Na výkresech na nehtech používáme jednoduchost

Krásné, módní, dobře upravené! Tak chce žena vypadat vždy a všude. Ruce téměř první přicházejí do pohledu druhých. Čím více jsou dobře připraveni, tím více si je žena jistá. Krásné nehty - druh vizitky. Samotné dlouhé nehty jsou krásné, ale pokud na jejich povrch přidáte vzor, ​​vytvoří to ohromující efekt.

Kreslení obrazu na povrchu nehtové desky - vytvoření jedinečného, ​​extravagantního obrazu, kreativity, podobného malbě, říši neomezené představivosti.

Jednotná pravidla pro manikúru designérů:

  1. Pro vytvoření harmonického vzoru stačí 2 barvy, maximálně 3 barvy laku.
  2. K vizuálnímu prodloužení hřebu je lepší aplikovat výkres svisle nebo na hrany.
  3. Při přemýšlení o konstrukci hřebu je třeba se řídit jeho tvarem. Krátké nehty ve tvaru čtverce jako světlé barvy a kresba je grafická. Na protáhlých, oválných nehtech, květinově romantický tisk vypadá dobře a podle barevné škály je lepší zvolit lak z řady světlých, pastelových barev.
  4. Nezasahujte do aplikace velkých nebo malých prvků dekoru nehtu.

Ne každá dívka má možnost jít do salonu k manikérce, ale na tom nezáleží, jsou tam velmi jednoduché kresby na nehtech, které mohou být vyrobeny sami doma pomocí improvizovaných prostředků. V praxi používejte běžnou konstrukční pásku, jehly, párátka, kartáče, akrylovou barvu, fólii a samozřejmě lak na nehty.

Kreslení hřebíkem jehlou

Pro takovou techniku ​​kreslení obrázku je nutné vzít laky, které jsou nejrůznější ve stínu a obyčejné šicí jehly. Pro ochranu nehtů před různými zraněními, které mohou vzniknout při neopatrné manipulaci s jehlou, je nutné aplikovat vrstvu čistého laku. Počkejte, až bude úplně suchý a teprve pak naneste lak, který bude hlavním podkladem manikúry, ale na rozdíl od předchozí vrstvy je naprosto nemožné čekat, až vyschne. Je nutné rychle umístit body nebo čáry na pozadí, záleží na vybraném vzoru, jemně na ně nakreslí lak kontrastního odstínu a jehlu, čímž vytvoří vzor.

Existují dvě možnosti:

  1. vytvořit jasné, rovné nebo zakřivené čáry.
  2. míchat mezi sebou laky.

Zde je jen nutné být trpělivý a dobře schnout tuto vrstvu laku, pak aplikovat podklad a počkat na opětovné zaschnutí.

Lakování lakem

\ t

Tato technika manikúry vyžaduje určité zkušenosti, které lze získat nejprve natažením na umělém nehtu nebo jednoduše na papíře. Nejlepší je nakreslit vzorek tenkým, krátkým štětcem. Samotná technika je jednoduchá: naneste lak - pozadí, počkejte, až bude úplně suchý, apak nakreslete obrázek. Dobrá témata jako květiny, geometrie, srdce.

Kreslení akrylovými barvami

\ t

Tato metoda je podobná nátěru lakem, pouze nátěr se nanáší nátěrovými hmotami a výsledek je nutně fixován podkladem, protože akrylové barvy lze snadno prát v teplé vodě. V této nemovitosti je však plus. Pokud vzor nefunguje, může být snadno omyt bez poškození nehtů. Obrázky v podobě kudrlinek, zakřivených čar, mušlí, spirál vypadají velmi krásně.

Maskovací páska - asistent při kreslení nehtů

Nejjednodušší, nejjednodušší, ale neméně krásný vzor na nehtech může být natřen lepící páskou, jako nástroj pro zakrytí skvrn nehtů, které by neměly být natřeny. Tématem této techniky je geometrie. Nanášení laku probíhá v několika stupních a celý hřebík je nejprve natřen a poté je vložena šablona předřezaná z lepicí pásky. Všimněte si, že šablona zavírá místo, které nepotřebujete malovat! Zvláštností této metody je, že se lak nejprve nanáší, jehož barva odpovídá samotnému vzoru, a potom povlak na pozadí.

Odpadní materiál v provedení manikúry

\ t

Chcete-li vytvořit vzor na nehtech, můžete také použít různé odpadní materiál, který najdete doma. Může se jednat o fólii a tkaninu z guipure, jen o nějaké pletivo, noviny a časopisy. Kdyby jen nebyli příliš tlustí. Z materiálu můžete vyříznout detaily obrázku nebo kus, který zcela pokrývá povrch nehtu.

Postup je následující. Nanášejte základnu laku a nečekejte na zaschnutí, naneste díly na nehtovou desku metodou nanášení, přilepte, pak naneste podklad. To nejen vyhladí všechny nesrovnalosti, ale také opravit výsledek na dlouhou dobu.

Problémy a řešení

Ženy se často potýkají s takovým problémem - lak na nehty nechce držet hřebík. Výstup je takový - před nanesením laku otřete hřebík octem.

Lak dlouhodobě zamrzne - ponořte nehty do ledové vody, což výrazně zkrátí dobu schnutí nebo držíte ruce ve světle UV lampy, pokud máte doma.

Křehkost manikúry může být odstraněna s takovou mazaností - použitím prvního nátěru laku, kartáčováním na okraj nehtu a v poslední vrstvě - pod nehtem.

Pokud je hřeb rozbitý, a to i ve chvíli, kdy je manikúra hotová, neplač. Odtrhněte kus čaje z pytle dostatečné velikosti, abyste uzavřeli poškozené místo a obalili ho kolem špičky nehtu. Lepidlo tuto jednoduchou náplast s lakem a znovu použít manikúru na nehty.

Foto