Manikúra s otvory na nehty na dně

Móda, stejně jako všechno ostatní v našem světě, nestojí v klidu. Jeden módní trend ustupuje k jinému, dalšímu ke třetímu, což je ozvěna módy minulých dnů. Stalo se to s populární manikúrou s otvory, která byla známa na počátku 20. století. V těchto raných letech byly nehty kompletně lakované považovány za vulgární, a proto ženy na nich lakovaly pouze část.

V dnešní době vám manikúra s dírami umožňuje dát si individualitu a vyjádřit své vnitřní „já“.

Manikúra s dírou se nazývá lunární, a vypadá to trochu jinak než obvyklá verze služební bundy. V tomto případě se klasický úsměv od špičky nehtové desky posouvá na měsíc a má tvar půlměsíce, jehož špičky mohou být směrovány jakýmkoliv směrem. A pokud kombinujete bundu s uměním na nehty měsíce, měli byste si pamatovat jedno pravidlo - „úsměv“ a díra by měla směřovat na jednu stranu.

V tomto manikúru, kontrast je oceňován, můžete kombinovat všechny barvy a odstíny: černá s bledě žlutou, modrou se smaragdovou, červenou se stříbrnou, ale stylisté věří, že nejlepší kombinace je červená s béžovou a černou s bílou .

Pro každodenní život, ideální kombinace barev, jako je bílá s světle růžové, stejně jako bohatá černá s béžovou.

Při výběru barvy byste měli zvážit možnost použití laku. Pro některé nehty je ideální díra, která následuje tvar měsíce, pro ostatní by bylo lepší, kdyby překročila své hranice. Měsícstyl vizuálně zkracuje nehtovou desku, takže držitelé krátkých nehtů by měli aplikovat klasickou bundu nebo vytvořit malý otvor, aby se minimalizoval efekt zkrácení. Dlouhé nehty také nevypadají vítězně na umění nailistů měsíce, ukáže se, že jsou směšné. Nejlepší možností jsou středně dlouhé nehty.

Co se týče textur, například kombinace matné s lesklou, pak rozhodně není co říct, někteří návrháři považují tuto kombinaci za extravagantní, jiní jsou směšní, takže volba závisí pouze na osobních preferencích.

Francouzština s bílými nebo průhlednými otvory

Při použití „obrácené“ francouzské manikúry by měla být studna natřena bezbarvým nebo bílým lakem. Takové rozhodnutí zradí perfektní kombinaci základního barevného pokrytí. Zároveň je nutné jasně rozlišovat mezi velikostí díry. K tomu můžete použít speciální šablonu.

Nail art s trojúhelníkovými otvory

\ t

S takovým tvarem nehtu je tvar díry trojúhelníkový a provádí se pomocí šablony. Tato forma je nejvíce v souladu se současnými trendy, kromě toho, pokud si to na krátké nehty, bude to vizuálně zvýšit.

Dvoulůžkový

Kromě studny je také izolován a hrany nehtové desky, kterévypadá velmi mladý. Můžete kombinovat různé barvy.

Otevřít

Výše ​​uvedené možnosti navrhly použití dvou barev laku, ale ve skutečnosti není použití několika barev pro měsíční manikúru vůbec nutné. Dost se speciální šablonou, která je připevněna k základně hřebu, zavřete díru a zbarvte zbývající volný prostor lakem, pak dostanete velmi krásný měsíc nail art.

Měsíční manikúra s kamínky

Tato módní bunda z Hollywoodu s kamínky vypadá nejen jasně, ale také elegantně vytváří atmosféru významné události. To je důvod, proč je tato manikúra nejčastěji volena nevěstou. Dekorační měsíčky s kamínky mohou být provedeny různými způsoby, vše záleží na vašich vlastních preferencích, ale manikúra vypadá obzvláště elegantně. nepravděpodobné, že uspějí.

Mělo by se říci, že v umění nailistů měsíce není nutné použít šablon k vytvoření dokonalého půlměsíce, můžete ho také vyrobit ručně. A jak to udělat, bude popsáno níže:

  1. Naneste na celý povrch základní vrstvy nehtu, která je zodpovědná za odolnost budoucí manikúry a dodává nehtům přirozený lesk. Po tom, čeká, až uschne.
  2. Přistoupíme k výzdobě. Načrtněte půlměsíc půlměsíce štětcem a přitom zajistěte, aby byly kontury úměrnéstejné na každé noze. Pokud neuspějete, pak nic strašného, ​​vše přichází se zkušenostmi a příště budete úspěšní. Pokud vaše manikúra zahrnuje použití červených tónů, pak obrys díry může být načrtnut tužkou pro make-up, a po použití barevné vrstvy, odstranit okraj s make-up remover.
  3. Vyberte barvu laku a aplikujte ji od okraje půlměsíce k špičce hřebu. Stejně jako u obvyklé aplikace laku, na měsíc nehty umění vrstva laku se používá dvakrát. Snažte se aplikovat lak na nehty co nejrovnoměrněji a nepřesahujte půlměsíc, jinak je pravděpodobné, že požadovaný efekt nebude fungovat.

Použijte fixační prostředek. Obecně, všechno. Ale pokud chcete zradit nehty ještě větší individualitou, můžete použít kamínky, zatímco jejich použití na 1 nebo 2 nehty je dostačující, bude to elegantní. Kamínky jsou položeny následujícím způsobem: transparentní základna je položena na půlměsíci, pak je položeno několik kamínků (můžete vytvořit jakýkoliv vzor) a pak fixovat poslední vrstvou.