Nápady francouzské manikúry s červenou servisní bundu

V posledním století, v polovině 70. let, si slušba slušby, kterou milovali mnozí z poctivého pohlaví, začala získávat popularitu. Po celou dobu existence bundy bylo vynalezeno velké množství různých vzorů nehtů s pláštěm. Francouzština (jiný název je francouzská manikúra) zůstává v trendu každou sezónu, liší se pouze designem. Nejmodernější francouzské odstíny v odchozích av příštím roce jsou vínové odstíny. Nejvíce win-win verze francouzské manikúry bude tedy přesně červená bunda.

Tmavý odstín vínové a světle růžové barvy je ideální pro malování nehtů. Volba designu zůstává pouze pro vás. Červená bunda bude dokonale kombinována s naprosto libovolnou formou oblečení, pouze pokud jsou správně zvoleny odstíny.

Jak provést červenou bundu nezávisle doma

Každá dívka může provést luxusní bundu v červených tónech sama, aniž by šla do salonu krásy. Chcete-li provést francouzský kabát, budete muset zakoupit základní nátěr na nehty, odstín červeného laku se vám líbí, tenký štětec, aby se "úsměv" a manikúra top kabát.

S pomocí našich doporučení můžeteprovádět kvalitní francouzskou manikúru bez použití šablon.

  1. Prvním krokem je provedení manikúry. Která, evropská nebo klasická, záleží na vás. Po dokončení manikúry by měla být délka všech nehtů stejná! Na konci manikúry naneste základní nátěr na nehty.
  2. Vezměte jednoduchý štětec na nehty a zakryjte špičky nehtů barvou, kterou budete používat pro svou francouzskou manikúru. Pokud nejste spokojeni se světlým odstínem, naneste na špičky další tenkou vrstvu barevného laku.
  3. Nyní, s tenkým střapcem, musíte zarovnat francouzskou linku. Chcete-li to provést, je třeba oříznout všechny zakřivené čáry a nezapomeňte pečlivě aplikovat lak v rozích. Při zaschnutí barevného laku naneste tenkou vrstvu vrchního nátěru.

Scarlet odstíny v designu francouzské manikúry

\ t

Lahodná francouzská manikúra v šarlatových odstínech může být provedena mnoha různými způsoby. S červenou francouzskou manikúru, můžete bezpečně experimentovat provedením francouzských špiček nehtů v burgundské, růžové a fialové tóny. K dosažení nejhladší a měkké linie „úsměvu“ nehtů je třeba aplikovat finální nátěr třpytkami. Jako příklad, světle růžová bunda bude vypadat velmi ženský a jemný, pokud se použije s jemným třpytem top.

S pomocí zdobení kamínky a malířskými nehty lze provést francouzskou manikúruslavnostní. Je důležité znát návrh opatření. Nejlepší je zdůraznit design ne více než dvou měsíčeků. Pro zaostření pozornost obvykle rozlišovat střední a prstenec.

Hlavní pravidla francouzské francouzštiny

Odstíny červených laků se považují za velmi rozmanité. Protože toto, červená francouzská bunda je zvažována těžký dokončit a kombinovat různé designy. Chcete-li vždy provést správnou francouzskou manikúru v červených odstínech, musíte dodržovat některá pravidla.

  1. Pokud bude francouzská manikúra v červené barvě aplikována na přirozenou barvu nehtů, musíte si vybrat ne příliš světlé odstíny červené pro provedení „úsměvu“. V takových případech není nutné zvolit světlé barvy, budou sloučit s hlavní barvou nehtu, která slouží jako pozadí pro francouzštinu. Nepoužívejte příliš tmavé odstíny k provedení saka. Na přirozenou barvu nehtů, budou vypadat zcela jinak, jak si myslíte.
  2. Červená francouzská manikúra na nehtech dlouhé délky vypadá skvěle. Řada "úsměv" by měla být asi pět milimetrů. S takovou délkou „úsměvu“ bude červená bunda vždy vypadat výhodná i na nehty příliš velké délky.
  3. Aby dlouhé nehty vypadaly nádherně, je nutné opatrně pokrýt nehtovou desku růžovými odstíny laku a pouze na tomto pozadí nakreslete úhlednou tenkou linii „úsměvu“.
  4. Červená bunda je vhodná i pro ty, kteří mají krátkou délku nehtů. Zde je důležité, aby šířka samotného pláště nepřekročila 2 milimetry. SSprávná aplikace manikúry "úsměv" bude vypadat jednoduše a žensky. No, pokud to přehánějte šířkou bundy, nehty budou vypadat těžší.
  5. Pamatujte, že nejlepší francouzská manikúra v červených odstínech se bude dívat na nehty přírodní formy. Nejznámějšími variantami jsou čtvercové nehty, ale se zaoblenými rohy, stejně jako nehty ve tvaru mandlí a oválu. A nehty v podobě bodců a věku budou vypadat agresivně a nebudou příliš atraktivní.

Pokud se vám klasická verze francouzské manikúry v červených barvách zdá nudná, zkuste ji zkombinovat s jinými barvami. Můžete se také usmát ve tvaru srdce nebo diamantu. Krémové, béžové a bílé odstíny barev budou perfektně kombinovány s francouzskou červenou. I pro design nehtů s červenou bundou můžete použít světle modré a práškové růžové tóny. Pro rekreační verzi stačí jednoduše provést pozadí se zlatými nebo stříbrnými barvami laků s přídavkem třpytu.

Puntíky, pruhy a květiny ...

Nejmodernější odstíny červeného laku pro francouzskou manikúru jsou třešeň, bordó a víno. Čím jemnější je barva, tím módnější je. Jemné - růžové tóny také zůstávají na vrcholu popularity.

Svou červenou francouzštinu můžete rozdělit s různými vzory a hráškem, které jsou v této sezoně velmi oblíbené.

Není vůbec nutné provádět sako v červených tónech s „úsměvem“ v podobě půlkruhu. Linka může být vyrobena ve tvaru kužele, můžeteaby bylo dvoubarevné, nebo proveďte tzv. mix - french, kombinující několik barev najednou.

Vztah odstínů s charakterem dívek

Podle barvy a kombinace odstínů manikúry můžeme vyvodit závěr o povaze majitele manikúry. Ve skutečnosti, barva manikúry může říct hodně o charakteru osoby. Například jasně červená francouzská manikúra říká, že její majitelka je velmi odvážná a sebevědomá dívka, která ví, co chce ve svém životě. Taková světlá bunda vypadá sexy a může být bezpečně použita pro publikaci.

Červená bunda, doplněná prvky černého designu, vám poví, že vaše příroda je veselá, rád tráví čas ve veselých společnostech a život je plný adrenalinu.

Okolní lidé pochopí, že pečlivě sledujete nejnovější módu, pokud vaše nehty s červenou francouzskou manikúrou zdobí různé kamínky, šněrování a vzory.

Při výběru červeného odstínu na odstínu pleti a barvě vlasů je velmi důležité věnovat pozornost. Pro majitele studených tónů je třeba provést francouzské červené květy laků s modrým odstínem, stejně jako vínové květy.

Živé odstíny červeného laku jsou ideální pro teplé odstíny pleti. A pro neutrální tón pleti jsou vhodné téměř všechny odstíny červené, ale jasně červená barva bude efektivnější.

Provedení francouzské manikúry s červenými odstíny laku, budete vždy ve vítězné verzi, protože klasika byla vždy a bude v módě.