Manikúrový gel lak (foto příklady)

Výrobci gelových leštidel slibují, že jejich výrobky vydrží na nehtech nejméně dva týdny, zatímco povlak neztratí svůj lesk a nebude štěpkovaný ani prasklý. Hřebíky pokryté gelovým lakem nepotřebují dodatečnou korekci, mají zcela přirozený vzhled a jsou také opatřeny spolehlivou ochranou desky.

Pro dosažení výše uvedeného výsledku je nutné dodržovat technologii manikúry, která bude popsána v tomto článku.

Přípravné práce

\ t

Před zahájením lakování na nehty je nutné je připravit na další postupy. Za prvé, s použitím formovacího souboru, jsou nehty tvarovány do požadovaného tvaru. Dále pokračujte k odstranění kůžičky. Pro tyto účely se doporučuje použít oranžovou tyčinku, díky níž bude proces jednodušší a šetrnější.

Pak pokračují k odmašťování: s bavlněnými podložkami namočenými v odstraňovači laků na nehty, přejeďte přes povrch nehtových destiček. Doporučuje se aplikovat základní nátěr na konec nehtu - speciální nástroj, který poskytuje dodatečnou ochranu pro manikúru a umožňuje prodloužení doby jeho ponožek.

Základní nátěr na nehty

Po dokončení přípravných prací přistoupit k aplikaci první základní vrstvy. Technologie lakování nehtů je velmi jednoduchá. Nejdříve je třeba vzít tenký štětec a jemně jej navlhčit v základní vrstvě, po které můžete aplikovat první vrstvu na nehty.

Je nutné provádět všechny pohyby co nejopatrněji. Aby se základní vrstva nerozšířila po povrchu nehtů, je nutné ji aplikovat co nejtenčí. Nezapomeňte, že konce tohoto hřebu by měly být ošetřeny tímto nástrojem.

Hřebíky se základním nátěrem se umístí do UV lampy, kde musí být drženy po dobu dvou minut. V případě použití LED lampy se doba vytvrzování zkracuje na 25-30 sekund. Stojí za to zvážit skutečnost, že nehty nelze sušit, pokud kůže z rukou má nějaký použitý materiál.

Nátěrový lak na nehty

\ t

Gel se nanáší na nehty přesně stejným způsobem jako klasický lak. Nejdůležitější pravidlo, které je třeba dodržovat při práci: pokrýt nehty co nejtenčí. To pomůže vyhnout se nárazům, mezerám a vzduchovým bublinám.

Při použití jasných a jemných odstínů je nutné nanášet gelový lak ve dvou vrstvách při výběru tmavých barev ve třech vrstvách. Nezapomeňte zakrýt konce nehtů. Zvláštní pozornost stojí za toposkytují hladkost a rovnoměrnost pokrytí. Aby se čerstvě nanesené vrstvy gelu leskly, musíte nechat nehty umístit do ultrafialové lampy, kde jsou umístěny několik minut.

Krycí hřebíky pomocí upevňovacího prostředku

Aby byla zajištěna spolehlivá ochrana nehtů, jsou pokryty vrchní vrstvou. Pomáhá eliminovat možnost štěpení a praskání. Vrchní vrstva navíc dodá vašim nehtům extra lesk. Vrchní nátěr se aplikuje na nehty tenkými a rovnými vrstvami, včetně zadku.

Poté, co jsou hřebíky pokryty fixačním prostředkem, je nutné je znovu umístit do UV lampy na stejné dvě minuty. Dále vezměte odmašťovadlo, které odstraní lepivou vrstvu vytvořenou nahoře. Na konci celé práce mohou být nehty ošetřeny výživnými oleji, které pomáhají posílit a obnovit strukturu nehtových destiček.

Výhody gelových leštidel

Výše ​​byl považován za proces vykonávání manikúry s gelem na nehty, ale proč mnozí zástupci krásné poloviny lidstva dávají přednost této konkrétní metodě péče o nehty rukou?

Za prvé, pro použití gelového leštidla nemusíte kupovat další nástroje, protože to budepoměrně obyčejné střapce.

Zadruhé, povlak na leštění gelů je velmi trvanlivý a udržuje na nehtech dva až tři týdny. Samozřejmě, s řádnou péči o nehty, to může trvat ještě déle, ale to není doporučeno nosit takovou manikúru příliš dlouho. To je způsobeno tím, že po 3 týdnech se nátěr může stát toxickým a představovat zdravotní riziko.

Za třetí, gelové laky jsou zcela bezpečné pro zdraví a nemají na něj žádný negativní vliv. Jsou hypoalergenní, takže ženy trpící přecitlivělostí na určité látky se budou cítit pohodlně. Dokonce i těhotné ženy mohou provádět manikúru pomocí gelového leštění.

Za čtvrté, gelové nehty vyleštěné nehty rychleji rostou. To je dáno tím, že nanesené vrstvy různých kosmetických přípravků vyplňují mikrotrhliny, v důsledku čehož jsou nehty vystaveny laminaci nebo zlomení.