Natalia Vodyanova tajemství krásy

Natalya Vodianova je dívka z Nižního Novgorodu, která dokázala dosáhnout celosvětového uznání. Dnes je úspěšným modelem, šéfem charitativní nadace a matkou pěti dětí. V rozzuřeném rytmu života se jí podaří udržet ideální formu: ani po těhotenství nemá celebrita ani strie ani kila. Jaké je tajemství krásy Natálie Vodyanové? Jak se jí zároveň podaří spojit role matky, kariéristky a okouzlující ženy?

Výkon

V mladém věku, kvůli žaludečním problémům, Natalia sleduje dietu krevní skupiny. Nejí manga, banány, pohanky, semena, avokádo a červené maso. Model prakticky vyloučil pečivo a sladkosti ze své stravy. Jen občas si dovolí relaxovat s kouskem čokolády nebo vaší oblíbené zmrzliny.

Model pečlivě sleduje jeho výživu

.

Natalia má čtvrtou krevní skupinu, tolik jí je dovoleno. Ale ona chápe, že rovnováha je potřebná ve všem, takže se snaží nejíst velké množství sacharidů. Každé ráno začíná dívka sklenkou teplé vody s citronovou šťávou.

Sporty

Vodyanova vděčí za svou postavu genetice a sportu. Po všech těhotenstvích (jich bylo 5!) Se okamžitě vrátila ke své dřívější štíhlosti.

„Žádná tajemství! Směje se. - Jakmile to doktor dovolí, začnusportovat. Po porodu je Pilates nejlépe obnoven. “

Sport pomáhá Natalii udržet si krásnou postavu i po porodu

Miluje jógu, která je po náročném pracovním dni velmi relaxační. Ale v poslední době, aby nezískal svalovou hmotu v rukou, Natalia cvičila tanec s osobním choreografem.

„Mám rád tanec, protože ruce jsou tam příslušenství, zátěž není distribuována,“ říká celebrita.

Péče o pleť

Podle Natálie nikdy nenavštívila kosmetologa. Teprve v 33 letech se obrátila na dermatologa, aby mu poradila, jak se starat o okolí očí. Nyní používá krém SVR Topialyse, který změkčuje a zklidňuje citlivou pokožku.

I bez použití vážných kosmetických intervencí se modelu podaří vypadat mnohem mladší než jeho roky

.
Vodyanova ve své péči věnuje velkou pozornost čištění a hydrataci pokožky obličeje. Oblíbenými v její kosmetické tašce jsou výrobky z La Roche-Posay a série Super Aqua z Guerlainu. S posledním, ona se nerozloučila asi 10 roků, používat to jak ve dne, tak v noci, a jako východisko pro make-up.

„Je pro mě dokonalý. Kůže se stává hladkou a hladkou, “říká celebrita.

Model používá zpevňující noční masky, které pomáhají udržet pleť v tónu.

Péče o vlasy

\ t

Vodianova začala odstínat vlasy až po 30 letech. Její zdánlivě přirozený odstín je zásluhou koloristy Christophe.Robine. Byl to on, kdo jí doporučil použít růžovou vodu od vlastní značky Christophe Robin pro objem kudrlinek.

Vlasové modely často trpí účinky stylingových výrobků a vysokými teplotami různých zařízení

.

Natalia má ve svém arzenálu také velké množství produktů péče od francouzské značky Leonor Gray. Používá krém na vlasy, šampony a kondicionéry.

Značka Leonor Gray má institut krásy, který model navštíví několikrát měsíčně.

„Tady v sobě hodně investuji,“ usmívá se Vodyanova. „Zbožňuji různé postupy: obnovení masek, masáž hlavy.“

Makeup

Natalia upřednostňuje lehký make-up, ale v každodenním životě se bez ní může úplně dělat. Maskérka Mariel Loubet se během několika let naučila zvyklostem modelu. „Miluje přirozenost. Minimální vrstva základu tak, aby textura nebyla viditelná. Proto je kategoricky proti prachu. Řasenka - vždy nová, s dobrým štětcem. Každá řasa by měla být zvýrazněna, ale ne příliš ohnutá, “říká maskérka tajemství krásy Vodyanova.

Model je zřídka viděn se silnou vrstvou make-upu: pouze během výstav a natáčení

Sama Natalia sama přiznává, že pro denní make-up používá pouze oční linky Charlotte Tilbury, která mírně odstínuje, a gel Eyeko obočí, který dodává hladkost a lesk. Mimo den natáčení často dělá bez řasenky, ale nevyjde ven bez balzámu na rty.

Styl

Natalya Vodyanova -majitel dobrého vkusu. Ví, jaký je smysl pro proporci, a každý její obraz je elegantní. Šperky a drahé doplňky jsou nedílnou součástí hvězdného luku. Hubené džíny, vesty, roláky a pohodlné boty jsou přirozené a harmonické.

Podobně jako mnoho hvězd, i v každodenním životě Natalia preferuje skromné ​​oblečení

.

Dokonce i v teniskách nebo masivních botách se Natalii daří vypadat žensky.

Masivní obuv pouze zdůrazňuje křehkost Natálie Vodyanova

.

U oficiálních prodejen si model vybere velkolepé šaty s neobvyklým střihem a ráda překvapí veřejnost vintage oblečením.

Natalia má jak jednoduché oblečení, tak luxusní šaty

.

Podle slavného modelu vychází krása ženy zevnitř. Můžete strávit dny v posilovně a nejíst nezdravé jídlo, ale zůstat neatraktivní. Pouze vnitřní harmonie se sebou samým umožňuje vyrovnat se se všemi stresy a oblíbená příčina a rodina z nich činí opravdu šťastného.