Modré fotografie manikúra na pozadí moře

Na dovolené, zejména pokud jste v blízkosti moře a chcete se potěšit s jasnou manikúru s nail art. Tato touha je docela logická také proto, že bude snadné se ztratit na pozadí jasných barev. Pokud musíte odejít a nemáte čas jít do salonu, můžete si udělat manikúru s tématem moře doma. Nyní vám řekneme, jak toho lze dosáhnout. To není tak těžké, jak se zdá, budete potřebovat jen malou představivost a umělecký vkus a práce bude provedena, pokud věříte v úspěšný výsledek a strávíte trochu času učením se technologie použití modré manikúry, fotky proti moři budou obzvláště velkolepé a bude závist přátel a kolegy.

Co je k tomu zapotřebí?

V první fázi skladujeme potřebné nástroje a příslušenství. Lze je zakoupit ve specializovaných prodejnách nebo objednat online. Neměli byste se honit za produkty slavných značek, protože v tomto případě zbytečně přeplatíte, ale ušetřit peníze tím, že získáte nejlevnější možnosti, není také nejsprávnějším přístupem, který ne vždy dává takový efekt, jaký očekáváte. Budeme potřebovat následující:

 • dva modré laky: světlejší a tmavší
 • bílý lak, který vytvoří odstín;
 • pastel lak (teplé barvy v tomto případě jsou vícevýhodný);
 • lak s béžovými flitry a pískově zbarvenými třpytkami;
 • oranžový lak, pokud si přejete vytvořit další dekor;
 • základna a upevňovací prvek;
 • odstraňovač laků na nehty;
 • odstraňovače houby nebo laků na nehty
 • mini-tečky;
 • dekontaminační kapalina na bázi alkoholu;
 • vodní nádrž
 • \ t
 • štětce na dekoraci
 • \ t

Kroky pro aplikaci manikúry

\ t
 1. Předpřipravené a vyleštěné nehty jsou pokryty gelovou základnou pro následnou aplikaci manikúry. Samozřejmě, musíte se postarat o kůžičku předem, odříznout ji nebo ji přesunout pryč pomocí oranžové tyčinky. Pokud nehty vypadají neuspořádané, bude to kazit dojem jakékoli, dokonce i nejpozoruhodnější, manikúry, takže pečlivě pečujte o nehty.
 2. Aby barvy vypadaly jasněji, zakrýváme povrchy všech prstů s výjimkou nejmenovaného bílého laku.
 3. Poté aplikujeme na houbu sekvenci pestrobarevných laků6, první béžové, pak světle modré a nakonec tmavě modrou. Chcete-li se ušetřit zbytečné práci v následujících fázích, měli byste označit okraj lepící páskou nebo speciálním bílým lakem. Nenechte se litovat této doby, omýt lak později bude trvat mnohem více času, než pečlivé značení, díky které manikúra bude čistší.
 4. Poté naneste na nehty lakem houbovitý pohyb. Nestlačte houbu příliš silně, abyste se vyhnuli šmouhám a pruhům, lépezačněte slabším lisováním a experimentálně nastavte optimální hodnotu.
 5. V misce s vodou přidejte několik kapek bílého laku. Čekáme na vytvoření filmu, když se vytvoří film, na něj odkape několik kapek alkoholového spreje.
 6. Otáčejte prstem v oblasti laku, který se vám líbí nejvíce. Na prstu by se měl objevit malý lakový film
 7. .
 8. S hůlkou odstraníme přebytečný lak na filmu, aby se nepoškodila manikúra, s rozvody nevypadá příliš působivě a může snížit veškeré úsilí téměř na nulu.
 9. Poté odstraňte přebytečný lakový film z povrchu nehtu.
 10. Na základně nehtu pokrývá oblast béžovým lakem, což bude znamenat pobřeží moře.
 11. Po dokončení hlavní etapy je čas na výzdobu. Výslednou manikúru můžete ozdobit pomocí všech dostupných nástrojů, které vám fantazie říká. Zvláště dobře kombinovaný s designem skořápek.
 12. Prstenec je opatřen tečkou, která může být v případě potřeby ozdobena hvězdicemi.
 13. Hotovou manikúru zakryjeme vrchním a fixačním způsobem tak, aby se lak dobře udržel.

Nevýhody manikúry

Mořská manikúra na dovolené vypadá velmi působivě, ale musí být připuštěno, že není vhodná pro ženu v každodenní práci. Samozřejmě, že mušle a hvězdice na nehty, i když miniaturní, není příliš pohodlné. Během čištění, mytí nebo mytí bude manikúra setřena mimo rozpoznání a všechny prvky dekoru budou okamžitě odletět.

Pro ty, kteří si nedokážou představit svůj život bez mořské manikúry a chtěli by ho zachránit jako příjemnou vzpomínku na letní dovolenou, můžeme doporučit nosit lehkou verzi se sníženým množstvím dekorů nebo ji zcela opustit. Samozřejmostí je jednodušší verze: můžete nahradit těžké třpytky a hvězdičky lehčími akrylovými dekoračními předměty, které neznamená, že je těžší.