Manikúra prostor, speciální funkce a způsob, jak to udělat sami

Nyní ve světě nehtů design, že pouze stylisté nevytvářejí. Toto je použití nejmodernější 3D technologie, když květiny kvetou na nehtech, divoké kočky vrčí nebo lehké motýly jsou vlající.

To je nepochybně velmi krásné a módní, ale stojí to hodně peněz a ne každá žena to může udělat doma. A někdy čas na návštěvu mistra prostě nestačí. V tomto případě, aby nedošlo k vypadnutí z trendu a zároveň aby ​​vaše ruce byly co nejkrásnější, je vynikající možností použít prostorové téma z hlediska designu.

Ona je nyní na vrcholu popularity, a to nejen v manikúra, ale ve stylu oblečení, stejně jako další příslušenství. Vhodné pro každodenní i slavnostní. Obecně platí, že univerzální pro všechny příležitosti.

Stojí za povšimnutí, že téma vesmíru je v designu manikúry odhalena poměrně prostorně a rozsáhle, zejména v posledních letech. Pokud se to dříve projevilo ve formě použití hvězdiček nebo kreslení komet, nyní se na nehtech ocitne téměř každá kosmická krajina s vhodnými dovednostmi a snahou. Mělo by se však chápat, že k vytvoření takových složitých obrazů a vesmíru v každém projevu je složité a mnohostranné, je nutné strávit slušné množství času. Vytvoření prostorové manikúry vyžaduje v průměru až 3 hodiny volného času, kdy vás nikdo nebude rušit.

Kroky aplikace

První věc, kterou je třeba udělat, je připravit laky různých barevkresba vzoru a samozřejmě základního laku a houby. Základní lak je nutný, aby se zabránilo žloutnutí nehtové desky. Jako v téměř všech verzích takové manikúry, pozadí je velmi tmavá černá nebo tmavě modrá barva vytvořit vzor.

Oblast zakrytí nehtu základním transparentním lakem a jeho vysušení naneste tmavý podkladový lak na obraz. Mnoho stylistů dává přednost tmavě modré barvě pro svou ušlechtilou barvu a nepřítomnost takové chmury, která je vlastní černému laku. Pokud je vodnatý lak, je lepší aplikovat dvě vrstvy.

Na základě zkušeností s vytvářením tohoto typu manikúry můžeme říci, že je nejlepší zvolit fialovou, modrou, tmavozelenou, bílou, karmínovou, růžovou, šedou a modrou se třpytkami a vytvořit tak vzor. To jsou barvy, které pomáhají dosahovat maximálních výsledků a krásných vzorů.

Dále je vytvořena mlhovina. To se provádí nanesením na houbu nebo houbu (umožňuje vytvořit více originální kresbu) šedé a modré laky a pokrývá tuto část nehtové desky. Po natažení takové mlhoviny je nejlepší, aby se laky důkladně osušily, aby se nepoškozovaly.

Dále poskytnout trojrozměrný efekt, jakož i další hloubku, která je charakteristickým rysem tohoto typu manikúry. Všechny ostatní oblíbené barvy z navržené palety jsou smíchány a jsou také aplikovány na nehtovou desku.

Velmi působivévypadají malé mraky fialově růžové barvy, stejně jako další hvězdy z třpytu nebo jiného praktického a vhodného materiálu. Kombinace mraků a hvězd by však neměla, pokud nehty nemají slušnou délku, jinak bude design přetížen dalšími prvky. Navzdory všem náhodnostem a velkému počtu použitých barev je možné dosáhnout krásné a módní kombinace, aniž byste zapomněli na smysl pro proporci.

Výhody manikúry ve stylu vesmíru

I když to uděláte poprvé a zdá se, že to není úplně dokonalé, všechny malé vady mohou být opraveny. A pokud to nemůžete opravit a někdo má nějaké otázky, můžete vždy říci, že to byl způsob, jakým byl naplánován. Kosmos je však fenomén, který nebyl studován velmi extenzivně a každý ho může interpretovat vlastním způsobem a podle svých představ.

Také s možností použití takového vzoru pomocí populárních a velmi odolných gelových leštidel můžete chodit po dlouhou dobu s nejmodernějším a nejoblíbenějším designem nehtů. Ale v tomto případě je lepší buď dobře cvičit na jednoduchých lacích, které jsou snadno odstranitelné a ne tak drahé. Nebo se vzdejte v rukou profesionála. Vzhledem k tomu, že je mnohem delší a problematičtější měnit a dotvářet styl prostoru prováděný gelovým lakem.

Pokud použijete moderní diamantový nátěr, kresba získá další objem a přitažlivost, čímž se vaše manikúra stane skutečnouumění v malém formátu. Díky tomu bude kresba v závislosti na osvětlení místnosti pokaždé hledat novým způsobem a potěší nejen svého majitele, ale všechny lidi v okolí.

Je to ideální volba pro kreativní jedince a pro projev všech jejich nejdivočejších fantazií z hlediska designu nehtů.