Mramorová manikúra je krásná

Metody provádění návrhu nehtů v kosmetickém průmyslu jsou skvělou volbou, ale je velmi obtížné zvolit možnost individuálně pro jejich vysoké náklady a složitost. Jednou z nejoblíbenějších a méně pracujících technik provedení je mramorová manikúra.

Tento typ manikúry je často zaměňován s vodou, protože pro reprodukci neuvěřitelných vzorů vícebarevných laků je nutná účast vody. Ačkoli speciální dovednosti k vytvoření "mramoru" na nehty není nutné. Fantazie a určité množství barev laku jsou schopny vytvořit skutečné mramorové mistrovské dílo na svých rukou.

Příprava mramorové manikúry

\ t

Pro "vodní prostor" a vaše ruce potřebují malou a malou kapacitu. Chcete-li usnadnit sledování nového stylu, který se narodil na nehtech, vezměte si průhlednou nádobu. Snažte se vybrat vícebarevnou lakovou základnu s pomalým stupněm sušení, jinak nemusíte mít čas vytvořit vzor.

Jako asistentka pro modelování manikúry si vezměte tenkou dřevěnou míchací tyčinku, vatový tampon, ubrousek, krém s vysokým obsahem tuku, odstraňovač laků na nehty.

Zamyslete se nad vlastním návrhem výkresu a pokračujte v jeho realizaci.

Manikúru z mramoru sami

Nalijte teplou vodu do nádoby a připravte matné odstíny laku. Pro mramorovou manikúru je tento druh laku, který poskytne požadovaný výsledek, i když by měl být vybrán s dokonalou kombinací. Veškerá práce bude mít tenký kartáč, kterýzpůsobí mramorový graf na nehtové desce.

Aby byl obraz manikúry působivý, vyberte si tekutý lak osvědčené kvality. Také pro tento typ manikúry vhodné barvy pro design ve stylu nail art.

Nehty by měly být natřeny nejlehčí základnou laku, počkejte, až první vrstva zaschne a upevní se na nehty.

Naneste krém s tekutou konzistencí kolem nehtu. Buďte opatrní, protože při sebemenším zásahu do nehtového krému s mastnou texturou nebude kresba v mramorovém stylu fungovat. Po zákroku opatrně odstraňte stopy laku bavlněným talířem nebo ubrouskem, aniž byste se dotkli nehtu.

Na povrchu vody střídavě odkapává lak, ale kapky by neměly být větší než 10 kusů. Chcete-li zapůsobit na výsledek manikúry, použijte několik odstínů laku.

Párátka, jehla nebo vlásenka na vodě v kapkách způsobují skvrny. Snažte se to udělat co nejrychleji, aby lak nezhustl. Rozvody mohou a měly by být kresleny v náhodném pořadí, nebo spíše, jak vám říká fantazie.

Rychle prozkoumejte vzor na vodě, která dopadla, položte prst pod vodu a položte pod něj hřebík. Odstraňte zbytky laku kolem nehtu a vytáhněte prst z vody. Pokud je přebytek na okrajích špatný, proveďte to na povrchu odstraňovačem laku na nehty.

Surový nátěr na nehtech může být ozdoben malými kamínky nebo flitry.

Nechte nehty zaschnout a na vzor naneste fixátor na nehty, který vám pomůžepo dlouhou dobu zachovat mramorovou krásu.

Postup by měl být proveden s každým hřebem, ale s novým časem, aby vzor na vodě v označeným způsobem.

Hraní mramorové manikúry zabere spoustu času, ale výsledek kompenzuje veškerou trpělivost a práci. A co je nejdůležitější, bez ohledu na to, jak dlouho máte nehty, bude manikúra vypadat stejně působivě.

Vyzkoušejte si, realizujte svůj sen a praktikujte vytváření nádhery nehtů na vlastní pěst, aniž byste se uchýlili k pomoci drahých mistrů nehtů.