Nail art s kočkami - rychle a stylově

V Egyptě byla tato zvířata uctívána a zbožňována. Často se staly postavami různých mystických románů a populárních knih. Je to o jednom z nejúžasnějších a nejzáhadnějších zvířat - kočky. A opravdu, jak projít a ne usmívat se při pohledu na teplý svazek štěstí! Každá dívka alespoň jednou, ale porovnávala se s představitelem rodiny koček. Jsme nekonečně něžní, věrní a zároveň nezávislí, často podléhající změnám myšlenek a nálad. Vše s potěšením se podívat na nadýchaná koťata, která způsobují emoce, zlepšují náladu a dávají duchu ducha. Nyní si každý může najít milovaného mazlíčka. Stačí, když do své manikúry vložíte své kresby. To lze provést poměrně snadno a rychle. Na co, ne někde v salonu, ale přímo doma, aby se umělecký design ukázal být stylový, jasný, sladký a přímý a tento článek je vytvořen. Pomůže vám rozvinout si vlastní styl, proměnit manikúru pomocí černobílé a barevné malby, stejně jako speciální nálepky na nehty. Jediné, co je potřeba, je touha vytvořit a, samozřejmě, člověk nemůže dělat bez trpělivosti. Koneckonců, jak slavné přísloví říká: "Trpělivost a trochu úsilí". S pomocí mistrovských kurzů můžete vylepšit techniku ​​kresby, dobře a fotografie vám pomohou vybrat ten správný design manikúry s kočkami pro jedinečný obraz.

Vlastnosti manikúry s obrázky koček

Aby byl výkres čirý a nasycený, měly by být použity speciální akrylové silné barvy. Díky jejich konzistenci budou čáry čisté a kresba nebude mazána. Pokud dáváte přednost černé malbě, pak můžete nakreslit obrysy gelovým perem, pak barva dobře padne. Pokud jste časově omezeni, můžete použít speciální nálepky na nehty. Nebudou jen šetřit drahocenný čas, ale také se stanou jasným doplňkem zvoleného stylu. Pro tuto práci tedy budete potřebovat následující zařízení:

  • Štětec "Veverka"
  • Body pro nehty
  • \ t
  • Průhledná základna a světlý lak na pozadí
  • Akrylové barvy černé a bílé
  • \ t

Nejdříve zakryjeme nehty průhlednou základnou, pak světlým lakem. Odborníci doporučují použití odstínů béžové, modré, šedé, růžové. Vyberte si ten, který vás osloví. Nyní musíte počkat, dokud lak nezaschne, takže barva bude rovnoměrně ležet a můžete začít malovat.

Vytvoření výkresu

Hlavní věcí tvůrčího procesu je důvěra a pozitivní postoj, že vše bude určitě fungovat. Bude vhodnější malovat kočku štětcem veverky, ale můžete použít i jiná zařízení, která jsou pro vás vhodná. Měli byste začít volbou pracoviště. Poté, co je vše pohodlně vybaveno, přistoupíme k práci. Na paletě musíte vytlačittrubice trochu černé barvy. Měli byste začít kreslit s velkými částmi, například s hlavou nebo trupem. Pak můžete začít kreslit ocas a uši pomocí teček. Konečným dotekem budou oči, které zvýrazníme bílou barvou, a uvnitř jsme dali černé tečky. Nyní musíte počkat, až bude výkres suchý, a opravit práci vrchním nátěrem.

Nebojte se improvizovat. Můžete použít různé náčrtky, přidat tlapky nebo jiné podrobnosti. Roztomilá koťátka budou odrážet váš bohatý vnitřní svět a zlepší vaši náladu. Můžete si vybrat a aplikovat zajímavý design na základě různých fotografií a fotografií.

S pomocí videa můžete prakticky navštěvovat mistrovskou třídu a společně s odborníkem postupně vytvořit kreativní a nechtěný design nehtů.

Sbírka fotografií kočičích nehtů

Obrázky koťat mohou být zhotoveny v barvě nebo černobílé. Druhá možnost je samozřejmě rychlejší a snadnější. Kromě toho se na záchranu dostane gelové pero, které nakreslí obrysy a všechny hlavní detaily, pomůže laku hladce ležet a vytvoří jasné formy. Rafinovaný obraz bude vyhovovat všem módním ženám, které mají lehký veselý charakter, chtějí zdůraznit svou individualitu, dobře udržovat ruce a ženský vzhled. Tento umělecký nehtový design je vhodný pro každodenní použití a pro odchod. Černá a bílá kresba se stane nenápadným a nezávislým přízvukem.individuálním způsobem. Vhodné pro jakékoliv oblečení. Na fotografiích můžete ocenit různé možnosti a styly.

Barevná manikúra s kočkami je let vaší fantazie a tvořivosti. Zde můžete použít běžné laky, kombinovat barvy podle chuti a nálady. Tato stylová manikúra je vhodná pro světlou dovolenou, narozeniny, firemní večírek, kde můžete příjemně překvapit své přátele novým designem nehtů. Můžete přidat další podrobnosti - nakreslit ryby, myši, stopy atd. Obdivné pohledy kolemjdoucích potvrdí váš triumf. Na fotografiích se můžete seznámit s nápady na vlastní manikúru a vzít na vědomí potřebné možnosti. A hlavní věc je nebát se experimentovat!

Doufáme, že tyto tipy pomohou odhalit potenciál každé ženy a rychle a snadno vytvořit okouzlující manikúru s kočkami pro každou příležitost. Pamatujte, že pozitivní výsledek vyžaduje praxi. Čím větší je, kresby se stávají rafinovanější, profesionálnější a přesnější. Nezapomeňte na kvalitní zařízení, pomocníky v provedení nejodvážnějších řešení: veverka kartáč, tečky, základna, lak různých odstínů, akrylová barva. Uspořádejte správné pracoviště tak, aby bylo pohodlné a příjemné vytvářet. A užijte si tento proces! Koneckonců, vaše nálada a myšlenky jsou přenášeny ve výkresech a jsou schopny o vás hodně říci jako o osobě. Tyto znalosti bude možné konsolidovat pomocí video lekce. Zůstaňte otevřeni novým čerstvým nápadůmdržet krok s módními trendy a být šťastný!