Módní design nehtů: nový 2019

Obraz dívky přímo závisí na kvalitním manikúru: i ty stylové luky se zdají nedokončené, pokud neberete patřičnou pozornost nail art. Ale ne mnoho si může dovolit krásný design kvůli slabým a křehkým nehtům. Existuje cesta! Kvalifikovaní mistři během několika hodin vyrobí silné nehty požadované formy gelu nebo akrylu.

Formy prodloužených nehtů

V sezoně 2019 jsou zvláště důležité přírodní formy a přirozená délka. Oválný, mandlový a měkký čtverec na vrcholu popularity. Pokud chcete být v trendu, měli byste omezit délku volného okraje na 7 mm. Tyto nehty vypadají žensky a stručně bez sebemenšího náznaku agresivity.

Stojí za zmínku, že navzdory módním trendům, nehty o délce maxi-délka nepřestávají být žádoucí mezi módy. Formy „balerína“ a „věk“ jsou ve zvláštní úctě, ale pro pracovní dny to určitě není nejlepší volba.

Barvy

Tato sezonní manikúra je módní v klidných i nenápadných barvách, stejně jako v jasných sytých barvách.

Pastelové barvy

Pastelové barvy jsou klasikou žánru, jsou neuvěřitelně populární v roce 2019. Pro dlouhé i krátké nehty by byl vhodný lehký povlak. Ze všech barev stojí za tozdůraznit "marshmallow" tóny, které se vyznačují neuvěřitelnou něhou a lehkostí.

Bohaté barvy

Majitelé maxi-length je lepší, aby se nezapojili do jasných barev. Majitel krátkých a středních nehtů však může snadno experimentovat. Pro dekoraci aktivně používají lepicí pásku, třpytky, kamínky, kamimubuki. Hlavní věc je, že manikúra nevypadá přetížená.

Konstrukce

Můžete si vybrat design pro každý vkus: neobvyklou měsíční manikúru, nestandardní francouzštinu, gradient nebo vzory.

Gradient

Velkolepý ombre vypadá zajímavě na nehtech jakékoliv délky. Je povolena jak horizontální, tak vertikální variace. Můžete také vytvořit zajímavý barevný přechod z nehtu na nehet.

Manikúra Měsíce

Provedení s otvory vypadá na původních krátkých nehtech obzvláště originálně, protože dobře zapadá do vizuálního prodloužení. Díry mohou být dvojité, rozložené s kamínky, třpytky nebo nenatřené vůbec.

Geometrický vzor

Ornament geometrických tvarů je jedním z hlavních trendů v roce 2019. Všechny nehty můžete ozdobit vzorem nebo se zaměřit pouze na jeden.

Francouzština

Klasická francouzská manikúra je stále na vrcholu, ale je přijatelné nahradit bílou barvu sytějšími barvami. Dekorace s kamínky, třpytky, kamifubuk a kresby - to vše vítáme v nové sezóně.

Zvláštní pozornost věnovaná konstrukci nehtů, \ tbudete určitě v trendu. Dobře upravené rukojeti by měly být v každé ženě!