Nahá manikúra: Nude Nail Art Design

Každá žena chce mít krásné, dobře udržované nehty. Existuje mnoho druhů manikúry. Jedna z nejelegantnějších a zároveň jednoduchých je nahá manikúra.

Uděláme jednoduchou a krásnou nahou manikúru

Všechno důmyslné je jednoduché - toto prohlášení platí i pro design nehtů. Nude manikúra je vždy populární, takový dekor nehtů je dobrým řešením jak pro každý den, tak pro slavnostní příležitost. Ať už máte naplánovanou pracovní schůzku nebo jdete na dovolenou, nehty s takovým jemným designem budou vypadat dobře. Tento dekor nehtů vypadá přirozeně a roztomilý.

V překladu slovo „nahý“ znamená „nahý“, tj. přírodní a přírodní. Okouzlující dámy ocení takovou manikúru. Aby takové pokrytí nebylo vůbec obtížné, není zde potřeba profesionalita. S tímto úkolem si můžete poradit sami, aniž byste se obrátili na odborníka, jako je tomu v případě manikúry s komplexním vzorem. Čas tohoto postupu trvá velmi málo.

Seznamte se podrobněji s technikou provádění nahé manikúry. Tento podnik má své vlastní nuance.

Je důležité vybrat si právovhodné barevné schéma nehtů bylo elegantní a elegantní.

Argumenty ve prospěch takové konstrukce nehtů

Některé ženy považují monochromatickou manikúru s barevným nádechem za bezvýraznou. Ve skutečnosti je tento design nehtů velmi sofistikovaný. Tato manikúra má mnoho výhod.

Hřebíky s tímto designem vypadají elegantně a čistě

Taková manikúra je vhodná pro každou příležitost. To je dobré řešení pro obchodní jednání a večírky. Pokud se chystáte na práci po nějaké dovolené, nemusíte ztrácet čas a měnit lak na nehtech. Stačí si vybrat vhodné oblečení a design nehtů v podobném stylu je ideální pro jakékoliv oblečení. Nejpůsobivější vzhled manikúry v přírodních barvách s černou, červenou a tyrkysovou.

Nahá manikúra je vždy relevantní, v posledních letech si zachovává svou popularitu. Vzhledem k této skutečnosti bude žena s takovou manikúrou vypadat moderně a moderně. Navíc je v poslední době oceňován přirozený povlak nehtů.

Chcete-li nahou manikúru, není nutné mít dlouhé nehty, je ideální pro krátké nehty. V této výzdobě nejsou žádné nedostatky, manikúra v jiném stylu je nepravděpodobné, že by bylo tak dokonalé, pokud si to sami.

Čisté měsíčky chráněné měsíčkem tvoří vizuální efekt dlouhých prstů, pokožky rukouzdá se, že je dobře upravený.

I když je povlak mírně poškozen, je téměř nepostřehnutelný.

Lak s barevnými barvami je mnohem jednodušší než například červený nebo černý. Při výběru jasné barvy jsou všechny nepravidelnosti okamžitě viditelné.

Taková manikúra je vhodná v každé situaci, což vysvětluje důvod popularity Nude stylu u žen. Ženy ocení všechny krásné a nahé manikúry nejsou jen krásné, je to přirozené a není těžké to udělat.

Výběr odstínů

Povlaky na nehty přírodních tónů jsou v řadě drtivé většiny výrobců kosmetických prostředků známých po celém světě, takže volba je opravdu skvělá. Hlavním kritériem pro výběr laku pro manikúru ve stylu Nude - barva by měla být přirozená, nízká a vypadala harmonicky. V tomto designu nehtů není místo pro chytrost a expresivitu.

Aby byla nahá manikúra nejlepší, je vhodné použít následující odstíny: pevná, světle růžová, béžová. Dobrým řešením je zvolit odstín kávy s mlékem. Možnosti jsou mnohé, vše záleží na preferencích ženy.

Navzdory skutečnosti, že tyto tóny jsou považovány za neutrální, je třeba k jejich výběru přistupovat odpovědně. Specialisté na manikúru říkají, že tón nehtů by měl být kombinován s nádechem kůže. Pro ženy se světlou pletí je lepší dát přednost měkké růžové nebo odstínu s mírnou žloutnutí. Majitelům tmavé pleti doporučujeme zvolit světle hnědé tóny, stejně jako zlaté. Můžete experimentovat a vidětkterý z odstínů se hodí více.

Jak správně vytvořit nahou manikúru

Aby měsíček vypadal dokonale, dodržujte určitá pravidla pro dekor nehtů. Pokud jsou nehty dlouhé, je lepší odmítnout nahou manikúru. Takové umění je vhodnější pro střední a krátké nehty.

Uvažujme krok za krokem, jak provádět dekor nehtů v nahém stylu:

  1. Za prvé, tvar nehtů. Čtvercové nehty dávají prstům plný vizuální efekt. Z tohoto důvodu není čtvercový tvar vhodný pro všechny ženy. Nejčastěji jsou nehty zaoblené.
  2. Povrch nehtů odmastěte speciální kapalinou, která je obvykle odstraňována lakem. K provedení tohoto postupu použijte houby, vatové tampony pro tento účel nejsou příliš vhodné, mohou zanechat vlákna, která budou viditelná pod světlým lakem.
  3. Použijte pilník na nehty, aby byl povrch nehtů dokonale vyleštěn. Na hladkých okrajích nehtů trvá nátěr mnohem déle.
  4. Vyberte odstín laku tak, aby odpovídal pokožce rukou. Základním pravidlem je zvolit nátěr pro několik tónů světlejšího odstínu kůže rukou.
  5. Před nanesením lahve s lakem není možné protřepat, jinak se mohou tvořit bubliny, které budou okamžitě viditelné na světlém laku.
  6. Pečlivě namažte nehty. Aby byl nátěr krásný, naneste lak ve třech pásech: první ve středu a dva na stranách. TakžeZískáte dokonale hladký povrch. Lak se nanáší ve dvou nebo třech vrstvách. Při aplikaci další vrstvy se ujistěte, že je počkejte, až bude předchozí suchá. Pokud dáváte přednost průsvitným povlakům, stačí jedna vrstva. Naneste nátěr v dobrém světle.
  7. Po zaschnutí nátěru oranžová tyčinka namočená v tekutině, která odstraňuje lak, odstraňuje veškerou drsnost.
  8. Posledním krokem je nátěr na ochranu manikúry. Pro tyto účely se nedoporučuje používat fixační prostředek s matným efektem, není vhodný pro přírodní odstíny. Upřednostňujte lesklý fixátor. Tento vrchol příznivě vyrazil jemný povlak. Nanášejte fixační přípravek ve dvou vrstvách, aby ho manikúra po dlouhou dobu udržovala svěží.

Jak učinit nahou manikúru zajímavější

Myslíte si, že manikúra v přirozených barvách je příliš jednoduchá, monochromatická verze vás nebude inspirovat? Tento dekor lze oživit dalšími ozdobnými prvky.

Vytvoření zajímavého vzoru pomůže flitry a kamínky. Buzinki dělá takovou manikúru koketní a hravou. To je nejjednodušší způsob, jak zajistit pravidelnou manikúru originality. Můžete použít a vložit obrázky, opravit je jednoduše, ale tento design vypadá zajímavě. Experimentujte a uvidíte, jak neobvyklá nahá manikúra může být. Manikúra možnosti v tomto stylu velmi mnoho. Je třeba ukázat trochufantazie vytvořit manikúru, která se stane závistí vašich přítelkyň.

Při provádění nahé manikúry se řiďte pouze jedním pravidlem - používejte jemné, přirozené odstíny a dekor nesmí být příliš unášen. Dekorační předměty by neměly utopit přirozenost. Manikúra v přirozených barvách je vždy v trendu, klade důraz na ženskost.

Je snadné udělat manikúru v Nude stylu, takový dekor je krásný, elegantní, vždy módní. Použijte tuto technologii k vytvoření nahé manikúry, postupujte podle pokynů pro výběr barev a způsob aplikace, a vaše nehty budou vypadat perfektně. Tento design nehtů osloví většinu žen a dá pozitivní emoce. Nude manikúra je překvapivě delikátní a rafinovaná, perfektně se hodí pro krátké nehty. Taková výzdoba, pokud se provádí správně, vypadá elegantně a udržuje po dobu jednoho týdne. Pokud chcete vypadat stylově a módní, proveďte manikúru v přirozených barvách.

Z tohoto článku jste se dozvěděl, co je to nahá manikúra. Jaké odstíny jsou nejvhodnější pro vytvoření takového nehtového designu. Seznámili se s technologií tvorby manikúry. Nyní máte dostatek nápadů, jak udělat krásnou a originální manikúru.