Manikúra s pruhy: (30 fotografií) s nálepkami, fólií a obrázky

Pruhovaná manikúra se stala skutečným trendem posledních let a zřejmě neztrácí svou popularitu a přitažlivost. Proč je používán mnoha dívkami a ženami, což je pro ženy tak přitažlivé? Jak se dělá práce a jaké materiály se k tomu používají?

Tajemství popularity pruhované manikúry

Hlavní výhodou pruhované manikúry je, že za účelem jejího vytvoření byste neměli chodit do vysoce kvalifikovaných mistrů nehtů nebo navštívit kosmetický salon. Pruhovaná manikúra může být prováděna nezávisle doma, zatímco tráví minimum času a úsilí. To ani nepotřebuje spoustu praxe, protože musíte použít minimum materiálů, abyste dosáhli maximálního efektu i díky postupným lekcím, které jsou v síti.

Již od pruhů, můžete si udělat dodatečně a ozdoby na nehty, postupně mění obyčejné kresby na něco složitější a zajímavější. Proto se zamyslíme nad tím, jak je nutné udělat manikúru s pruhy, jaké materiály se na to použijí, jak bude možné komplikovat design nehtů.

Přístup k procesu krok za krokem

Vzhledem k tomu, že pruhovaná manikúra je poměrně jednoduchá, zvažte jednu z možností jejího vytvoření. K tomu je třeba vzít dva laky - růžové a azurové květy. Nyní je třeba připravit speciální pásku na nehty, která je vytvořena z fólie. Flitry a kamínky jsou vhodné pro dekoraci. Chcete-li zajistit vytvořený výsledek, musíte navíc použít horní nebo koncovou část. Když jsou připraveny všechny materiály, můžete bezpečně začít vytvářet nejjednodušší manikúru.

  1. Zpočátku budou všechny nehty přelakovány růžovým lakem. Tyrkysová se aplikuje pouze na palce.
  2. Prstenec na každé ruce zůstává zcela růžový. Hřebíky na zbývajících prstech budou předmětem registrace. Na horní část hřebu bude nalepen malý kus pásky a jeho spodní část je pokryta tyrkysovým lakem. Po vyjmutí pásky se pruh stříbrné fólie přilepí na výsledný vizuální okraj mezi oběma laky. Zbytky, které se objeví na boku, musí být opatrně odříznuty pomocí kleští. Zde je nutné být co nejpozornější, protože páska by měla ležet na hřebíku.
  3. Když se všechno ukázalo, pak na nehtech s růžovou a tyrkysovou, pomocí stuhy, musíte udělat přesazený kříž. Nakonec se ukáže, že všechny linie se budou ve středu sbíhat, ale na jejich vnějších koncích bude malá vzdálenost. K dispozici budou 4 trojúhelníky, z nichž pár bude transparentnílak se třpytky pomocí párátka. Doporučuje se nedotýkat fólie. Ve středu je nutné umístit 1 strazik, který bude připevněn nejjednodušším transparentním lakem.

Nakonec se ujistěte, že máte překrytou manikúru. Je dokonce možné použít dvě vrstvy.

Nejdůležitější věcí je, že tento design se provádí velmi jednoduše doma a manikúra bude vypadat jasně a neobvykle. Stejného efektu můžete dosáhnout, pokud budou pásy na každém prstu provedeny určitou metodou. To znamená, že mohou jít svisle, vodorovně, šikmo, protínat se nebo ne.

Uvolněte fólii a nálepky

Nyní bude manikúra považována za obtížnější, čím více materiálů se použije k jejímu vytvoření. Proto, aby další design, musíte použít speciální pásky pro design, samolepky a fólie. Díky těmto materiálům můžete vyloučit výlety do kosmetických salonů, protože vše můžete snadno udělat sami doma. Velkým plusem je, že na jednom nehtu se může sbíhat lepicí páska i fólie nebo kamínky. Správně pomocí různých technik vytvořit design, můžete získat neuvěřitelný efekt, který bude vyhovovat dívce a ženě jakéhokoli věku.

Nejjednodušší způsob je vytvořit vodítko v té době roku, které je nyní mimo okno. V této sezóně vám povíme, jaké odstíny laků jsou lepšíStačí použít které prvky můžete použít.

Nejjednodušší manikúra je považována za něco jako francouzština, kdy nehty střední délky, pokryté stejnou barvou laku, budou zdobeny tenkou fóliovou páskou podél volného okraje. Tak bude existovat oddělení mezi hlavním lůžkem nehtu a volným okrajem, který se vzdáleně podobá francouzskému plášti. Dodatek může být šperky a kamínky, ale taková manikúra, vyrobená ve stylu minimalismu, často nevyžaduje dodatky.

Vyloučit fólii z práce

Nelze získat lak na nehty nebo tenké lepivé pásky. V tomto případě mohou být snadno nahrazeny barevnými laky, díky nimž jsou pruhy na nehty bez problémů. Je velmi jednoduché vytvořit takový design, není třeba se starat o to, jak pevně je páska lepena, a samotný design bude vyhovovat jakémukoliv druhu nehtů, stejně jako jakýkoliv styl a oblečení. Pásy mohou být kresleny jako štětec a běžná lepicí páska se používá pro nejrovnoměrnější linii.

Právě na základě proužků můžete na nehtech vytvořit zajímavé ornamenty, které vás potěší a překvapí mnoho vašich přátel.

Pokud jde o barvy,je žádoucí použít je v blízkosti jak v tepelném měřítku, tak v barvě k hlavnímu povlaku nehtů. Jak budou pruhy uspořádány - horizontálně, vertikálně nebo diagonálně - rozhodnete se. A obraz, který jste zamýšleli, může vyvolat představu o vytvoření manikúry.

Tlusté vlasy

To je také jedna z možností pro vytvoření manikúry, kterou lze použít s tenkými proužky nebo fólií. Jak správně tlusté pruhy, díky kterým je vzor vytvořen, budou mít na svých okrajích fazetování tenkých proužků. V tomto případě se dobře kombinují barvy bílé a modré, zelené a žluté, červené a bílé, červené a černé. Můžete vytvořit tlusté proužky v rámečku a ozdobit manikúru fólií, ale podívejte se dopředu, jak bude obraz vypadat.

Další původní možností je použití pásků na manikúru. Po malování se odstraní a zůstane zachována vzdálenost mezi oběma částmi nehtu. Pokud v tomto případě použijete dvě barvy, pak dostanete skutečně originální design, který může vizuálně prodloužit nehty nebo je učinit neobvyklým. V tomto případě mohou být použity jak jednobarevné světlé laky, tak pastelově zbarvené laky a kovové varianty. Vše bude záviset pouze na obrázku, který vytvoříte a hlavním hlavním tématem události, pro kterou jdete.

V žádném případě bychom neměli zapomínat na pruhovanou manikúru v předvečer léta a výlety do moře. Pak je velmi důležité použití červené, bílé, modré a modré. Můžete udělat nehty v pruhovaném provedení, pouze jeden z nich bude aplikován červenou barvou a malou nálepkou ve formě kotvy. Význam takové neily byl ve výšce předchozích dvou let a v roce 2016 taková manikúra neztratí svůj význam. Je však velmi důležité zvolit potřebné odstíny barev a předpokládat, jaké pruhy budou v ideálním případě přesně vypadat na nehtech.