Nail art s jehlou

Její ruce byly vždy považovány za obzvláště atraktivní část ženského těla. Tenké štětce, dlouhé prsty - to vše dlouho pohánělo mysl opačného pohlaví. Proto i ženy dnes pozorně sledují mládež a krásu svých rukou. Krásnou manikúrou je poslední dotek, bez kterého bude jakýkoliv obraz považován za neúplný.

Dnes má spravedlivý sex příležitost každý den krásnou manikúru. K tomu mají dvě možnosti. Člověk musí navštěvovat specializované salony, vyhazovat spoustu peněz, zatímco jiní dávají přednost svému obrazu výhradně pro sebe. K tomu potřebují jen velkou představivost a trochu trpělivosti.

Ve skutečnosti, naučit se vytvářet unikátní obraz na nehtech není tak těžké. To nevyžaduje ani speciální materiálové náklady. Můžete například vytvořit nehtovou konstrukci pomocí nejběžnějších šicích jehel. K tomu budete potřebovat:

 1. Laky na nehty;

Minimální počet laků, které budou potřebné k vytvoření originálního vzoru pomocí šicí jehly, je 2 ks. Toto číslo však není nutně omezeno. Naopak, čím více laků použijete, tím zajímavější a jedinečnější bude výsledek.

 1. Vlastně šicí jehly;

Není žádným tajemstvím, že šicí jehly mají různé velikosti. Chcete-li tedy vytvořit obrázek, můžete potřebovat jehly alespoň dvou velikostí. Jehlak vytvoření bodů je zapotřebí větší průměr a tenká jehla je užitečná pro vytvoření tenkých elegantních čar. To vám umožní vytvořit různé výkresy v závislosti na struktuře a délce hřebu.

 1. Látkové nebo papírové ubrousky.

K čištění špičky jehly z zbytků laku bude zapotřebí vložka.

 1. odstraňovač laku na nehty (aceton);
 2. Čirý lak;

Může být použit k ochraně nehtů před různými druhy poškození a poškrábání.

 1. Fixer;
 2. Další materiály (korálky, kamínky, flitry atd.).

Než vytvoříte vzor, ​​musíte upevnit nehty, zbavit se zastaralého laku a kůžičky a dokonce i délky nehtů. Pak se musíte rozhodnout o jejich formě. Po dokončení přípravné fáze můžete pokračovat přímo k obrazu.

Samotný proces malování netrvá dlouho. Pro ženy, které jsou známé pro tento druh manikúry, to trvá asi 15-25 minut, v závislosti na složitosti vzoru. Musíte začít proces kreslení z malého prstu. To vám umožní nekazit již vytvořené vzory. Technologie vytváření vzoru na nehtech pomocí šicí jehly je následující:

 1. První věc, kterou potřebujete k zakrytí nehtové desky ochranným lakem. Tím se vyhnete negativním účinkům na nehet.
 2. Naneste lak na nehty, který se rozhodnete použít jako pozadí a nechte jej dobře vyschnout. Poté musíte použít druhou vrstvu barvy pozadí.
 3. Bez čekání na zaschnutí druhé vrstvy, musíte umístit kapky laku na celý povrch nehtu, který jste zvolili pro vytvoření vzoru, podle zvoleného schématu.
 4. Pak pomocí šicí jehly musíte zkombinovat kapičky v pořadí, které schéma nabízí. Je nutné se snažit udělat výkresy před zaschnutím laku. Můžete také použít speciální laky k vytvoření vzorů na nehty, protože jsou vybaveny tenkým kartáčem, který je ideální pro tyto účely.
 5. Po vytvoření vzoru lze podle vlastního uvážení ozdobit kamínky nebo flitry. Je třeba mít na paměti, že byste neměli zbytečně hromadit vzory, protože vypadá nalyapisto. Dekorativní prvky často zdobí pouze dva prsty na každé straně - uprostřed a bez prstence. Můžete však také experimentovat s tím, například, ozdobit prostřední a prstenové prsty na jedné straně a prstenec a prsty na druhé straně. To dá vašemu manikúru určitou originalitu a jedinečnost.
 6. Hotový výkres by měl být pokryt fixačním zařízením. To bude určitě přidat lesk na manikúru a pomoci nehty držet na nehty na mnohem déle.

Konzistence barvy pro natažení nehtové desky by neměla být příliš tlustá, protože to komplikuje proces vytváření vzoru, ale ne příliš tenké. Pokud je lak více tekutý než technologie vyžaduje, je plný kapek. Musíte si vybrat laky nasycené, jasné barvy. To vám umožní vytvořit jedinečné kontrastní kompozice, které nebudousloučit. Hotový výsledek můžete opravit nejen transparentním lakem, ale i lakem s třpytkami. Tento malý trik dodá vašemu manikúru nějakou chuť.

Tato malá tajemství vám pomohou vytvořit jedinečný obraz přímo u vás doma a mít vždy ohromující vzhled.