Módní trendy měsíční manikúra 2019

Klasický styl je nadčasový a konkurenceschopný: Měsíční manikúra v roce 2019 zůstává stejně populární díky své univerzálnosti. Design, známý od minulého století, si zaslouží pozornost díky novým trendům a metodám designu.

Módní trendy měsíční manikúry 2019

Tento design má mnoho tváří a harmonizuje s jakýmkoliv způsobem. V závislosti na sezóně a náladě se paleta může lišit.

Pro měsíční manikúru je ideální úzká, středně velká nehtová deska. Trend nehty takové formy: oválný, mandlový tvar a zaoblený obdélník.

-

Kromě obvyklého přirozeného tvaru díry nabízejí designéři různé varianty tohoto detailu. Populární geometrické vzory vypadají dobře na dlouhých a krátkých nehtech.

-

Oblouky na základně hřebu mohou být barevně zvýrazněny nebo ponechány průhledné.

-

Jedním z hlavních trendů je minimalismus s čistými liniemi. V tomto provedení je vhodný i další lakonický dekor.

-

Není nová, ale relevantní a v roce 2019 se jedná o kombinaci měsíční a francouzské manikúry.

-

Matný povrch bez omezení barev je populárním rozhodnutím designérů nail art: může to být kombinace kontrastních a pastelových odstínů.

-

Barva laku nemusí být přizpůsobena šatníku a studny nesmí být nataženy na všech nehtech a mohou být natřeny nebo prázdné. V roce 2019lunární design funguje jako samostatná jednotka v obraze.

Měsíční manikúra - nápady na design

Předpokládá se, že lunární design zkracuje nehtovou desku, ale není. Správně zvolený obraz může vizuálně prodloužit nehty. Úhledný vzor se aplikuje pomocí šablony.

-

-

-

-

Pokud necháte prostor v díře transparentní, získáte stylový úsměv. Ohraničení mezi odstíny lze odlišit tenkou čarou, dekorem nebo levým okrajem.

-

-

-

-

Klidné barvy jsou považovány za univerzální. Manikúra v nahých tónech je vhodná pro přísnou kancelář a horkou pláž a jako svatbu.

-

-

-

-

Tmavé a syté barvy vypadají dobře v období podzim-zima. Design lze doplnit zlatem nebo stříbrem.

-

-

-

-

Světlé barvy, tematické kresby a výzdoba jsou typické pro letní manikúru. Tyto trendy nejsou ušetřeny a měsíční manikúra.

-

-

-

-

Nezvyklé tvary studní také přitahují pozornost. Kromě geometrických vzorů v trendu zpět úsměv a další umělecké možnosti. Nebojte se experimentovat. Klasika může být také kreativní - díra může být upravena a jako bypohybujte po nehtové desce.

-

-

-

-

Elegantní manikúra často kombinuje dva směry: francouzštinu a měsíc. Klasika je vždy žádaná a účinná na jakoukoliv formu nehtu. Zde lze použít v kontrastních barvách a další dekor - třpytky, bujóny, kamínky.

-

-

-

-

Každou sezónu odborníci na nehty nabízejí nové módní nápady založené na klasické měsíční manikúre. To je důvod, proč tento design není relevantní pro první rok.