Manikúra s červenou barvou: tajemství a rysy

Manikúra s červeným lakem je klasická. Vždy vypadá jasně a velkolepě. Červené nehty jsou schopni udělat fatální krásu z roztomilé plaché dívky. Červená rtěnka a lesk - tradiční obraz osudových srdcervenců.

Malování nehtů v červené barvě bylo módní ve starověké Číně před třemi tisíci lety. A ve starověkém Egyptě byli hřebíčky červených zástupců privilegovaných tříd. V Evropě se taková manikúra začala šířit od 16. století. Dlouhou dobu však nehty vůbec nevymalovaly. 1932 se stal revolucionářem v historii manikúry. Poté byl vytvořen první červený lak na nehty.

Tato barva je také univerzální černá a bílá. Navzdory jakýmkoliv módním trendům zůstanou tyto barvy vždy v trendu. Nicméně, s červeným lakem, musíte být opatrní, protože nemusí vyhovovat všem.

Pro koho je vhodný červený lak?

Při výběru manikúry je třeba vzít v úvahu jak tvar, tak délku nehtové desky. Taková jasná barva nedokáže přitáhnout oko k prstům. Pokud se vám nepodaří vybrat stín, můžete zkazit svůj obrázek.

Lucky světlé barvy jsou zpravidla vhodné pro dívky s malými prsty a úzkými měsíčky. Zpravidla se zvyšují světlé barvy. Proto, pokud máte širokou dlaň s velkou nehtovou destičkou - je lepší experimentovat s červenou.

Pokud mátemalé dlaně s krátkými prsty, pak bude pracovat i manikúra s červenou barvou. Pouze nejlepší ze všech, pokud je tento odstín o něco tmavší, blíž k burgundskému. Je tam jedno malé tajemství. Na nehty můžete aplikovat lak na nehty tak, že kolem okrajů je trochu nedotčený prostor. Díky tomuto triku se Vaše nehty objeví déle a vaše prsty jsou rafinovanější.

Manikúra s červeným lakem je vhodná pro nehty střední délky. Pokud jsou dlouhé, pak červená manikúra nebude vypadat svůdně, ale spíše vulgárně. Nezapomeňte, že vaše nehty by měly být dokonalé! Nesmí dojít k chybám, škrábancům, prasklinám.

Výhodou červené barvy je, že může být kombinován s jinými odstíny a taková manikúra bude vyhovovat jakémukoli stylu oblečení. Nyní je módní kombinovat různé barvy. Použijte červený lak jako základ, přidejte několik tahů jiné barvy a můžete bezpečně jít na romantické rande.

Tajemství použití červeného laku

V závislosti na výrobci má červený lak své vlastní vlastnosti, které je třeba vždy pamatovat.

Červený lak déle schne než kterýkoli jiný. Současně jsou okamžitě patrné i drobné vady manikúry. Pokud se rozhodnete namalovat nehty červeně, dejte si alespoň hodinu času, během kterého se vaše nehty nic nedotknou.

Pozornost je třeba věnovat kartáčům, s nimiž budete nanášet lak. Pro nikohotajemství je, že nekvalitní kartáč může kazit manikúru. I když použijete nejkvalitnější polštář, nebude rovnoměrně rozdělen špatným štětcem a manikúra bude nechutná.

Nalezení dobrého kartáče není tak těžké. Hlavní věc je, že klky nejsou štětiny a byly pevně sestaveny, což tvoří půlkruhový okraj. Tloušťka a délka kartáče, vyberte na základě tvaru nehtů. Tuhost kartáče by měla být střední. Příliš měkký vám neumožní nakreslit čistou čáru, zatímco díky tvrdému kartáčku nebude lak schopen rovnoměrně natírat celý povrch nehtu.

Stejně jako každý jiný běžný lak je lepší použít červenou barvu několikrát. Nechte to být lepší než 2-3 tenčí vrstvy než 1-2 tlusté, jinak povlak nabobtná a manikúra bude vypadat velmi nepříjemně.

Tento lak zdůrazňuje všechny nedostatky manikúry. Pokud váš povrch není zcela hladký, předběžně ho vyleštěte a naneste základní nátěr.

Červené nehty - pro odvážné dívky

Červený lak je lepší použít pro ty, kteří se nebojí vystupovat z davu. Dívky s červenými nehty by měly být schopny odolat četným mužským názorům, protože tato barva evokuje vášeň, touhu a další silné emoce.

Existuje celá řada odstínů červené. Stejně jako v případě rtěnky je tato barva vhodná pro každého. Hlavní věc - vybrat si odstín, vzhledem k barvě kůže, vlasy, oči, styl oblečení. Korál, třešeň, vínová, malina, švestka- Červená barva dává široký prostor pro experimenty.

Nejkrásnější věcí v takové manikúru je, že bude vždy v módě, stejně jako všechny klasické. Mnoho žen může dokonce v každodenním životě namalovat nehty červeně. Taková manikúra by však měla být prováděna při slavnostních akcích ve večerních šatech.

Manikúra používající červený lak může působit zázraky s ženským vzhledem. Je nutné jen zdokonalovat dovednost používat světlý lak a být trpělivý. Nezapomeňte, že muži věnují ženským perům více pozornosti, než si dokážete představit.