

Kera Nova

Tato ruská maska ​​se vyrábí také na bázi červené papriky. Další účinné látky v kosmetickém přípravku jsou proteiny, castorca a panthenol.

Výrobek se prodává v téměř každém supermarketu a ve srovnání s podobnými výrobky je levný. Posiluje a zvlhčuje kadeře, probouzí spící vlasové folikuly.

Ruské pole

Maska-balzám s červenou paprikou a olivovým olejem je nejlevnější ze všech prezentovaných. Ale i přes nízkou cenu, získala mnoho pozitivních ohlasů od kupujících. Výhody tohoto nástroje, kromě efektivity a přijatelných cen, jsou ekonomickými náklady a příjemnou vůní.

Zakoupené masky pomáhají urychlit růst vlasů, ale nečekejte na okamžitý efekt ani při pravidelném používání. Míra opětovného růstu kudrlin závisí na mnoha faktorech. Dokonce i nejúčinnější kosmetické přípravky nepomohou rychleji růst vlasů, pokud má dívka zdravotní problémy. Před použitím určitého nástroje je proto vhodné podstoupit vyšetření a poraďte se s odborníkem, který vám pomůže vybrat správnou masku.