Námořní manikúra: fotografie nehtů v námořnickém stylu

Když přijde letní sezóna, chci tolik opustit jako vzpomínku nejen kus tepla, ale také vlny moře, zlaté písky a šarlatové západy slunce na obzoru. Mořská manikúra umožní realizovat myšlenky na nehtech, zdůrazňující individualitu a krásu každé dívky. Vaše nehty jsou vždy v nedohlednu a volba módních návrhů bude demonstrovat a vyjadřovat nejen emoce a náladu, ale také vám umožní pochopit trendy. Možnosti designu mohou být provedeny ve stylu dovolené neopatrnosti, a nést elegantní a sofistikovaný styl. Vytvořte si svůj vlastní jedinečný styl, plný čerstvosti a široké palety barev s populárním směrem nail art.

Mořský tisk může být realizován různými způsoby, prováděcí technika, která nemá žádné analogie, usnadňuje nalezení možnosti, která vám vyhovuje. Neomezený mořský prvek slouží jako neomezený zdroj inspirace.

Přípravná fáze

\ t

Nejprve je třeba připravit hřebíky pro realizaci myšlenky, vytvořit evropskou nebo klasickou manikúru. Je důležité vědět, že jakékoli nedostatky mohou ovlivnit manikúru, což dává všechny skvrny.

Použijte pilník pro tvarování požadovaného tvaru - čtvercového, oválného nebo kulatého. Mořská manikúra vypadá na nehtech střední délky skvěle. Použijte diamantovou nebo skleněnou pilu, pouze železopro prodloužené nehty. Aby se zabránilo prasklinám, je třeba je odložit od okraje ke středu. Tento postup se provádí na suchých nehtech, snadno se mohou zranit dušené nehty. Ponořte si ruce na chvíli do teplé lázně. Volitelně můžete přidat olivový olej a mořskou sůl. Aby manikúra vypadala perfektně, odstraňte přebytečnou pokožku. Přemístěte kůžičku k základně s hruškou nebo pomerančovou tyčí a nakrájejte speciálními nůžkami. Poté aplikujte živnou emulzi. Po vysušení smetany ruce odmastěte. Proveďte tyto jednoduché kroky a manikúra si po dlouhou dobu zachová svůj původní vzhled. Tím je příprava dokončena.

Výběr barvy pro mořskou manikúru

\ t
 • Nejběžnější kombinace modré a bílé. Modrá barva představuje nebeský povrch, jemnou vlnu a bílé vzduchové mraky a pěny. Tyto barvy jsou vybrány jako primární barva a pro dekoraci.
 • Moře mění barvu v závislosti na povětrnostních podmínkách a denní době. Proto máte právo zvolit jakýkoliv odstín podle vaší nálady: modrá, tyrkysová, indigo, smaragd.
 • Přidání jasně červené barvy přinese dotek veselí, vyrovnanosti a pozitivity. Jako pozadí je nejlepší použít červenou. Přidejte srdce, kotvy do modrobílých pruhů a získejte ještě výraznější vzor.
 • Barva slunce a západu slunce podpoří zajímavý graf a zaplní design teplem.
 • RozlišováníNeonové barvy přidají chuť. Svítí ve světlech noční lucerny na večírcích v blízkosti pobřeží moře. Kompletní s perlami nebo jinými ozdobnými prvky a stát se nejjasnější hvězdou.

Námořní téma v manikúrach může být vyrobena s použitím různých barev, s přidáním vzorů kotev, skořápek a pruhů námořníka. Neexistují žádné specifické normy, vše záleží na vaší náladě. Vše, co je spojeno se slovem "moře", může být vykresleno v mnoha odstínech laku. Ztělesněte sen o světle mořském vánku a živých dobrodružstvích létajících na nehtech.

Stupeň výběru nápadů

Můžete vybrat následující témata:

 • "Sailor" nail art.

Tato konstrukce přitahuje pozornost svou jednoduchostí. Všechno je zde přítomno - pruhovaná vesta, kotvy a zachránce života a nemají hladký hladký povrch mořských vln. Pro dosažení krásného a stylového výsledku potřebujete pouze několik typů laků. Primární barvy mohou být všechny odstíny modré, červené a bílé. Můžete ozdobit kamínky a korálky, přidávat eleganci a luxus. Takové ruce nejsou líto svěřit volant sněhově bílé podšívky.

 • Vlny oceánu

Pokrytí je založeno na vlnovkách připomínajících surfování. Není nutné mít malířské dovednosti, aby ztělesnily tuto myšlenku. Výkres připomíná pohyb vodního prvku. Budete potřebovat odstíny od tmavé -modrá až měkká modrá. Využijte neomezené představivosti a vychutnejte si výsledek.

 • Hloubka nekonečného moře

Nezapomeňte na obyvatele mořského dna. Součástí mořského tématu je také mnoho ryb, mušlí, řas. Přeneste je na nehty, můžete získat řadu různých obrázků. Po vyobrazení delfína, žraloka nebo zlaté rybky si můžete být jisti, že nebudete bez povšimnutí. Paletu můžete ředit přidáním jasných barev.

 • Pobřežní motivy

Projděte ozvěny léta s obrazem pobřežních krás. Zlatý kryt písku, spalující zářivé slunce, jemný fialový šarlatový západ slunce, vysoké palmy, měsíční cesta, výkřiky racků, lodě kotvící podél pobřeží - to vše může být na nehtech znázorněno bohatými barvami. Projděte se po břehu a vrhněte se do vod, kývejte chladem, cítíte se jako perla pobřeží.

Užitečné tipy

 • Na dlouhých nehtech, spíše než na krátkých, design vypadá dobře s použitím více než 2-3 barev.
 • Aby design zachoval krásný vzhled co nejdéle, zakryjte ho několikrát fixátorem.
 • Pro prodloužení krátkých nehtů sledujte námořní design ve svislém směru.
 • Je lepší ozdobit krátké nehty několika kresbami, jinak to bude vypadat nedbalé a hrubé.

Námořní téma je jednoduchý směr umění nehtů, vhodný nejen pro mladé dívky, ale i pro starší ženy. Buďte trendy, ozdobteměsíčky ve zlatých a stříbrných jiskrech, zobrazující sametový písek, zobrazující racky létající nad mořem, improvizované. Vaše fantazie může být stejně neomezená jako moře. Hřebíky, s mírným pohybem ruky, se mohou proměnit v plátno v umělecké galerii, která nebude bez povšimnutí.