Nail Art Novinka: Thermofilm namísto laku

Co je to minx manikúra? Nedávno se tento nový produkt objevil v Rusku a byl vynalezen americkou ženou Janice Jordan. Minx je odolný nátěr, který vypadá jako film. Celková popularita značky Minx je způsobena Lady Gaga. Byla to ona, kdo představila módu pro tento typ manikúry. Koneckonců, Minx paleta má více než 350 typů designu. Bylo to jen z takové rozmanitosti, že bylo možné zvolit ideální variantu, která doplňuje pobuřující vzhled zpěvačky. Tak Minx stal se populární mezi hvězdami, a pak se objevil na nehtech všech fashionistas světa.

Kromě široké škály barev, odstínů a vzorů je další výhodou takové manikúry jeho bezvadnost. Trochu trápení s ultrafialovou lampou a nůžkami - a v ideálním případě i manikúru. Dále v článku vám podrobně povíme, kolik to stojí za to udělat minx manikúru v salonu a co je potřeba k tomu, aby byl doma.

Manikúra Minx v salonu

Minx manikúra je zpravidla dražší než lakovaná manikúra. Ale nakonec dostanete perfektní pokrytí, které bude trvat 2 týdny. Náklady na výlučné použití a zpracování filmu v různých salonech se pohybují od 1000 do 2500 rublů. Samozřejmě, aby se Minx-manikúra stala levnější, ale požadovaný výsledek nebude fungovat poprvé. Pravděpodobnost poškození materiálu je velmi vysokáje skvělý. Nejprve se musíte podívat na práci mistra a udělat alespoň jeden zkušební manikúru v salonu. Nyní více o algoritmu pro vytvoření Minx-manikúry.

 1. Počáteční fáze nebo přípravná fáze. Je to naprosto stejné jako u klasické manikúry. Mistr vyhlazuje nehty, ošetřuje kůžičku, leští nehty. Pro Minx Manikúru by měla být nadace dobře připravena.
 2. Žádost o film. Mistr vezme film s vybranou barvou nebo vzorem, zahřívá ho pod ultrafialovou lampou a překrývá desku.
 3. Poslední fáze. Průvodce odstraní přebytečnou fólii a jemně skleněnou nehtovou pilulku. Nahoře je vše pokryto lakovačem. Druhá možnost je nepovinná.

Za zdánlivou lehkostí se skrývá únavná a elegantní práce. V salonu trvá celá procedura o něco více než půl hodiny.

Výhody Minx Thermofilm pro manikúru

Pokud stále pochybujete o tom, zda chcete udělat Minx-manikúru, zde je seznam výhod tohoto typu pokrytí.

 • Velký výběr barev a vzorů - více než 350 možností. Vždy existuje možnost pro konkrétní náladu nebo obrázek.
 • Manikúra vydrží na nehtech po dostatečně dlouhou dobu - 2-3 týdny.
 • A pokud chcete změnit obraz každý den, pak je film Minx odstraněn poměrně snadno a bez chemikálií.
 • Materiál fólie je odolný proti mechanickému poškození. Odolnost vůči manikúru minx není ovlivněna pravidelnýmdomácí práce.
 • S nanesenou fólií se hřebík stává silným, neodlupuje se a neporušuje se. Složky filmu nezpůsobují alergickou reakci.
 • Minx je nová etapa ve směru nail art, která je vybrána hvězdami a ženami módy po celém světě.

Po vyjmenování mnoha přínosů manikúry Minx by měly být všechny pochybnosti zlikvidovány. Stojí to za pokus. Koneckonců, nejtěžší věc v Minx-manikúra je vybrat si design nehtů z celé odrůdy.

Manikúra Minx doma

Přišli jsme na manikúru Minx salónu, ale na ty, kteří chtějí všechno opakovat doma. Tato příležitost existuje a je dostupná všem. Minx Thermofilm lze zakoupit v každém specializovaném obchodě. Jeho cena, zpravidla není dražší než 500 rublů. Ale všimněte si, že budete muset ještě koupit ultrafialovou lampu. I když, pokud máte rádi manikúru, pak jsme si jisti, že ji už máte ve svém arzenálu. Zbytek je doporučeno, aby si lampu potěšit sebe a ty kolem vás s neobvyklou a krásnou manikúru.

Zde je seznam všech nástrojů, které budete potřebovat pro manikúru ve stylu Minx:

 • Minxový tepelný film.
 • Nůžky na manikúru (tenké a ostré).
 • Oranžová tyčinka.
 • Skleněný pilník na manikúru.
 • Prostředky pro odmašťování nehtů.
 • Ultrafialová lampa.

Teprve poté, co jsou všechny položky připraveny, můžete zahájit postup nanášení filmu na nehtovou desku. Buďte připraveni na to, že pokaždé, když všechno dopadne dokonale, potřebujete alespoň hodinu volného času. Takžezačněme

 1. Začněte klasickým manikúru. Zbavte se starého filmu nebo laku na nehty. Vyrovnejte tvar nehtu. Povrch odmastěte.
 2. Vezměte požadované množství vybraného filmu. Měla by být velikost nehtu, ale s malým okrajem.
 3. Pomalu a opatrně odlepte nálepku z filmu oranžovou tyčí, držte ji pod UV světlem a zahřejte.
 4. Zahřátý film jemně naneste na povrch nehtu, vyhladěte a trochu zatlačte.
 5. P. 3 a str. 4 opakujte 9krát - pro každou nehtovou destičku.
 6. Poté, co jsou všechny nehty zakryty filmem, položte ruce pod ultrafialovou lampu. 4 minuty na každou ruku bude stačit na fixaci na nehet.
 7. Veškerý přebytečný film musí být odstraněn. Řez je s nůžkami na nehty a odstraňte nepravidelnosti skleněným pilníkem na nehty.
 8. Aby se materiál udržel co nejdéle, doporučujeme jej pokrýt vysoce kvalitním bezbarvým lakem. Barva filmu bude slabnout, ale manikúra vydrží déle.

V zásadě všechno. Nebudete litovat stráveného času. Taková neobvyklá manikúra jistě přitáhne pozornost ostatních a potrvá nejméně dva týdny.

Musím se starat o Minx-manikúru?

Minx-manikúra vám bude sloužit po dlouhou dobu, pokud budete dodržovat některá jednoduchá pravidla opatrnosti. Zvláště v prvních dnech po filmové aplikaci.Pravidla jsou jednoduchá a logická.

 • Několik dní po nanesení filmu Minx si neumývejte ruce teplou vodou. Teplota místnosti je v pořádku.
 • Během domácích prací se nepokoušejte zranit nehty. Zpočátku můžete požádat svou rodinu o pomoc při čištění nebo mytí. Nebo ho na pár dní odložte.
 • Kdyby se náhle nemohlo vyhnout nákladu a pod jeho vlivem se film začal olupovat na okrajích, pak se nespěchal, aby se rozčilil. Může být stále opravena. Vezměte si fén, zahřejte nálepku horkým vzduchem a zatlačte exfoliovanou část na hřebík.
 • Aby se odstranila manikúra, kterou jste již unaveni nebo se stanete neatraktivní, potrvá to jen několik minut. Vezměte si nádobu, nalijte do ní horkou vodu (stupně 60-70) a ponořte do ní špičky prstů. Po určité době se film odloupne od nehtu.

To je vše, co stojí za to vědět o Minx Manikúru. Řekli jsme vám, kdo vynalezl tak zajímavý způsob, jak ozdobit nehty; co je termofilm a jeho hlavní výhody, jak udělat minx manikúru doma a co pro ni potřebujete; proč se v salonu vyplatí první minx-manikúra. A také vám chceme nabídnout video, kde jasně a detailně ukazuje proces nanášení filmu Minx na nehtovou desku. Doufáme, že jste byli užiteční při vytváření neodolatelného obrazu.