Negativní prostor manikúra

Krása nehtů je klíčem k úspěchu ženy a musí vždy pamatovat na tuto definici. Máte velké štěstí, pokud péče o nehty bude provedena profesionálně a včas. A když bohatý rytmus nezanechává čas na salonní procedury, nezapomeňte, že krása vždy vyžaduje investice, které někdy nestačí. Co tedy udělejte - spusťte nehty a vytvořte je nedbalý pohled? No, ne, v tom případě budete muset pracovat na dokonalém designu nehtů sami, vybělit, léčit a odstranit popraskané laky.

Manikúra nehtů design v každé sezóně nabízí novou módu a zajímavé nabídky. Manikúra s negativním prostorem se stala jedním z populárních vzorů nehtů pro univerzální pouzdro.

Negativní prostor nového směru

Tento název manikúry je prezentován v zahraniční verzi a v našem jazyce se zvláštní typ konstrukce nazývá negativní prostor. Hlavním znakem je, že nehtová deska není zcela lakovaná, ale pouze částečně.

Průhledná vrstva laku zvýrazňuje každý vybraný vzor: srdce, slunce, kruhy, svislé čáry, diamanty. Můžete si vybrat obrázek sami nebo doplnit složitým vzorem, na základěVaše fantazie.

V jiném případě můžete jednu část nehtů transparentně zhotovit, ale výkres je natřen lakem. Je velmi důležité pozorovat disonanci, a to mezi barevnými a průhlednými částmi, aby bylo vidět hranu s jasnými konturami.

Aby byla manikúra Negative Space ideální pro nehty, měl by být celý povrch nehtové desky hladký a dobře vyleštěný.

V klasickém provedení je tato manikúra obvykle vhodná pro jakékoli oblečení, nastavení nebo akci. Pro slavnostní příležitost stojí za to vyzvednout jasný a nasycený odstín a vzor.

Design nehtů v obchodním stylu

Základní nátěr se nanáší na leštěný a netukový nehet.

S pastelkou nebo béžovou barvou se na špičku hřebu položí proužek. Pruhy nebo srpek na konci nehtové desky vypadají prakticky.

Tento design nehtů nepřijímá věková omezení, takže vypadá stejně na dívkách a starších ženách.

Kombinace přírodního odstínu laku s transparentním základem je harmonická i při nejodvážnějším make-upu.

Módisté, kteří neváhají vyzkoušet odvážná řešení pro sebe, mohou v zásadě kombinovat matný povrch s kovovými odstíny. Vhodné bude barvení nehtů. Matné práškové barvy téměř nikdy nevyjdou z módy. Klasická kombinace černobílého vzhledu je relevantní.

Kovové odstíny s přídavkem kamínků a drahých kamenů na nehtech jsou zajímavé a bohaté. Také harmonizacejsou povoleny různé laky, pokud nejsou smíchány s rozmazaným vzorem.

Je velmi důležité: lesklá a matná textura by měla s výhodou vyrazit vzor a design na nehtech.

Průhledná část nehtu pro manikúru

\ t

S jednoduchou lepicí páskou nebo páskou k vyříznutí požadovaného vzoru (čtverec, diamant, srdce). Je velmi praktické používat šablony na nehty. V požadované části obrázku nalepte na nehtovou desku.

Označte lepený obrys obrysem a zbytek přikryjte vybraným lakem.

Nátěr natřete lakem, zbytek na okrajích odstraňte tekutinou. V tomto případě budete muset vyzkoušet příliš tvrdě, protože pro začátečníky je velmi těžké vytvořit jasnou hranici mezi hlavním vzorem a jeho průhlednou částí.

Chcete-li přesně definovat hranici vzoru, musíte použít transparentní manikúru.

Tato možnost vytvoření manikúry je vhodná pro ty, kteří jsou v základech designu.

  1. Ošetřete nehty do hladkého stavu a nad nimi naneste základní transparentní podklad nebo podobný lak.
  2. Povlak by měl vyschnout přirozeným světlem a vzduchem, aby nedošlo k jeho poškození.
  3. S lepicí páskou nebo páskou vystřihněte jakoukoliv velikost „srdce“, nalepte na hřebík a dobře ho vyhladěte.
  4. Natřete nehet světlým tónem laku a rychle odstranit lepicí pásku. To by mělo být provedeno pod úhlem, aby nedošlo k poškození celkového zázemí manikúry.
  5. Výsledná manikúra pokrývá rovnoměrnou vrstvou bezbarvého laku anechte uschnout na vzduchu.

Manikúra s negativním prostorem (Negative Space) s dovedným výkonem se vždy promění v vynikající design nehtového umění. Namísto navrhovaných vzorů v popisu práce můžete přijít s vaší exkluzivní možností. Výsledkem je módní a neobvyklá manikúra.