Matný šelak na fotografii

Moderní ženy módy se snaží diverzifikovat a zlepšit péči o ruce a nehty. Péče o systém se nazývá manikúra. Zahrnuje provádění hygienických a kosmetických postupů. Je třeba mít na paměti, že pod nehty se hromadí různé bakterie, které mohou vstoupit do lidského těla. Prvním a povinným pravidlem by proto mělo být udržet ruce čisté. Mýdlo může osušit pokožku rukou a ovlivnit nehty. Proto vyžadují další péči.

Kůže rukou je ošetřena krémem. Podle typu pokožky a s ohledem na věk ji vyberte podle jejích vlastností a vlastností. Hřebíky také musí být postaráno. Mnoho krémů na ruce má příznivý vliv na nehty. Někdy je třeba koupit speciální péči, která může zabránit křehkosti, štěpení nehtu.

Za prvé, zvláštní péče ve formě manikúry pomůže udržet nehty v dobrém stavu. Kvalitní manikúra může být kvalifikovaným odborníkem. Nyní jsou v módě různé formy nehtů a metody potahování.

Moderní nátěr na nehty

V poslední době se stala populární metoda pokrytí nehtů - šelaku. Má jiný povrch, lesklý nebo matný. Tento nátěr velmi rychle schne, nezanechává šmouhy a zůstává na nehtech po velmi dlouhou dobu.Když se to stane, nehty jsou posíleny a křehkost je snížena. Tato volba je vhodná pro ty, kteří nechtějí používat akryl nebo gel.

Rozsah barev je pestrý, lesklý má takové odstíny jako matný šelak. Fotografie si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.

Shellac je lak na nehty, který obsahuje lak na nehty a gel. Pro aplikaci na nehty není nutné brousit dříve, takže pokud máte tenké a měkké nehty, může být šelak použit bez poškození. Tam je také silná ochrana, která může vaše nehty téměř dokonalý. Hřebíky se začnou vstřebávat, a proto je velmi těžké je zlomit. Povlak Shelac může zůstat na nehtech asi dva týdny. Lze jej použít k zakrytí nehtů na nohou. Když pedikúra takové pokrytí trvá déle než měsíc, asi pět týdnů.

Jak správně používat šelak?

Při použití šelaku je možnost alergické reakce prakticky vyloučena, protože nepáchne. Jeho složení lze označit za šetrné k životnímu prostředí ve srovnání s běžnými laky. Platí to docela snadno, protože je v láhvi, stejně jako u běžného laku. Pro sušení použijte speciální lampu. Trvá to několik minut, protože se nepoškozuje a povrch zůstává dokonale vyrovnaný.

Je-li po dvou týdnech nutné opravit šelakový povlak, není nutné ho stříhat. Pomocí speciálního nástroje jej můžete namočit a zbytky se odstraní pomocí tyče.

Pro aplikaci šelaku na hřeb je nutné dodržet určitý sled činností:

- provést hygienickou manikúru;

- odstraňte kůžičku, můžete použít nástroje na nehty nebo pomocí odstraňovače kůžičky;

- pro zjemnění pokožky držte ruce v teplé vodě, ale bez oleje a smetany;

- dává hřebu požadovaný tvar;

- povrch nehtu by měl být připraven a otřen speciálním přípravkem, velmi opatrně zpracován boční díl;

- po několika sekundách položte ruku do speciální lampy;

- nyní je možné aplikovat barevný nátěr, doporučuje se vyrobit dvě vrstvy;

- ruce umístěné ve svítilně po dobu dvou minut po každém potažení;

- pokud se šelak dostane na kůži, odstraňte ji před vysušením;

- pro pohodlí práce s lampou si můžete vybrat symetrické prsty obou rukou;

- je nutné věnovat zvláštní pozornost koncové části nehtové desky, je utěsněn tak, aby nepoškodil povlak mechanickým působením;

- po úplném nanesení a vysušení se odstraní lepicí vrstva;

- na konci procedury můžete masírovat ruce olejem nebo krémem.

Při pravidelné a řádné péči budou vaše ruce vždy atraktivní. V obecné představě o vytvoření moderní a dobře udržované ženy je to jedna z nejdůležitějších složek.

Prodloužení nehtů postupně nahrazuje pokročilejší technologie, které nepoškozují povrch nehtu a nevyžadujíobdobí po jejich použití.

Manikúra v salonu nebo doma?

Můžete si vybrat svůj vlastní, ale v každém případě vám zkušený manikérka pomůže vybrat si univerzální vzhled a způsob péče o ruce a nehty. Je velmi důležité zvolit správný tvar nehtů a jejich délku, barvu a způsob nátěru. Nejmodernější metody péče mohou změnit vaše ruce a učinit je dobře udržovanými a přitažlivými. Proto dávejte přednost odborníkům.