Manikúra s krajkou

Krásná manikúra vždy dělá dívku více ženskou, rafinovanou a žádoucí. A pokud jsou v dívčím manikúru šněrování, pak můžete o dívce mluvit jako o dámě s chutí a stylem. Paní, která zná její cenu. Téměř každá dívka se proto snaží ozdobit nehty světlým a velkolepým vzorem. V současné době, krajka získala dostatek popularity v nail art. S jejich pomocí můžete udělat manikúru pro každou příležitost, jen vyzvednout krajky na večerní šaty. Zvláště, krajka je populární ve výběru svatební šaty. Manikúra s krajkou bude vždy nepostradatelným atributem luxusu.

Nejčastěji se na špičkách zvětšených nehtů provádí manikúra s krajkou, protože lak v tomto případě trvá delší dobu a šněrování je více čisté. Design se provádí pomocí některých triků.

Techniky pro manikúru s krajkou

\ t

Jednou z nejoblíbenějších je ražba, s níž proces aplikování manikúry netrvá tak dlouho. Technologie je jednoduchá - pomocí speciálních nástrojů rychle a přesně vytisknete jakýkoliv obrázek, který se vám líbí. Chcete-li začít, odmastěte nehty pro lepší kontakt mezi nehtovou deskou a ozdobným lakem. Dalším krokem je potažení nehtové desky základním lakem. Hlavní věc - počkejte, až bude úplně suchá. Přistoupíme přímo k aplikaci - vezmeme nástroj pro překlad obrazu a naneste vrstvu laku na tisk. Je důležité nepřekračovat oblast obrázku. Pak vezměte škrabkua jemně odstraňte přebytečný lak, aby lak zůstal pouze na potisku. Po tom všem, vezměte razítko a pevně připojit k nástroji s obrazem. Při provádění této akce je důležité, aby nedošlo k rozmazání výkresu. Po fixaci tisku na nehtovou desku pevně stiskněte razítko, které bylo přeneseno. Nezapomeňte provést práci s vrstvou lakové svorky a odstranit zbytky laku z kůže kolem nehtové desky. Hotovo! Lisování vám pomůže aplikovat manikúru s krajkou, dokonce i doma. Kromě toho tato technika umožní umístit na nehtovou desku, dokonce i malé kresby, které je obtížné provádět ručně malované.

Často existuje metoda použití tohoto typu manikúry pomocí této syntetické krajky. Nejprve se kus zvolené textilie nakrájí na malé kousky v závislosti na tvaru nehtu, stejně jako na tom, jak bude krajka aplikována na nehtovou desku. Poté se nehtová deska potáhne lakem a bez jejího zaschnutí okamžitě nanese na špičku nehtů nebo na celý povrch krajku. Po zaschnutí laku můžete povrch pokrýt vrchním nátěrem ve 2 vrstvách. Tento postup spolehlivě upevní krajku, dodá lesk nehtům a pomůže ještě více trvanlivosti. Pokud má vaše krajka vysokou hustotu, upevněte ji speciálním lepidlem.

Jednou z populárních metod aplikace krajkového vzoru a zároveň nejsložitější metodou je prolamovaná malba. K tomu potřebujete speciální kartáčnail art, paleta, základní nátěr, barevný lak, papír, jehla, akrylová barva a v případě potřeby odstraňovač laků na nehty. V zásadě je tato technika prováděna na prodloužených nehtech, lze ji však provést na přírodních, za předpokladu, že to umožňuje délka nehtové desky. Tvar nehtů s pilníkem na nehty. Poté naneste základní vrstvu, nechte zaschnout a naneste barevný lak. Dalším krokem je nanesení akrylové barvy mírně zředěné vodou na paletu. Pak se body propíchnou jehlou, ze které se nakreslí kontura vybraného obrazu. Hotový nátěr je potažen vrchním nátěrem a v případě potřeby zdoben kamínky. Manikúra je ženská a nádherná.

Další způsob - samo-malování. K tomu potřebujete speciální kartáč, barevné laky, základní nátěr, lakovací přípravek. Prvním krokem je nanesení základního nátěru. Pak přichází řada vrstev barevného laku. Dalším krokem po vysušení vrstvy je aplikovat vybraný vzor štětcem. Upevnění hotové manikúry lakovým fixátorem. Samozřejmě, že se nejedná o skutečné šněrování, ale pouze o vytahované, ale s dostatečnou úrovní dovedností budou vaše nehty vypadat skvěle.

Tento typ manikúry se stal skutečným hitem naší doby. Manikúra s krajkou je ideální pro příležitostný vzhled, pokud nezapomenete na kombinaci manikúry se zbytkem detailů obrázku. Velké množství technik, kreseb osloví každou dívku, která chce vypadat žensky a neodolatelně.

Koneckoncůvypadat jemně, není nutné měnit svůj šatník, stačí věnovat pozornost detailům, a budou zdůrazňovat i ty nejpřísnější osoby. Manikúra s krajkou tak bude zdůrazňovat vše, co je pro dívku tak důležité.