Nail piercing: dělat nebo ne?

Stanovisko k propíchnutí nehtů mezi mládeží bylo rozděleno: někdo byl „za“ oběma rukama, zatímco jiní zvedli nosy a tvrdili, že to je prostě nedostatek chuti v těle. Co je tedy? Originální design rozhodnutí nebo dědictví těch, kteří nemají vše v pořádku s chutí?
Vraťme se k historii. Piercing, jako dekorace různých částí těla, se narodil v éře neformálních subkultur, jako jsou punks. Rozdíl mezi piercingem na nehtech a jinými piercingy je, že je zcela bezbolestný. Ano, a komplikace nebo zánět s tímto piercingem, také neohrožujete.

Samozřejmě je rozumnější tento postup provádět ve specializovaném salonku s vyškolenými odborníky. Oni používají pneumatickou pistoli, která dělá malou díru na špičce nehtu, a oni dali do náušnice (pronikavý). Ale v 21. století může každá dívka dělat tento postup doma, přičemž má několik důležitých nástrojů.

Stojí za to připomenout, že piercing by neměl být prováděn na exfoliačních nehtech. Je také nežádoucí vložit náušnici do přírodních nehtů, protože to může poškodit, je nejlepší experimentovat s prodlouženými nehty, protože jsou hustší ve struktuře než běžné přírodní nehtové destičky. V případě, že stále chcete udělat piercing na nehty, pak před postupem by měly být použity tenké vrstvy akryl nebo transparentní gel. Tento gel by měl být sušen pod ultrafialovou lampou. S pomocí těchto látek můžete posílit nehtyPři vrtání otvorů zabraňte dalšímu poškození.

V podstatě proniknou nehty na ty prsty, které dívky obvykle používají méně: malý prst nebo prstenec.

Pro vytvoření díry v hřebíku je nutné použít jehlu s červeným ohněm. Výhodou bude, pokud najdete ve specializované prodejně vrtačku na nehty, se kterou bude piercing mnohem jednodušší než s jehlou.

Než začnete vrtat, nehty by měly být obroušeny brouškem, aby měly hladkou texturu a aby se zabránilo poškrábání povrchu během vrtání. Pak můžete pokračovat do díry sám. Hřebík by měl být uchováván na speciálním stojanu nebo jiném plochém povrchu. Jehlu nebo vrtáku, v závislosti na tom, co používáte, musíte držet přísně kolmo k hřebu, aby se děr. Samozřejmě je třeba vrtat zevnitř.

Poté odstraňte kousky hřebu, které jsou na jeho povrchu během vrtání, a ošetřete desku antiseptikem, aby se zabránilo možným zánětům. Musíte vrtat blíže k okraji nehtu, ujistěte se, že hrana zapadá do kroužku se sponou, kterou bude náušnice připevněna k desce. Po zpracování nehtu pomocí antiseptika můžete vložit náušnici a vychutnat si výsledek!

Rovněž s cílem nepoužívat jehlu, protože má dlouhé nehty, je to velmi nepohodlné, ale rychle a levně můžete kontaktovat prodejce ve speciálním kosmetickém obchodě a dozvědět se o jeho dostupnosti.piercing nehtů. Takové sestavy obvykle nemají vysokou cenu, ale bude mnohem snazší provést postup s ním než s praktickými předměty.

Takže, podle všech pravidel, můžete ozdobit nehty samotného domu, bez pomoci odborníků!