Manikúra s motýly

S nástupem jara si všechny dívky chtějí sundat teplé oblečení a nakonec změnit svůj obraz. Chtěl bych nosit něco jasnějšího a atraktivnějšího. Nesmíme zapomenout na drobnosti. Krásná manikúra je nedílnou součástí stylu. V současné době existují tisíce salónků, ve kterých si můžete udělat duhu a stylové nail art.

Bude velmi originální ozdobit měsíčky s motýly. Koneckonců, tyto úžasné tvory ztělesňují krásu a svobodu. Jejich křídla jsou natřena ve většině letních barvách. A na nehty bude tento hmyz vypadat velmi elegantní a ženský. Co jiného je třeba pro spravedlivý sex s nástupem teplých dnů?

No, pokud jste milovník něčeho mimořádného, ​​můžete si udělat takovou manikúru v zimních dnech. Zahřeje vás a připomene vám letní dny, kdy není dostatek tepla.

Taková manikúra je vhodná pro každodenní i obchodní styl. Pokud vaše motýli nejsou příliš světlí, nebudou vás rušit od práce a nebudou vypadat extravagantně.

Motýli jsou vhodné pro dlouhé i krátké nehty.

Manikúra pro krátké nehty

Před prací nezapomeňte pečlivě ošetřit nehty. Je nutné odstranit kutikulu a vyříznout hroty pilníkem na nehty.

Aby bylo možné nakreslit motýla, nemusíte být super umělcem, stačí jen trochu trénovat na kusu papíru. Nejdříve byste měli použít nadaci. Vy si vyberete barvu sami, vše záleží na vaší fantazii. Dávávysušte první vrstvu, pokračujte na samotný motýl. Můžete ji nakreslit na každý hřebík nebo střídavě. Nyní je velmi módní udělat na prstenu prst.

Samotný motýl je nejlépe natřen černým lakem, vyzbrojeným tenkým kartáčem. Existuje mnoho možností: můžete uspořádat motýl na dvou nehtech, kreslením jednoho křídla na prst, můžete kreslit celý motýl, můžete kreslit motýla v různých pozicích a pozicích - fantazírovat, jak vaše duše touží. Obvykle má motýl zadní křídlo větší než přední.

Po nakreslení motýla takového tvaru, který vám vyhovuje, pokračujte v malování. Zde již definujete jak. Každý motýl má jedinečnou barvu, takže je to vaše pole představivosti. Můžete kombinovat různé barvy, a pokud jste přesvědčeni o svých dovednostech, je to ve vaší moci kreslit originální vzory na motýla. Pokud motýl sám pro vás nefunguje, nebo si prostě nedůvěřujete, existují speciální nálepky, jejich volba je velmi různorodá.

Pokud potřebujete více slavnostní manikúry, můžete použít kamínky nebo flitry. Je lepší použít kamínky s něčím tenkým, jako je jehla nebo párátko. Mohou být umístěny v rámu křídla nebo v rohu. Třpyt nebo lesklý lak lze aplikovat na jakoukoliv část křídla. S tímto přídavkem bude vaše manikúra vypadat ještě elegantnější a originální. Je žádoucí fixovat výkres transparentním lakem tak, aby vydržel déle. S takovou manikúrou musíte zvládnoutvelmi opatrně, aby nedošlo k náhodnému ztratit oblázky.

Manikúra pro dlouhé nehty

\ t

Pokud jste majitelem zdravých a dlouhých nehtů, můžete tento vzor kombinovat s manikúrou ve stylu "francouzštiny". Tato manikúra vypadá neobvykle a skvěle.

Pro francouzskou manikúru je tvar hřebu čtvercový nebo mírně zaoblený. Obvykle je podklad aplikován transparentní nebo pevnou barvou. Vyčnívající část nehtu zakryjte libovolnou barvou. Ale nejčastěji používají světlé barvy, aby vaše nehty vypadaly světlejší. Pokud to neuděláte úhledně, pak existují speciální šablony. Udělat francouzský, jít na motýly sami. Z výše uvedeného nezapomeňte zakrýt vše ochrannou vrstvou, aby vaše práce zůstala po dlouhou dobu.

Pro ještě delší manikúru můžete navštívit salon. Tam bude váš nápad přijat s velkým nadšením. Mistři používají gel polský, který umožňuje nehty dýchat. Shellac je fixován lampou, takže nemusíte sušit nehty. Tato manikúra bude trvat asi měsíc, což je velmi ziskové a pohodlné.