Mládež manikúra je manikúra, která je vždy v trendu.

Dnes můžeme s jistotou říci, že slovo manikúra je slovo, které se často používá nejen mezi spravedlivým sexem, ale také velmi často mezi muži. Manikúra příběhy pro více než 3000 let. Krásné a dobře upravené pera bez ohledu na to, zda žena nebo muž - znamení milosti, něhy. Bez ohledu na to, jak překvapující to může znít, lidé o tom vědí už od starověku. Příkladem toho je egyptská mumie. Když našel u příštího výkopu, to bylo objevil, že její nehty byly malovány hennou. Hrobka Nyankkhanum a Hanumhotep byla velmi dávno nalezena - „v překladu mistra a strážců nehtů“ faraóna Nusery, žil asi 2500 let před naším letopočtem. Vzhledem k tomu, historie manikúry začíná jeho výstup z daleko časů.

Manikúra je denní a nedílnou součástí stylu každé ženy .

Obvykle, když se setkáme, jistě protáhneme dlaně k sobě navzájem a bylo by velmi nepříjemné vidět nečištěné nehty u druhé osoby.

Jak řekl hezký Coco Chanel, dívka by neměla šetřit na třech věcech: na spodním prádle, na parfémech a na kosmetice. S pomocí manikúry můžete dokončit obraz nebo vytvořit jasný akcent bez změny stylu v oblečení. Barva v manikúru - charakteristika je velmi, velmi nestabilní. Moderní dívka by měla vědět, že manikúra není jen nátěr na nehtech. Jedním z hlavních aspektů dokonalé manikúry je volba správné formy nehtů, bez které je ideálníobraz nemusí fungovat vůbec.

Variace dokonalé manikúry

Ve většině případů je tvar nehtu jedním ze základních prvků budoucího mistrovského díla a neměl by být zanedbáván.

Stručně o formách nehtů pro dokonalou manikúru:

  • Kulatý tvar nehtu: Ideální pro ty, kteří mají širokou kost. velké ruce, prsty a dlaně. A také tato forma nehtů je naprosto vhodná pro každou příležitost a každodenní život;
  • Čtvercový tvar nehtů: vypadá skvěle na rukou žen, jejichž majitelé mají tenké a dlouhé prsty. S touto formou nehtů, můžete mít naprosto libovolnou délku, protože čtvercové nehty vypadají skvěle s krátkými i dlouhými;
  • Oválný tvar nehtů: Tento tvar lze dokonale kombinovat s jakýmkoliv typem nehtů a prstů. Oválná verze vizuálně prodlužuje krátké nehty, nehty tohoto tvaru by však měly mít malou délku;

Elegantní čtvercový oválný tvar nehtů nebo obdélníkového tvaru: Tento tvar vypadá vizuálně jako obdélníkový. Ona je populární s fair sex s úzkými prsty a rafinované, šlechtické ruce. Velmi neobvyklý, mandlový tvar nehtu. Vypadá velmi žensky a rozhodně dělá vaše prsty mnohem štíhlejšími a rafinovanějšími, není možné si představit dobře upravenou osobu bez kvalitní manikúry. Koneckonců, nejdůležitější je postarat se o sebe.

Pokud jde o barvu nehtu,Stylová mladistvá manikúra by měla jistě potěšit oko a povzbudit nejen jeho majitele, ale i lidi kolem něj. Klasika bude nepochybně vždy na svém vrcholu, nicméně trend trendu přilákat zvláštní pozornost k odstínům: krásný zlatý lesklý lak je symbolem podzimní krásy; červená, hořící, vášnivá barva, dělá jeho majitelé cítí jistější než kdy jindy. On nikdy nebude trávit svou popularitu, jako celá paleta barev, včetně vínové, korálové - dokonale sdělit náladu na každý den;

A pro neobyčejné osobnosti budou nejlepší volbou exkluzivní a neobvyklé vzory, protože zlomem let je doba experimentů.

Kovová barva. Tato barva samotného laku je vnímána jako luxus. bez ohledu na to, jak se díváte, je něco tajemného ve hře barev, hra barev na safír a smaragdové nehty, a na dlouhé oči. Zlatá barva dodá vzhled určité elegance a elegance. Gamma modrá se vyžaduje pouze na krátkých nohách.

Velké množství variant bylo prokázáno na mnoha módních přehlídkách značky: od perlově modré po modravou čerň. Gamma tóny blízké přirozené: světle béžová; bledě broskev; světle růžová; desátník nebo káva s mlékem. To vše je univerzální styl v každé situaci. Kvůli němu se nikdy nebudete setkávat s problémy při práci, protože tato manikúra vypadá jako kancelář a uklizená. Pokud chcete jinou klasiku, pak francouzštinuelegance, nebo jednoduše francouzská manikúra - to je přesně to, co potřebujete.

Je to docela příležitostné, ne nápadné, ale z tohoto důvodu není méně či méně luxusní. Pro velké štěstí, 21. století nestojí na jednom místě, a můžeme si všimnout i kvalitativních změn v maličkostech, takže obyčejné klasiky byly opatřeny některými prvky nehtového umění, jasným, trhavým okem se základnou a jedním nebo dvěma tenkými pruhy ve středu.