Manikúra prostor - lákavá galaxie na nehtech

V poslední době je "prostorová" manikúra na vrcholu popularity. K dispozici je celá kolekce laků určených k vytvoření jedinečných, fascinujících obrazů na nehtech.

Aby bylo možné vytvořit prostor pro manikúru, stačí jen malá představivost a několik dostupných prostředků, pomocí kterých si každá dívka může vytvořit mistrovské dílo na vlastních nehtech.

Hluboké, „noční“ barvy s lesklými „hvězdami“ krásně ladí s jakýmkoliv oblečením. Taková manikúra je vhodná jak pro běžné nošení v neformálním stylu, tak i pro sofistikované večerní šaty.

Co potřebujete pro trendovou manikúru

Není nutné být profesionálem, aby se vaše nehty přeměnily na plátno pro magické kosmické obrazy. Než začnete tvořivost, měli byste zásobovat:

  • lakovací základ;
  • tmavý lak, který napodobuje noční oblohu;
  • světlý lak, který se změní na "mlhovinu";
  • laky v jasných barvách (stačí několik);
  • lak s třpytem;
  • houba nebo běžná houba;
  • krém na ruce;
  • odstraňovač laku na nehty.

Poté, co jsou všechny tyto věci po ruce, začíná zábava.

Jak vytvořit manikúru

Existuje několik možností, jak vytvořit módní manikúru. Zaprvé, můžete si to vymyslettmavé laky nehty a malovat přes několik hvězd s akrylovými barvami. To však nedává žádoucí účinek, protože hlavním cílem je stále vytvořit přitažlivé kosmické expanze na nehtech. Za druhé, můžete použít speciální lesklý lak. V tomto případě bude barva monotónní a představivost nebude úspěšná. Nejlepší je použít několik laků.

Začneme dělat manikúru. První věc, kterou musíte rozšířit ruce se smetanou, stejně jako k léčbě kůžičky, pomocí speciálního gelu změkčit. Po zvládnutí tohoto úkolu si uvědomujeme originální kreativní nápady.

Po základní vrstvě naneste první vrstvu tmavého laku. Může být černá nebo tmavě modrá. Je nutné počkat, až první vrstva zaschne, po které je žádoucí aplikovat druhou vrstvu. Takže "nebe" je připraveno - vše pro "mlhoviny". Chcete-li vytvořit, je třeba použít světlý lak ve formě skvrn libovolného tvaru na nehty s houbou nebo houbou.

Dále si každý fashionista může zvolit barvy podle své volby. Nejčastěji se používají žluté, růžové, modré a fialové odstíny. Pravidlo je zde: čím více, tím lépe. Nezapomeňte však, že barevné laky se nanášejí v tenkých vrstvách, z nichž každá musí důkladně osušit.

Prostor pro manikúru neznamená stejný design pro každý hřeb. Například na jednom z nehtů můžete nakreslit kometu, střelnou hvězdu nebo malou planetu s jehlou. Můžete použít lak s třpytkami různých velikostí, různými způsoby.mají „mlhoviny“ a jasné barvy.

Konečně zbývá pouze odstranit nepotřebné z kůže kolem nehtů vatovým tamponem namočeným v odlakovači na nehty.

Manikúra Cosmos: Užitečné tipy

Jednoduchá doporučení pomohou vytvořit ohromující manikúru bez velkého úsilí.

Pro aplikaci „mlhovin“ se doporučuje použít kus houby pro mytí nádobí nebo houby. Vzhledem k tomu, že tyto jednoduché, přístupné věci mají porézní strukturu, hrany světlých skvrn nevystoupí ostře na černém pozadí a samotné body budou čisté a originální.

Pro konstrukci nehtů se často používají tečky. Tento nástroj umožňuje aplikovat body a kruhy různých průměrů na nehty. Pokud byl náhle po ruce, můžete jej efektivně využít v procesu vytváření "kosmické" manikúry. S pomocí Dots můžete snadno kreslit vzdálené hvězdy a malé planety.

Na hřebech lze vyobrazit i Mléčnou dráhu. Tento efekt se dosahuje při použití transparentního laku se stříbrným třpytem.

Nezapomeňte, že v „kosmickém“ designu často převládají studené tóny, proto je hojnost tmavě modré nebo nasycené fialové vítané. Na tomto pozadí budou jasně růžové nebo žluté tóny vypadat skvěle.

Pokud jste omylem udělali extra dotek, nezoufejte a znovu proveďte celou manikúru. Stačí načrtnout extra tmavý lak nebo proměnit náhodné chyby na dobrý nápad,Konec konců, často může chyba vést k brilantnímu inovativnímu řešení.

Kresby na nehtech by neměly být vytvořeny stejného typu, protože jsme konfrontováni s úkolem přenášet pohyb a proměnlivost, tajemství a velikost vesmíru.

S takovou manikúrou budete neodolatelný v jakémkoli obrazu a za každého počasí!