Masky na nehty doma

Krásné, dobře udržované, zdravé nehty a příbuzní nikdy nevycházejí z módy. Ať už jsou trendy moderní manikúry nebo inovace, které je budují, přírodní krásy vždy oceňují. Ve vztahu k nehtům - to je péče, trpělivost a kompetentní využití darů přírody.

Proč nehty odlupují

Každá žena je jistě obeznámena s problémem řídnutí nehtů. Pro to existuje několik důvodů. A hlavní věc je špatná strava. Nejčastěji se nehty žen odlupují a ztenčují, neustále „sedí“ na stravě, omezují se například na vápník mléčného původu, vitamíny a tuky. Zdá se, že tam, kde je přirozený tuk pro zdraví nehtů? A spojení je přímé. Bez nich se vitamíny A, K, D, E a proteiny nevstřebávají do ženského těla. Proto, dietitians se zkušenostmi brilantní, silné přírodní měsíčku nelze vidět. Budou tenké a křehké. A po vybudování se situace může ještě zhoršit.

Dalším problémem zhoršení nehtů je chronické onemocnění organismu. Je to o anémii, cévních a srdečních onemocněních. A když se nemoc vyléčí, pak se typ nehtových destiček výrazně zlepší.

Neméně nebezpečné pro nehty je stálý kontakt s chemikáliemi. Jedná se o čisticí prostředky pro domácnost, které se musí vždy nosit s rukavicemi, i když jde o čištění jednoho dřezu.

Pokud z povahy svého podnikání musíte pravidelně používat detergenty, pak si na to zvyknětechráněné ruce. Dnes je výběr pohodlných rukavic pro ruce obrovský.

Účinné a jednoduché recepty na nehty

Tak se seznámíme s prostředky, které každá žena může použít k posílení nehtů. Zde je jejich seznam:

  1. Papriky.Již dlouho se etabloval jako jeden z nejúčinnějších nástrojů při ošetřování nehtových destiček. Horká paprika musí být smíchána ve stejném poměru s krémem na ruce a aplikována na nehty štětcem. Ve věku pepřová maska ​​10 minut, opláchla teplou vodou. Po deseti takových manipulacích se nehty významně posílí díky tomu, že tato přírodní látka aktivuje krevní oběh a zvyšuje tok prospěšných látek do nehtů.
  2. Jod . Nejrychlejší způsob, jak posílit nehty - mazání jódem. Okamžitě však učiníme rezervaci, že ji nelze použít denně. Jednou týdně potřebujete štětcem aplikovat nástroj na nehtovou desku v noci. A nebojte se o jejich zažloutnutí. Ráno to nebude téměř vidět.
  3. Sůl s jodemje také účinnou možností, jak zajistit zdraví nehtů. Rozdělte dvě lžíce mořské soli do 100 g teplé vody, přidejte 6-7 kapek jódu a aplikujte léčivou tekutinu v několika vrstvách bavlněnou podložkou. Silné nehty jsou vám poskytovány po 8-10 takových postupech.
  4. Parafin.Parafínová terapie je vynikajícím stimulátorem růstu a posilování nehtů. Kosmetický parafín před postupem musí být roztaven. Trochuchladný, ponořte se do špiček prstů. Mějte tuto masochku třeba alespoň hodinu.
  5. Želatina.Vana dokonale vyživuje poškozené nehtové destičky. Ve sklenici horké vody rozpusťte lžíci výrobku, nechte vychladnout a spusťte špičku prstů. Postup lze opakovat denně.
  6. Olivový olej.Tento univerzální lék by měl být mírně zahřát a nanesen na nehtovou desku, pak nosit bavlněné rukavice. Jsou žádoucí odejít na noc. Pak bude účinek oleje nejlepší.
  7. Vitamíny.Lékárny prodávají lék Aevit. Jedná se o olejový roztok dvou nejdůležitějších vitamínů krásy v kapslích. Je také žádoucí použít ho v noci a nosit rukavice pro zvýšení účinku.
  8. Jojobový olej.Jeho použití je podobné předchozímu receptu.
  9. Citron.Tato ne-obvyklá maska ​​spočívá v namočení špiček prstů do dvou polovin řezaného citronu.

Starejte se o své ruce, pečujte o ně pravidelně a pak se stanou předmětem vaší pýchy.