Manikúra s efektem "Twinkling Stars"

Není žádným tajemstvím, že v současné době získává popularita původní manikúra. Každá dívka chce ukázat svou originalitu a jedinečnost. Kreslení nehtů je věnováno různým svátkům, zvláštním termínům a dalším akcím. A móda nehtového umění se dostala do neznámého a málo prostudovaného, ​​konkrétně do vesmíru. Tato verze manikúry se vyznačuje vytříbeným trojrozměrným designem doplněným stylovým efektem „Twinkling stars“. Hlavní výhodou takové manikúry je její všestrannost. Účinek "Twinkling Stars" je ideální pro jakýkoli obraz dívky. Není to příliš chytlavé, je kombinováno s přísným oblečením a na každé straně to bude skvěle vypadat. Zvláště dobrý efekt "Twinkling stars" v kombinaci s oblečením modré, modré a fialové odstíny.

Na první pohled se zdá, že každé děvče je schopno udělat to jen zkušeným mistrem nehtů. V žádném případě! Každá dívka si může na nehtech nezávisle vyzkoušet takovou krásu. Potřebuje jen touhu a inspiraci.

Technika pro vytvoření manikúry

\ t

Pojďme jít dolů k podnikání. Chcete-li vytvořit manikúru s efektem „Flicker of Stars“, budete potřebovat potřebné nástroje a materiály, jmenovitě: základní nátěr, tmavé odstíny barev, světlý odstín laku (pro vytvoření efektu „blikání hvězd“), několik jasných odstínů, houbu nebo bavlněnou podložku, pro nail art, papír, tečky, jiskry, laky s jiskrami, vrchní nátěr.

Prvním krokemje tvarování a zpracování nehtové deskykůžičku. Poté naneste základní nátěr. Po zaschnutí základní vrstvy naneste vrstvu tmavé barvy. Je žádoucí, aby byla černá nebo tmavě fialová.

Druhý krok- zatímco tmavý lak schne, připravíme houbu a laky v jasných barvách. Je žádoucí, aby to byly růžové, zelené a bílé laky. V této fázi potřebujeme papír, aby se smísily výše uvedené laky.

Třetí krok- s použitím rohu houbičky a bílého laku, s použitím gradientní techniky, nakreslete na nehtovou desku diagonálně mírně rozmazaný proužek. Ukazuje se takzvaná „Mléčná dráha“. Čekáme do sucha.

Několik slov o výše uvedené gradientové technice. Existuje několik typů této techniky, považujeme za nejběžnější, a to „gradient manikúru s houbou“. Na malý kousek houby se aplikují 2-3 odstíny laku v přísném pořadí. Pak se houba pevně přitiskne na nehtovou desku. Je důležité si uvědomit, že byste neměli aplikovat houbu mnohokrát, protože v procesu se začíná rozpadat. Proto je lepší použít několik houb.

Čtvrtý Shad - znovu použijte houbu a doplňte naši Mléčnou dráhu tahy zbývajících laků jasných barev v libovolném pořadí.

Pátý krok- po vyschnutí hlavního pozadí konečně začneme vytvářet efekt „Twinkling Stars“. K tomu vezměte tečky a položte bílý lak na povrch hvězdicových destiček. Volitelně je můžete přidat s většími hvězdami se zametacími koncičtyři strany.

Šestý krok- hlavní kresba je připravena, počkáme, až uschne, a pak ji zakryjeme světlým lakem se spoustou jisker, které dávají efekt „třpytícím se hvězdám“ tak žádoucím vůči obecnému pozadí. Po vysušení zakryjeme výkres vrchním nátěrem, který prodlouží životnost naší galaktické manikúry.

Některé tipy

Gratulujeme! Efektivní a stylový design manikúry. Při vytváření barev se můžete lišit, ale nezapomeňte na celkové barevné schéma. Když zvednete jasné laky, nezapomeňte, že základní tóny vesmíru jsou studené. Pokud jste udělali další dotek, nenechte se tím zastrašit, protože můžete snadno zakrýt tmavý barevný lak, aniž byste riskovali celkový design. Také se nesnažte dělat všechno příliš úhledně a rovnoměrně, v tomto případě se může ukázat jako příliš suché a přísné. Koneckonců, prostor a měl by vypadat zametavě a realisticky. Tento design manikúra vypadá skvěle na přírodní nehty. Nezapomeňte, že každý výkres může být odlišný.

Například na jedné nehtové desce nakreslete Mléčnou dráhu a na druhé přehlídku planet. Volba je vaše představivost. Nebylo náhodou, že na začátku bylo zmíněno, že pro vytvoření efektu „Twinkling Stars“ budete potřebovat inspiraci. Vývoj tohoto designu je čistě tvůrčí proces. Proto si na rukou vytvořte prostor tak, jak to přesně vidíte. Vytvoření návrhu potrvá hodně času, protože budete muset počkat, až každá vrstva vyschne. Ale! Věřte, přemýšlejtegalaxie na nehtech stojí za váš čas. Hlavní věc - nebojte se experimentovat. Můžete dát plný let fantazie na nehty, a ne vidět žádné snímky. A lidé se na vás podívají na stezce a snaží se spočítat počet planet na nehtech.