Manikúra s kamínky (50 fotografií)

Pokud se chystáte na nádhernou párty nebo oslavy, chcete vypadat ohromující, neodolatelný, brilantní. Třpyt na váš obraz přidá manikúru s kamínky. To je úžasný kus, který vypadá skvěle s elegantní šaty a večerní make-up. Takovou manikúru lze provést nezávisle.

Výhody manikúry s kamínky

\ t

Drahokamy jsou napodobeniny drahých kamenů, které mají mnohostranný tvar, lesk a lesk jako skutečné. Pro pohodlí lepení je na nehty, zadní strana kamínky je plochý. To není jediná kvalita, díky které je používání těchto kamenů pro manikúru tak populární.

Hlavní výhodou takové manikúry je schopnost používat kamínky několikrát a vytvářet tak všechny nové vzory. Po prázdninách mohou být oblázky opatrně vyjmuty z hřebíků a skladovány až do příště. Při správném použití mohou kamínky ozdobit nehty až desetkrát a neztratí jejich lesk a krásu.

Vzory kamínků, můžete nejprve dát na zvláštní skicu (kruh papíru na ruce) a vyhodnotit, jak to bude vypadat v hotovém formuláři. Vzorek tak může být změněn a vylepšen, dokud se vám nelíbí výsledek a pouzePoté začněte aplikovat manikúru na nehty.

Manikúra s kamínky vypadá tak luxusně, že může snadno nahradit prstenec nebo náramek na ruce, nebo se správným výběrem vzoru v ideálním případě s nimi spojí.

Použití kamínků v manikúru je unikátní technologií, kterou nelze znovu vytvořit pomocí jiných technik nailie.

Možnosti umístění fotografií kamínky

Různé kamínky

\ t

V prodeji je velké množství kamenů. Liší se v materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Může to být:

 • drahokamu;
 • zirkonium;
 • sklo;
 • plast.

Seznam je sestaven tak, že náklady na oblázky klesají. Ale i nejlevnější plastické kamínky vypadají krásně a navíc velmi pevně drží nehty.

Pro různé variace jsou kamínky vyráběny odlišně ve tvaru, velikosti a barvě. V tomto ohledu je třeba při vytváření manikúry navrhnout několik tipů.

 1. Používání kamínků různých barev, musíte usilovat o moderování. Stačí vzít dvě různé barvy. Je přijatelné použít více odstínů, ale pak by měly být ve stejném barevném schématu.
 2. Nejčastěji se používají kamínky neutrálních barev. Mohou to být krystaly šampaňského, průhledné nebo neonové oblázky.
 3. Volba barvy broušených kamenů závisí na barvě základny, na které budou připevněny. Existují dvě možnosti: kombinace nebo ostrý kontrast. SBarevné nátěry na bázi neutrálního laku se mohou překrývat s barevným řešením jakéhokoliv použitého příslušenství.
 4. Akumulace malých oblázků v důsledku zvýšeného blikání vizuálně zvyšuje objem základny, takže tento vzor není vhodný pro krátké nehty.
 5. Velké kamínky "dělají těžší" manikúru a vizuálně snižují nehty. Doporučuje se používat pouze na dlouhých nehtech a nejlépe v jedné kopii.
 6. Nedoporučuje se používat jiné dekorativní prvky v manikúru spolu s kamínky.

Hlavním pravidlem je zachovat přirozenost a harmonii ve vašich fantaziích. Manikúra s kamínky je považována za elitní dekoraci a měla by odrážet rafinovanou chuť jejího majitele.

Sekvence manikúry s kamínky

\ t

Když přijdeš se vzorem pro manikúru, můžeš bezpečně přistoupit k jeho provedení. K tomu budete potřebovat:

 • základní a čirý lak;
 • kamínky;
 • lepidlo;
 • párátka nebo pinzety.

Před připojením kamínků je třeba ruce zpracovat a provádět pravidelnou manikúru. Ujistěte se, že tlačit a snížit kůžičku. Základ je vyroben ze dvou vrstev: nejprve se nanese čirý lak a po zaschnutí je lak primární barvou. Někdy jsou nehty malovány v několika barvách.

Další opatření závisí na velikosti kamínků vybraných pro manikúru. Malé oblázky připojené k suché lakové základně. To bude velmi výhodné, pokud budete nalévat kamínky na bílý list papíru, a vzít je s párátkem namočeným ve vodě nebo čirém laku.

Pro připevnění středně velkých broušených kamenů, po úplném usušení základny, je nutné na jejich místě vytvořit kapky čistého laku. Je lepší vzít takové kamínky s pinzetou a lehce je vtlačit na kapku laku.

Velké kamínky jsou drženy pouze pomocí speciálního lepidla, které musí být velmi opatrně tečkováno na nehet.

Po nanesení a upevnění kamínků na nehtovou desku se nanese vrchní vrstva z transparentního laku nebo speciální kompozice na horní stranu nehtové desky. Druhá možnost je výhodnější, protože lakové rhinestony ztrácejí lesk.

Je třeba mít na paměti, že při vytváření manikúry je důležité přesně reprezentovat konečný výsledek a správně umístit kamínky. V opačném případě budou muset být zlomeny a celý proces by měl začít od samého počátku - od založení nadace.

Originální nápady na manikúru s kamínky na fotografii

Vytvoření vzoru pro manikúru může záviset na délce a tvaru nehtů. Na krátkých nehtech manikúra s kamínky, které jsou umístěny na celé nehtové desce jednoho prstu a vypadají dobře, vypadá krásněmalý roh na sousedním hřebíku.

 • Lineární tečkovaný vzor na několika nehtech vypadá velmi elegantně.
 • Bude hezké, když ozdobíte otvory na nehty kamínky.
 • Existuje mnoho možností, jak ozdobit francouzské manikúrové kamínky. Můžete je aplikovat na dělicí čáru.
 • Nebo zcela zakryjte špičky nehtů.
 • Na všech prstech mohou být identické vzory nebo pro každý hřebík jsou vynalezeny samostatné výkresy ze stejného typu kamínků.
 • Někdy jsou kamínky používány pouze k zdůraznění rafinovanosti manikúry, aby se vytvořila brilantní tečka.
 • Kamínky mohou být umístěny na dělící čáře mezi dvěma barvami laku.
 • Velmi zřídka se používají velmi velké krystaly. Vypadají jako luxusní prsten na ruce.
 • Často jsou kamínky kombinovány se vzorem na nehtech.

Existuje velké množství variant manikúrových vzorů s kamínky. Poté, co vidíte několik vzorků, můžete dát svobodu své vlastní představivosti a vytvořit jedinečný vzor. S takovou manikúrou bude každá žena středem pozornosti a zanechá nesmazatelný dojem.

Fotky