Minx manikúra, nebo hollywoodský obraz doma

Je to Hollywood, který se stal pro mnoho témat modelem stylu, ke kterému by se měl člověk snažit. A to je díky četným tajemstvím vytvoření ideálního obrazu vlastněného hollywoodskými hvězdami. Základem každého obrazu jsou: správný make-up, vhodný účes a manikúra.

Pro nikoho není tajemstvím, že by se o její ruce měla starat i žena, která chce vypadat dobře. Tato péče zahrnuje nejen péči o pleť, ale i manikúru. Po přečtení článku až do konce, budete nejen znát tajemství hollywoodské manikúry, ale můžete to udělat sami doma.

Myšlenka na vytvoření hollywoodské manikúry vznikla v roce 2006, kdy americká Janice Jordan, která pracovala v autoservisu, čelila otázce, jak chránit nehty při práci. Společně se svou přítelkyní - Australanem Donem Lynchem-Goodwinem, přišli s krytím nehtů teplem odolným filmem jako fólie. Pak byl získán patent pro tento produkt a tento typ manikúry se stal rozšířeným mezi hollywoodskými hvězdami. Mimochodem, první hvězda, která se pokusila Minx-manikúru na sobě, byla Lady Gaga.

Kdyby si jen hollywoodské hvězdy mohly dovolit takový postup pro nehty, nyní se stala přístupnější. To může být provedeno v téměř každém salonu nebo dokonce doma, samozřejmě, tráví více času ve srovnání s obvyklou péči o nehty. Obvykle v kabině tento postup netrvá déle než 30 minut. Doma to bude trvat asi hodinu nebo možnádalší. Výsledný efekt však nejen překvapí, ale také inspiruje nové úspěchy ve světě krásy. Kromě toho bude postup doma výrazně snížit náklady na tento typ manikúry, a určité školení vám umožní provádět to lépe, než salon mistra.

Za účelem provedení postupu minx-manikúra je třeba nejprve zakoupit speciální nálepky. Také pro hollywoodskou manikúru budete potřebovat: nůžky na nehty, skleněný pilník na nehty, oranžovou tyčinku a nůžky na kůžičku.

Příprava v hollywoodském postupu

\ t

Před samotným zahájením procedury minx-manikúra je nutné připravit nehty.

Především si můžete udělat relaxační koupel pro prsty. Měli byste zapomenout na každodenní problémy a představit si sebe jako hollywoodskou hvězdu, která prochází po červeném koberci.

Po relaxační proceduře je nutné upravit tvar nebo v případě potřeby délku nehtů pilníkem na nehty.

Pak pomocí oranžové tyčinky přesuneme kůžičku a odřízneme ji speciálními nůžkami. Pokud je na bočních podložkách hrubá kůže, měla by být také odstraněna.

Poté aplikujte speciální výživný olej na nehty a kůžičku a masírujte po dobu dvou až tří minut. Díky olejům se pokožka po provedení procedur stane měkkou a jemnou. Kromě toho, nehty budou silnější a budou připraveny na další fázi Minx-manikúra a vytvořit hollywoodský obraz doma. Jakákoli manikúra vyžaduje předběžnou přípravu nehtů a minx manikúra není výjimkou. Díky správné péči a péči budou zdravé nehty po dlouhou dobu spokojeni se svým majitelem. A odměnou bude obdiv ostatních.

Technika provedení minx-manikúra

Techniky manikúry Minx lze provádět dvěma způsoby: použitím fólie a použitím speciálních samolepek. První metoda je složitější v technice vedení a jako kotvení se používá speciální lepidlo. Obvykle je taková technika provádění manikúry prováděna zkušeným mistrem, který prošel příslušným výcvikem. Doma je jednodušší použít druhou metodu, když se na nehtovou desku nanese speciální samolepicí fólie. Samozřejmě můžete vyzkoušet obě možnosti. Nicméně, nováček je lepší nejprve použít druhou metodu. V našem článku budeme i nadále poskytovat podrobné pokyny, jak udělat minx manikúru nebo hollywoodský obraz doma.

  1. Prvním krokem je odmašťování nehtů odstraňovačem laku na nehty. Je lepší, když kapalina bude obsahovat komplex vitaminů nebo extraktů z různých bylin. V předstihuJe nutné připravit stolní lampu, všechny potřebné nástroje a minx-manikúru.
  2. V procesu provedení byste měli každý hřebík ozdobit odděleně. K tomu je třeba vzít malý kousek speciální fólie, uvolnit jej z ochranného nátěru. Pak přiveďte k lampě ne blíže a ne dále než vzdálenost 1-2 cm, pod vlivem tepla bude film měkký, takže ho lze snadno aplikovat na nehtovou desku z jeho základny. Pomocí prstů nebo ubrousku bude film muset být vyrovnán tak, aby povrch byl hladký, nejsou tam žádné vzduchové bubliny.
  3. Pomocí nůžek na nehty lze řezat zbytečné kusy filmu. Pro odstranění případných nesrovnalostí můžete použít skleněný pilník. Nůžky kutikuly pomohou odstranit přebytečný film z bočních válců. Po odstranění veškerého přebytečného filmu byste jej měli znovu žehlit ubrouskem.
  4. Poté, co jsou všechny nehty pokryty filmem, můžete nahoře použít průhledný lak, který zachrání hollywoodskou manikúru až dva týdny. Samozřejmě nelze použít lak. Tato možnost je možná, když si potřebujete jen několik dní ozdobit nehty, například na prázdninový víkend. Pokud je touha zachovat manikúru co nejdéle, je lepší aplikovat vrstvu čirého laku na vrchol.

Mimochodem, samolepky jsou pro nehty zcela neškodné. Jsou odstraněny poměrně snadno, stačí jen dát prsty do lázně s horkou vodou po dobu 10-15 minut, a pak, po zvednutí okraje filmu, odstraňte ji z nehtudesky. Proto by se s takovou manikúrou měli vyhnout návštěvě sauny nebo jednoduše kontaktu s horkou vodou. Možná je to jedna z mála nevýhod hollywoodské manikúry.

V první řadě je však třeba zdůraznit, že hollywoodská manikúra, mezi jinými typy manikúry, je nejškodlivější procedurou, která vám umožní krásně ozdobit nehty na krátkou dobu. Složení filmu je zcela chybí škodlivé látky, a odstranit tuto manikúru nemusí používat žádné chemikálie. Navíc tato manikúra chrání nehtovou desku před všemi druhy mechanického poškození. A lesk, který dává filmu, je nemožné duplikovat jakýkoliv lak na nehty. To je důvod, proč nehty po Minx-manikúra vypadají nádherně.

Můžete si koupit samolepky pro hollywoodskou manikúru v každém obchodě, kde se prodávají nehtové produkty. Dnes existuje více než 300 typů samolepek pro manikúru minx.

Variace na nehty s manikúrou Minx

Ve svých prvních variantách byly samolepky pro hollywoodskou manikúru prezentovány ve dvou odstínech: stříbrném a zlatém. Tyto odstíny jsou široce používány vzhledem k jejich podobnosti v barvě s drahými kovy.

V současné době neexistují pouze samolepky, ale také samolepky s různými vzory, symboly a texturami. KaždýSezóna hollywoodské kolekce manikúra designérů je aktualizována, přidány nové kresby a odstíny. Manikúra Minx je vhodná pro různé akce, různé nálady a dokonce i různá roční období.

Hlavní výhodou hollywoodské manikúry je, že ji představuje hotový obraz, který dokonale zapadá do nehtů. Ano, a obrovský výběr samolepek vám umožní toulat se po fantazii. Takzvaný vzor kočky se rozšířil mezi obdivovatele minx-manikúry. Kromě toho mohou být různé nehty zdobené různými odstíny. Hlavní je, že celý obraz by měl být jednotný a harmonický.

Manikúra, bez ohledu na techniku, která by nebyla provedena, je celým uměním. Manikúra doma je umění dvakrát. Manikúra Minx vám umožní vytvořit hollywoodský obraz i doma. Měla by být obdařena trpělivostí a touhou vypadat jako skutečná hollywoodská hvězda. Doufáme, že náš článek s podrobnými instrukcemi pro implementaci minx-manikúry umožní každé dívce vypadat elegantně s maximální touhou a minimem možností.