Manikúra s kamínky příklady a fotografie

Jak si představujete moderní dívku? Nejčastěji se jedná o obraz sebevědomé a sebevědomé mladé ženy, za níž se táhne vlak drahých parfémů a slyší se jednotný kohoutek vysokých podpatků na kancelářském mramoru. Krásné lesklé vlasy, hladká sametová kůže, perfektní manikúra, sofistikované šperky - to jsou detaily, které jí pomáhají vypadat dokonale.

Kosmetický průmysl vyvinul mnoho zařízení pro vytvoření jedinečného obrazu. Nejlepší z nich jsou samozřejmě kamínky, které náhle a nevratně vstoupily do našeho života. Oni zdobili oblečení, kabelky, detaily interiéru a autodoplňky, ale vypadají elegantněji na dlouhých nehtech dobře upravených ženských rukou.

Moderní manikúra je celé umění. Různé tvary a neomezené vzory, dekorační prvky a možnosti. Potřebujeme určité dovednosti, trpělivost a přesnost k vytvoření krásné kompozice na nehtové desce. Nejlepší ze všeho je tvořit kreativní umělecká díla na umělých nehtech, protože jsou silnější, delší a nebojí se poškození. Jak víte, kamínky jsou opatřeny plochým spodním povrchem a kuželem. Ty se používají pouze na prodloužených nehtech, ve kterých jsou vyvrtány speciální otvory.

Šumivé kameny

\ t

Kamínky jsou křišťál, sklo, akryl, plast a zirkonium. Skleněné kamínky jsou strojově řezané a nezpracované - jednoduše vyražené do tvarů.

Jak se kamínkySwarovskiliší od ostatních? Vždy mají kulatý tvar a patentovaný počet obličejů. Jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních křišťálových krystalů a na spodní plochu je nanesena reflexní fólie. Záření z těchto kamenů je jako diamantový třpyt, který je hlavní hodnotou značky.

Stále pasty jsou transparentní, barevné a hologramové. Poslední lesk se všemi barvami duhy a jsou ve velké poptávce v nehtů podnikání. Existují také jiné barevné efekty, například saténový povlak, kovový, se sníženou průhledností nebo hematitem.

Odrůda designu

V každém umění funguje pravidlo harmonie. Kreslení nehtů by mělo být čisté, ne objemné, vypadalo stručně a mělo by být kombinováno s hlavním pozadím nátěru. Na jednom prstu můžete použít velké kamínky nebo ozdobit všechny nehty malými kamínky. Neměli byste používat mnoho dekorů najednou - například fólie, akrylové modelování, suché květy. Bude to vypadat příliš náročně.

Francouzská varianta

Francouzská manikúra vypadá velmi žensky, ve které pod bílou čarou prochází cesta drobných kamínků. Tak šumivérozptyl kamenů okamžitě změní jednoduchý design na elegantní a luxusní.

Možnost krajky

Uplatnění krajky na nehty, zdobené šumivými kamínky, zůstává módním trendem. Světlý web na nehtech dává obrazu něhu a tajemství. Materiál je aplikován speciálním štětcem, s nímž je vložena skutečná krajka, a v rozích vzorů záhadně záblesky. Tato manikúra je často používána pro svatební obřady.

Varianta s hroty

S pomocí manikúry můžete prokázat vlastnosti svého charakteru. Šikmá manikúra s kamínky, jejichž fotografie se často objevuje na obálkách časopisů s celebritami, se vyznačuje nejen designem kamínků, ale i celou sémantickou orientací. To už nejsou okouzlující květiny - to je brutalita ve své nejčistší podobě. Kovové hroty na lesklém černém laku vypadají vzdorně ... svůdně. Dívka s takovou manikúrou potřebuje zvláštní přístup a silný muž to bude cítit.

Technika

Udělejte krásnoumanikúru s kamínkya doma. K tomu nejsou zapotřebí žádné speciální nástroje. Nejprve naneste základní tón laku ve dvou vrstvách. Speciální lepidlo vytváří vzor pro budoucí umístění kamínků. Pak pomocí párátka ponořeného ve vodě, vyzvednout oblázek a aplikovat ji na kapku lepidla. Vzorek zakryjte fixátorem. Pamatujte, že příliš velké kamínky z něj vyblednou, takže je nejlepší je držetposlední fázi. Je známo, že kamínky vizuálně snižují délku nehtu.

Mnoho dívek se obává, že by kamínky mohly v nejnepříznivějším okamžiku vypadnout z nehtu a odmítnout takový návrh ve prospěch běžných kreseb. Řešení tohoto problému je velmi jednoduché. Pro kamínky je nutné použít speciální lepidlo a ne naděje na pevnost fixátoru. Pak všechny vaše drahokamy zůstanou na místě.

Pokud se vám nepodaří přijít s krásným obrázkem, nebo se to stane, je nejlepší kontaktovat specialistu na kosmetický salon. Profesionální manikúra je celá řada různých postupů. Masters vám pomůže vybrat design, který nejlépe odráží vaši osobnost, a speciální kosmetika bude vaše nehty nejen krásné, ale také zdravé.

Foto