Mořská sůl pro nehty

Zdravé nehty jsou známkou zdravého těla a pro krásnou polovinu lidstva je to také důvod pro předvádění přátelům nebo pro skutečnou tragédii, pokud nehty tento ideál nesplňují. Ačkoliv se předpokládá, že je téměř nemožné kompletně opravit nehty bez uklidnění vnitřních systémů a orgánů, ale stále existuje několik způsobů, jak omladit nehtovou desku, posílit ji a učinit ji odolnější vůči vlivům prostředí.

Množství krémů, které inzerují v televizi nebo které nabídla ženská sousedka, okamžitě přijde na mysl každé ženy. A také, VIP balíček služeb v nejlepším SPA salonu ve městě, po kterém nehty prostě zářit a vyzařovat zdraví a krásu. Pro muže, samozřejmě, pokud se zajímají vůbec o otázku stavu svých vlastních nehtů, je pravděpodobné, že na mysl přijde jen místnost pro manikúru a „mučení“, kterému jsou vystaveny.

Ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak obnovit a posílit nehty bez použití „vysoce kvalitní kosmetiky“ nebo postupů v salonech. Lidové léky po staletí dokonale pomáhají udržovat přirozený stav nehtů. Se seznamem úplného seznamu se můžete vypořádat více než jeden den, takže se zastavíme na mořské soli.

Recepty s mořskou solí na nehty

\ t

Úžasné vlastnosti mořské soli byly známy již dlouhou dobu, stejně jako velké množství metod pro její využití pro celkové hojení organismu.zejména pro nehty. Mnoho žen, stejně jako jejich manikérští mistři zjistili znatelnou změnu v nehtu směrem k jeho posílení po cestách do středisek a dokonce i jednorázové koupání ve slané mořské vodě. Dnes používají nejen moře, ale i oceánskou sůl. Při výběru soli dávejte pozor na její kvalitu, stejně jako na přítomnost různých barviv, chutí a podobně. Nezaměňujte čistou mořskou sůl s koupelovou solí - to jsou dvě různé věci. Ideální volba by byla vysoce kvalitní mořská sůl do kuchyně, rozhodně nemá přísady a barviva.

Zásobníky

To je jedna z nejběžnějších metod obnovy nehtů. K tomu budete potřebovat teplou vodu (na pokraji horké, abyste mohli potopit ruce bez bolesti) a mořskou sůl. Koncentrace soli se volí v závislosti na stavu nehtů, ale neměla by být nižší než 5% (50 gramů soli na litr vody). Tyto procedury se provádějí po dobu 15 minut ne více než jednou za 2 dny, s výhodou v noci. Ideální po zákroku při ošetřování nehtů jódem, při nošení bavlněných rukavic.

Gruel

Taková kaše může být připravena nejen na vodě, ale i na medu. Smícháme kašu a dáme ji na nehet, který byl předem napařen v koupelně a zpracován tak, že všechny jeho aktivní zóny jsou otevřené (zkrácíme délku, zpracujeme a odřízneme kůžičku a tak dále).