Měsíční manikúra

Někdy chceme něco změnit obvyklým způsobem. Přebarvit vlasy, změnit účes nebo jen udělat novou manikúru, která přinese jas a novost do našeho každodenního života. Masters v kosmetických salonech nabízejí klientům různé možnosti designu nehtů: jedná se o různé typy malby a odlévání, a tvarování speciální pasty, a zdobení měsíčku s kamínky a kamínky ... Nicméně, v posledních letech, měsíc manikúra, která je považována za nejnovější módní trend, je obzvláště populární roku.

Trocha historie

Samotná myšlenka měsíční manikúry se objevila již dávno - již ve 20. letech minulého století a její obliba dosáhla svého vrcholu ve 30. letech. V té době, laky na nehty byly jen v módě, a to bylo považováno za vulgární barvit celý hřebík, tak základ nehtové desky zůstal mírně nenatřený. Od té doby byla lunární manikúra nezasvěcena a teprve v posledních několika letech se začala prosazovat a rozšířila se po celém světě.

Lunární manikúra získala druhý život v roce 2007 po módní přehlídce Christian Dior. Během módní přehlídky, modely se objevily na molu s krásnými “úsměvy” nebo díry u základu nehtu. Slavný přispěl k popularizaci dlouho zapomenutého trendu.retro styl milovník Dieta von Teese, který zvedl myšlenku slavného couturier. Od té doby se celebrity často objevují v objektivech videokamer s krásnými "měsíčními" nehty. Vzhledem k tomu, že tento typ nehtového designu je tak oblíbený u hollywoodských filmových hvězd, získal druhé jméno - hollywoodskou manikúru (stejně jako „hollywoodskou francouzskou bundu“ a „manikúru od Dior“).

Dnes je měsíční manikúra vhodná nejen pro milovníky vintage stylu. To může být jasné, kontrastní, odvážné, s prvky malby, a hollywood design může doplnit nejmodernější obraz.

Co je to měsíční manikúra

S klasickou měsíční manikúrou zůstává část nehtu na samém základu nenatřená, tvořící takzvanou díru nebo půlměsíc (tedy jméno - měsíční manikúra). Moderní módní trendy se změn v této tradici a nyní známý srpek může být jak konkávní a konvexní. Obě možnosti jsou považovány za módní a relevantní v této sezóně.

Dnes, měsíční manikúra neztrácí svou relevanci a soutěží s francouzskou manikúrou, i když často jsou oba typy nehtového designu vzájemně kombinovány na stejných nehtech. Lunární manikúru lze bezpečně nazvat „obrácenou francouzskou manikúru“, protože technika jejich provedení je téměř identická, s jediným rozdílem, že úsměv nebo měsíc v hollywoodské manikúre není kreslen na volném okraji, ale na základně nehtu (kde kutikula).

Lunární manikúra je dobrá, protože není nutné ji vytvářetrostou dlouhé nehty. To bude vypadat elegantní a atraktivní i na velmi krátkých nehtech, stejně jako nehty střední délky (v tomto případě bílý nebo pastelový lak se používá, protože světlé laky mají schopnost vizuálně zkrátit nehet). Lunar úsměv má schopnost dát velké čtvercové nehty ženskost a eleganci, protože to vyhlazuje rohy, dělá linky hladké, dává nehty trochu elegance a stylu.

Jak provádět měsíční manikúru

K provedení měsíční manikúry není nutné navštěvovat drahé salóny krásy. Můžete ji vytvořit doma pomocí speciálních šablon. Nicméně, to je věřil, že nejkrásnější měsíční manikúra může být vytvořena pouze ručně pomocí speciálního štětce pro malování nehtů. Je těžké nesouhlasit s tím, protože tvar nehtů a každá žena má jiné a standardní šablony nejsou schopny vzít v úvahu tyto jednotlivé rysy. Chcete-li se dozvědět, jak provádět měsíční manikúru s kartáčem, budete potřebovat určitou dovednost, ale stojí to za to, protože po učení, jak pracovat s kartáčem, budete kreslit perfektní měsíc úsměv, který bude vypadat skvěle na nehty.

Pamatujte, že před zahájením lunární manikúry byste měli provést obvyklý hygienický postup, který by měl zahrnovat řezání kutikuly speciálními nůžkami s vypracováním obtížně dostupných míst s nůžkami. Ujistěte se, že nehty čistítezarostlé pterygie s tlačníkem nebo oranžovou tyčí. V tomto případě se nejedná pouze o standardní postup péče o ruce, ale o nezbytnost, protože manikúra měsíce přitahuje pohledy přesně na základ hřebu a přítomnost otřepů, nevyzpytatelných hřebíků nehtů a suché kutikuly neguje veškeré snahy o vytvoření krásného neobvyklého obrazu.

Pokud jste soupeřem oříznuté manikúry, můžete postupovat podle evropské nebo brazilské procedury péče o ruce, při které je kůžička ošetřena speciálními přípravky, v důsledku čehož změkčuje a odstraňuje se pomocí tyčinky z pomerančovníku. Účinnost takové manikúry se však dosahuje pouze s pravidelnou péčí, jinak bude mít pokožka hrubý a zanedbaný vzhled.

Po dokončení hygienických postupů můžete přistoupit k přímému vytvoření měsíční manikúry. Ukradni hřebík z přerostlé pterigie. v Ashi, Vararno po celém světě.

Technika provádění měsíční manikúry

Velmi jednoduché:

  1. Nasaďte základní nátěr, aby se spojovací deska vyrovnala. Základna vyhladí všechny hrboly a vytvoří ideální podmínky pro aplikaci základní barvy.
  2. Vyberte základní barvu nehtové desky a naneste lak na celý povrch nehtu. Počkejte, až bude lak úplně suchý!
  3. Na vysušený lak naneste speciální šablon, aby se na podkladu nehtu (mezi kutikulou a nálepkou) objevil zvláštní úsměv.
  4. Na zvolenou plochu naneste druhý lak, který vytvoří potřebný důraz na plochu v blízkosti základny nehtu. Odstraňte šablony a nechte lak zcela vyschnout.
  5. Ozdobte hřebík kamínky, oblázky nebo proveďte další malbu nehtů podle vašich představ.
  6. Hřebíky zakryjte speciálním složením pro rychlé zasychání a trvanlivost manikúry.

Šablony pro měsíční manikúru lze zakoupit ve speciálním obchodě nebo vyrobit nezávisle, s ohledem na zvláštnosti nehtů. Pokud chcete udělat konvexní měsíc, věnujte pozornost skutečnosti, že taková manikúra by měla vypadat přirozeně, takže byste neměli kreslit pahorek, dosahující téměř středu nehtu. Věnujte pozornost Měsíci - přirozené pigmentaci na palec. To je viditelná část kořene nehtu, která má tvar půlměsíce. Když děláte měsíční manikúru konvexního tvaru, buďte vedeni tvarem a velikostí přirozeného měsíce a jednoduše opakujte jeho tvar na každém nehtu.

Pokud se rozhodnete vytvořit měsíční manikúru na nehtech, neváhejte experimentovat s odstíny a kombinujte je podle svého vkusu. S největší pravděpodobností si dříve či později vyberete několik možností různých barevných kombinací, které budou schopny zvýraznit váš vkus a osobnost. Nezanedbávejte rady mistrů a doporučení módních časopisů, protože právě v nich se můžete naučit nové nápady a najít inspiraci pro zobrazení na nehtech.

Další článek o měsíční manikúre - jak si vybrat měsíční manikúru.