Manikúra s sovy na nehtech: fotografie nejlepších kreseb a návrhů

Po dlouhou dobu se monotónní měsíčky obtěžovaly ženy. Tato manikúra už nevypadá jasně a poutavě. Zdá se, že je nudný a nevystupuje mezi ostatními. Každá dívka chce být zvláštní, jedinečná, jedinečná. Chci přinést něco nového, nějaký druh rozmanitosti do svého života a vzhledu. A proč nezačínat nehty. Hřebíky pro dívky jsou vedle estetického vzhledu také prostředkem sebevyjádření. S pomocí nich může dívka ukázat ostatním, že je kreativní osobou v její duši. Ale stává se, že v mé hlavě nejsou žádné nové myšlenky, všechno, co by mohlo být vyzkoušeno, bylo již vyzkoušeno a co je nyní neznámé o tom, co dělat s nehty. V tomto článku vám řekneme, jak vytvořit mistrovské dílo z nehtů, učinit je jasné, chytlavé a nezapomenutelné. Manikúra s sovy bude neobvyklým doplňkem k vašemu obrazu, a to jak každodenní, tak slavnostní.
Obrazy sov lze nalézt kdekoli. Jsou zdobeny módními oděvy, logy známých a ne-tak společností, tašky, čepice, nábytek. Všude se můžete setkat s těmito roztomilými ptáky. A není divu, že sovy také začaly zdobit ženské měsíčky. Sovy na nehtech mohou být jejich krásnou a stylovou výzdobou. Mohou to být zlovolní ptáci, kteří zdůrazní vaši veselou dispozici, nebo přísné monochromatické kresby sov, které nebudou kazit obchodní styl. Níže bude popsáno, jak si můžete tuto verzi manikúry udělat, pokud chcete vyniknout a zanechat nezapomenutelný dojem ze sebe.

Kresby na nehtech vlastními rukama

\ t

Tato volba je ideální pro ty, kteří jsou alespoň trochu schopni kreslit. Umělecké schopnosti zde budou hrát významnou roli. Koneckonců, bez nich nebudete kreslit krásné sovy, což znamená, že manikúra se ukáže být nedbalá a ošklivá. Pokud budete kreslit dobře a úhledně, pak se můžete pokusit vtáky nakreslit sami. Na nehtech není nutné vytvářet umělecké dílo. Bude to dost stylizovaný vzor, ​​jednoduchý, ne mazaný. Myšlenka na sova na nehtech bude neobvyklá. Proč ještě více komplikovat obraz? Hlavní na obrázku je identifikovat klíčové body - zobák ve tvaru srdce a velké kulaté oči. Tyto světlé skvrny budou dostačující k vytvoření neobvyklé manikúry.

Chtěl bych poznamenat, že není vůbec nutné kreslit sovy na každý hřebík. Stačí pár kreseb. Jiné nehty mohou být pokryty krásným monochromatickým lakem, zdobeným jiskrami, nějakým diskrétním vzorem. Můžete kreslit sněhové vločky na zbývající nehty, větve stromů, hvězdy, měsíc. Hlavní věc je hra fantazie, takže nehty vypadají harmonicky a nepřehánějí to.

Samolepky na nehty


Pokud se nelišíteVyjádřený talent umělce, zajímá vás, jak ji krásně namalovat, nechcete se po dlouhou dobu hádat, pak by bylo dobré použít samolepky na nehtech. Specializované prodejny jsou nyní masové a právě zde najdete vhodné samolepky s obrázky. Použití nálepek na nehty má mnoho výhod.
- Za prvé, je to velmi jednoduché. Nebude těžké udělat krásnou zajímavou manikúru.
- Za druhé, je to rychlé. Netrávíte spoustu času na manikúru.
- Samolepky budou čistší pohled na nehty.
- Můžete najít samolepky s takovým vzorem, že se prostě nemůžete reprodukovat sami.
- Nálepky jsou levné potěšení, které si může dovolit dívka s jakoukoli úrovní bohatství.
Nail samolepky jsou dobrou volbou pro dívky, které nemají dost času na manikúru.

Profesionální manikúra


Pokud nepracujete s ručně vyrobeným obrázkem, obraz je nedbalý a ošklivý, nenalezli jste samolepky ani je nenalezli, ale ne ty, můžete jít jen na manikúru. Profesionální mistr reprodukce jakékoli kresby, o kterou se ptáte. Nemusíte dělat nic na vlastní pěst. Stačí se jen uvolnit a pobavit se v jeho schopných rukou. Při výběru mistra si přečtěte jeho díla, recenze o něm. Je žádoucí, aby to byl mistr na doporučení jednoho z jejích přátel nebo známých. Musíte najít skutečného profesionála, který nebude hýčkat nehty a náladu ošklivývzor. Dobrý manikérka vás učiní takovými nehty, že jim ostatní budou věnovat pozornost.

Než půjdete do salonu, rozhodněte se, co chcete. Možná máte v hlavě obrázek snu snů. Nebo jste v časopise viděli krásnou manikúru, kterou chcete reprodukovat na nehtech. Podívejte se na časopisy, podívejte se na fotky na internetu. Pokud nevíte přesně, co chcete, můžete důvěřovat profesionálu. Dobrý specialista nebude hýčkat nehty.

Varianty kreseb - sovy na nehtech

\ t


1. Každý hřebík můžete ozdobit sovy různých barev. Nehty budou vypadat energicky a hravě. Hlavní věc je, že barvy manikúry jsou v souladu s ostatními.
2. Sova můžete ozdobit jiskrami. Bude to snadné a jiskry budou vypadat drahé a krásné na nehtech. Takovou manikúru lze udělat pro dovolenou.
3. Sova může být natažena do plné výšky, spolu s křídly a malým tělem. Sova může být v brýlích, v čepici, v klobouku, s kabelkou. Ale pokud chcete udělat tuto manikúru sami, musíte mít zkušenosti s kreslením. Jinak bude výkres nedbalý.
4. Na nehtech můžete reprodukovat prvky těla sovy. Například na jednom nehtu je levá strana obličeje, na druhé straně vpravo, na třetím prstu, zobáku a na čtvrté tlapce. To může dopadnout velmi krásná a módní manikúra.

A konečně nezapomeňte, že nehty by měly být vždy krásné a dobře upravené, bez ohledu na to, zda jsou malované a malované,nebo ne. Než uděláte kreativní kresby na nehty, musíte jim dát krásný tvar, odříznout kůžičku, udělat masku na nehty, nasycit je vitamíny. Před nanesením laku naneste podklad. Tak bude lak snadnější aplikovat. Na konci manikúry naneste konečnou vrstvu fixačního prostředku, která dodá nehtům lesk a prodlouží životnost manikúry.