Nehty

Prodloužení nehtů na nohách není módou ani rozmary, ale spíše touhou přinést nohy na dokonalý vzhled. Není žádným tajemstvím, že mnoho žen trpí takovými problémy jako zarůstající neht, žluté nehtové desky, ošklivá forma atd. Ale léto už bylo plně převzato, a tak by bylo žádoucí, aby měsíčky vypadaly perfektně v otevřených sandálech! Pokud se tedy chcete dozvědět více o prodloužení nehtů na nohách, doporučujeme vám věnovat několik minut volného času naší dnešní publikaci.

Řešení estetických problémů

Takže, pokud jste se rozhodli vybudovat si nehty na nohou, pak víte, že tímto způsobem můžete chránit své přirozené nehty, bojovat proti jejich růstu, šetřit na péči a stát se majitelem krásné pedikúry. Ale pojďme všechno v pořádku.

V případě zarostlého nehtu vám budování umožní zapomenout na všechny problémy spojené s pěstováním. Faktem je, že umělý povlak s jeho tlakem a nízkou hmotností jednoduše nedovolí, aby se přirozený nehet dostal do pokožky a vyrovnal se. Proto, pokud se budete uchylovat k pravidelnému budování, pak je pravděpodobné, že se o půl roku později zastaví.

Záchranné křehké nehty

Majitelům křehkých nehtových destiček na nohou se také doporučuje, aby používali postup prodloužení, protože v létě jsou otevřené nehty náchylné k různým zraněním. Na pláži je pravděpodobněpoškození písku a oblázků, prachu a částic asfaltu se dostane do města, nábytek rohy jsou nebezpečné doma, atd. Prodloužené nehty jsou hustší, kromě toho, že chrání přírodní desku, a zároveň vždy vypadají výborně.

Úspory a pouze!

Prodloužené nehty se nebojí laku a odstraňují se obvyklými prostředky, které neobsahují aceton. Proto můžete barvu nátěru měnit minimálně každý den a přitom výrazně ušetřit. Faktem je, že jakmile utratíte peníze na postup stavby, můžete zapomenout na péči o nehty až do příští sezóny. Koneckonců, není žádným tajemstvím, že rostou pomaleji na nohou, což znamená, že korekce nemusí být prováděna často. Kromě toho, pokud chcete odstranit sami - prostě snížit, takže prostor pro přírodní nehty.

Může každý stavět nehty?

Stejně jako v případě nehtů na rukou má tato manipulace na nohou vlastní kontraindikace. Pokud máte nehtovou houbu nebo jste alergičtí na materiály, které jsou používány v procesu stavby, měli byste tento postup odmítnout. Faktem je, že pro stavbu používají jak tkaniny, tak prášky, a pryskyřice, takže byste měli být připraveni na to, že vaše tělo nemůže "přijmout" cizí materiál - a vaše nehty budou muset být odstraněny.

Jaký materiál si vybrat?

V dnešní době jsou akrylové a gelové materiály určené k výrobě nejoblíbenější. Pro výrobu akrylového prášku akrylového prášku a speciální kapaliny, která tvoří poměrně trvanlivý materiál. Tímtokompozice je pokryta nehty, tvoří formu a lak. Materiál lze snadno opravit.

Gel je více plastický a umožňuje přirozené desce „dýchat“. Hranice mezi přírodními a umělými nehty je dokonce i po určité době téměř nepostřehnutelná. Gelové nehty však prakticky nejsou předmětem restaurování. Odpověď je tedy jednoznačná - akryl nebo gel - je nemožné. Vše záleží na vlastnostech vašeho těla, a zjistit, co bude lepší držet se na nehtových talířích - akryl nebo gel - mistr v salonu vám pomůže.

Jak postup probíhá?

Nejprve se nehtová deska odmastí a dezinfikuje. Poté se materiál na stavbu nanese na jeho povrch a poskytne mu potřebný tvar. Poté se směs suší pod speciální lampou. Konečný vzhled nehtu dává mistrovi pilníky na nehty a dekorativní lak. Zvláště krásná je francouzská manikúra, která dodává vašim nehtům čistý a dobře upravený vzhled.

Po zvážení všech kladů a záporů nehtů na nohou můžeme konstatovat, že to není jen módní a krásné, ale také skvělé!