Manikúra řez

V dnešní době je počet druhů manikúry výrazný ve své rozmanitosti, provádění technologií. Ale všechny jsou založeny na první - klasické manikúru, která se nazývá trim. Co je tedy tradiční typ manikúry a jaké jsou její výhody?

Klasická manikúra stručně

Hlavním typem manikúry, která dosud neztratila svou popularitu, je oříznutá manikúra. On je považován za klasika v péči o nehty. Techniky tohoto typu manikúry byly vyvinuty v průběhu let a zlepšeny. Proto v salonech mistra nabízejí svým klientům a zákazníkům klasickou metodu a zároveň zaručují vynikající kvalitu výkonu.

Není těžké odhadnout, že název této manikúry pochází z použití postupu pro řezání nehtů, kutikuly, otřepů pomocí speciálních nástrojů na manikúru. Klasická manikúra se vyznačuje použitím parních podnosů, které usnadňují práci mistra nebo seberealizaci tohoto postupu.

Hlavní výhody řezané manikúry ve srovnání s jinými typy jsou její všestrannost, schopnost zpracovat i zanedbané, zanedbané ruce a nehty. Je vhodný pro muže i ženy a je pro ně hygienickým postupem péče o ruce. Řezaná manikúra navíc netrvá dlouho a nevyžaduje speciální nástroje a nástroje.

Jak udělat manikúru

Manikúru lze spustit s minimálním množstvím nástrojů. Jedná se o nůžky se zaoblenými lopatkami, kleštěmi na kleště, pilníčkem na nehty, lopatkou nebo oranžovou tyčinkou pro pohyb kutikuly pryč, prostředkem pro změkčení pokožky. Zvažte tedy postup manikúry doma ve fázích:

  1. Lakování.Pokud je přítomen na nehtech, musí být očištěn produktem neobsahujícím aceton.
  2. V případě potřeby lze nůžky zkrátit nehty.Obvykle se takové postupy provádějí za účelem posílení nehtových destiček. Stejná délka nehtů by měla být pečlivě rozřezána v jednom směru.
  3. Tvarování pilníků na nehty.Mějte na paměti, že byste se měli vždy pohybovat v jednom směru, netlačte na nehet, abyste se vyhnuli následné stratifikaci a křehkosti. Je lepší, když je pilník na nehty. Kovové pilníky s vysokým stupněm abrazivity nepříznivě ovlivňují nehty.
  4. Mazání periunguální zóny pod(kutikula) speciálním změkčujícím činidlem. Ponoření rukou do koupele s mořskou solí.
  5. Přibližně po 10-15 minutách působení lázně by měly být ruce odstraněny a vysušeny.
  6. Pomocí špachtle nebo oranžové tyčinky jemně a jemně zatlačte kutikulu od hřebuspolu s bočními válečky, aby se usnadnilo jejich řezání.
  7. Nůžky nebo pinzety by měly nejprve odříznout boční válečkyod rohů nehtů. Musíte to udělat s pevným pohybemz kůže neexistuje žádný trhavý nástroj. Nejdříve se odřízne jeden boční válec, pak se nanese kutikula a potom druhý boční váleček. Řez kůži v blízkosti nehtu by měl být pečlivě a pomalu. Příliš hluboké odstranění kůže je plné infekcí a růstu nepravidelných nehtů.
  8. Naneste hydratační krém na pokožku rukou a jemně masírujte kartáče.
  9. Pokud si přejete laky na nehty,musíte nejprve odmastit nehtovou desku odstraňovačem laku na nehty. Před nanesením smaltu nebo laku nezapomeňte hřebíky zakrýt základnou. Nahoře je třeba použít fixační prostředek, aby lak vydržel déle.

Je tedy možné udržet si oříznutou manikúru doma. Doporučuje se provádět tento týden. Nezapomeňte na potřebu dezinfikovat nástroje před manikúrou. V žádném případě je nedejte nikomu k použití, aby se zabránilo infekci plísní nebo jiných infekcí. Systematický řez manikúra je cenově dostupný způsob, jak se starat o nehty talíře a ruce, což jim dává reprezentativní vzhled.