Nádherná manikúra s šablony

Kdo z nás pozoroval, jak mistr nehtového umění v salonu vytváří na našich nehtech neuvěřitelné kresby, neuspěchal: jak chcete být schopni kreslit tak snadno a sebevědomě? Zdá se, že to není možné vytvořit doma na vlastní pěst. Cítit se jako skutečný tvůrce však není tak složité, jak se zdá. To nám pomůže řadu šablon vytvořených speciálně pro nail art. Pokud se naučíte, jak je správně používat, vaše manikúra nebude přinášet krásu a přesnost žádnému mistrovskému dílu.

Typy šablon

Dokonce i ve škole každá dívka použila šablonu jako šablonu k vytvoření hladkého vzoru. Takové polotovary jsou neuvěřitelně oblíbené pro vytvoření manikúry. Přes rozmanitost druhů, konvenčně, všechny šablony jsou seskupeny ve dvou směrech. Prvním typem šablon je lepkavá šablona, ​​tj. Speciální film, díry, ve kterých jsou různé vzory.

Druhý typ vzoru je méně známý mezi milovníky nehtů: jedná se o tzv. „Razítkování“. Typická sada obsahuje razítko, těsnění a speciální polotovary z kovových slitin. Design nehtů je vytvořen následovně: disk se vzorem je umístěn na podložce potisku a potom je vzor potištěn na povrch nehtu. Každá možnost šablony vytvořit návrhářeManikúra bude podrobně popsána v našem článku.

Šablony lepidel

Nejběžnější šablony jsou šablony na speciální lepicí základně. Takové šablony lze velmi snadno najít v každém obchodě se speciálními potřebami. Jaký je rozdíl mezi francouzskou a měsíční manikúrou? Samozřejmě, speciální zakřivená čára, která se často nazývá "úsměv". Je velmi obtížné nakreslit takovou linii na vlastní pěst, zejména pro ty, kteří jen dělají první kroky k zvládnutí této dovednosti. V tomto případě jsou šablon velkými pomocníky.

Šablony na bázi lepidla se používají nejen pro uvedené typy provedení, ale také pro přenos složitých vzorů, krásných barev a dalších podobných motivů na nehty. Takové šablony jsou šablony s kompozicemi vystřiženými na nich, se speciálním papírem jako základem, který se před vložením polotovaru na povrch nehtů odstraňuje. Výsledkem je, že šablona je pevně přilepena k hřebu a vyříznuté plochy jsou pokryty vybraným lakem. Odborníkům se doporučuje, aby k tomu používali speciální houbu, aby lak nezůstával příliš silný a nezanechával skvrny. Chcete-li si prohlédnout různé šablony, podívejte se do naší fotogalerie.

Pokud nechcete kupovat šablony v obchodě, můžete si je vyrobit sami. Nejlepším asistentem při výrobě takových šablon je papírová páska. vytvoření přesné kopie šablony se vám líbíaplikace bude vyžadovat péči a zkušenosti. Vyříznutím tvarů a čar z pásky je však můžete umístit na povrch nehtu různými způsoby, což pomůže znovu vytvořit požadovaný vzor. Níže uvedené fotografie ukazují, jak vytvořit neil art pomocí takového jednoduchého nástroje.

Stojí za zmínku, že tento typ šablon má řadu nepopiratelných výhod. Mezi ně patří:

  • Levné šablony;
  • Nádherný výsledek;
  • Základní použití.

Lepicí šablony však mají jednu významnou nevýhodu. S minimálními zkušenostmi nemusí výsledek experimentu splnit očekávání. Stává se, že se lak nanáší nedostatečně úhledně a tenko, a když odděluje použitou šablonu, nevyhnutelně se rozmazává. Často se stává, že začínající řemeslníci se mýlí s tloušťkou vrstvy a vzor vyniká ve srovnání se základní vrstvou.

Šablony disků

Šablony disků - nástroj, který vám pomůže s jistotou vytvořit francouzské, měsíční umění, skladby různých tvarů a linií. Stemping se vyznačuje širokým výběrem nástrojů pro tvorbu vlastní verze vzoru na nehtech, což vám dává svobodu experimentovat a realizovat odvážné a extravagantní nápady.

Souprava se skládá z kovového disku s vyrytými kompozicemi. Zvolený vzor by měl být natřen lakem.Nezapomeňte odstranit přebytečný materiál z povrchu disku pomocí speciální škrabky. Potom stiskněte razítko ze sady na disk tak, aby vzor byl neporušený a přenesen na povrch podložky. Pak ji zatlačte na povrch nehtu a složitý vzor bude velmi jednoduchý.

Navzdory své raritě a vysokým nákladům ve srovnání s lepicími šablonami má lisování mnohem více výhod. Za prvé, kvalita, jemnost a jemnost vzoru - žádný mistr to nemůže namalovat na nehty štětcem. Kromě toho, že razítkování trvá docela dost času: po tréninku, jak by měl, můžete vytvořit úžasné skladby během pouhých pěti až deseti minut.

Bohužel je v tomto sudu medu nějaký dehet. Nevýhodou kotoučových šablon je samozřejmě jejich cena. Standardní sada pro stopování může být poměrně drahá: minimální cena za značkovou diskovou šablonu začíná od tisíce rublů. Kromě toho, pro kvalitní výsledek, pravděpodobně nebudete fit obvyklé laky: musíte použít specializované akrylové materiály. Kromě toho, zvládnout techniku ​​šlápnutí, budete možná muset vynaložit úsilí a čas.

Po stručném zkoumání hlavních rysů práce se šablonami si všimneme, že stonky opakovaně překračují standardní lepicí podklady s vyřezávanými výkresy.