Manikúra-prostor: jak udělat sami

Témata vesmíru jsou stále v módě. Obrovské rozlohy obrovského vesmíru, hvězdné oblohy a nezmapovaných planet se s námi setkávají na každém kroku. Trička s obrazem hvězdné oblohy v trendu, napínavé stropy s potiskem planet sluneční soustavy jsou novinkou v designu stropních krytin, kryty módních pomůcek jsou také zdobeny vesmírnými prostory.

Bezchybná manikúra a dobře udržované ruce jsou prvním krokem k úspěchu v moderním světě. Cosmic nail art zdůrazní váš originální a moderní styl, dodá vašemu obrazu chuť.

Tento design bude dokonale kombinován s přísným kancelářským oblečením, stručně zapadne do romantického obrazu, zapadne do roztrhaných džíny a také dodá sportovnímu stylu dotek lehkosti.

Kosmos na nehtech se vyrábí téměř ve všech kosmetických salonech, ale není tak levné užívat si takového potěšení. Tento postup bude stát nejméně 10 dolarů. Majitelé skromného rozpočtu by však neměli být naštvaní, protože to lze opakovat doma.

Manikůra doma

\ t

Potřebné materiály a nástroje

\ t

Chcete-li udělat galaktické nehtové umění v příjemném domácím prostředí, musíte připravit následující materiály, příslušenství a nástroje.

 1. Základní krytí. Základní lak chrání nehty před žloutnutím, které se může objevit při aplikaci tmavého laku.
 2. Lak tmavě modré nebo fialové barvy. Bude sloužit jako základ, bude působit jako určitý druh hvězdného obrazu.
 3. Několik jasných laků. Můžete použít růžové, modré a šedé tóny. Hlavní věc je, že vybrané tóny by měly být jasné, protože dodají hloubku.
 4. Houba. Kousek houby nebo houby přidáme tajemnou mlhovinu.
 5. Volitelné příslušenství. Lak s třpytkami nebo kamínky budou skvělým doplňkem.
 6. Bezbarvý upevňovač. Bude sloužit jako druh ochrany, stejně jako objem obrazu.

Aplikační technika

Prvním stupněm manikúry bude nanesení základu, po jejímž zaschnutí, natřeme nehty základním lakem. Jako pozadí odstínu zvolte laky tmavě modré nebo fialové tóny.

Druhou fází je šíření mlhoviny. Za tímto účelem je okraj houby pokrytý vrstvou prvního laku z světlé palety a aplikován tečkovanými pohyby na nehty. Tento postup opakujeme se všemi světlými laky, které jste si vybrali, nejdříve počkáme, až předchozí vrstva zaschne. Nepřehánějte to, počet jasných barev laků by neměl překročit tři, jinak dostanete místo květin místo květin.

Další fáze prácebude výzdoba. Zde není omezen let vaší fantazie. Můžete použít jak kamínky a lak s jiskry, hřebík fólie bude také dát celkový design nějaké intriky. Bílé tečky nakreslené párátkem nebo kartáčem mohou sloužit jako planety ve sluneční soustavě a úhledná čárka se stane ohnivou kometou.

Posledním krokem bude použití laku-fixátoru, bude to vaše nehty lesklý vzhled a pomůže udržet vaši manikúru po dlouhou dobu.

Výhody galaktického nehtového umění

 1. Pokud v procesu vytváření hvězdného obrazu na nehtech něco nevyjde, nezáleží na tom. To je druh abstrakce, takže vaše písničky nejsou omyl, ale nápad. Ano, a chyby mohou být snadno opraveny: nakreslit, naplnit jiskrami, zředit jinou barvou.
 2. Při vytváření manikúry můžete použít gelové leštidla, které vydrží mnohem déle než běžné.
 3. Nesnažte se provádět hladké linie a obrysy. Prostor netoleruje jasné hrany a paralely.
 4. Vzhled na nehtech jakékoliv délky vypadá originálně, jejich tvar také nehraje velkou roli.

V závislosti na osvětlení se prostorový vzor na nehtech bude neustále měnit, nebude vypadat stejně a nudně.

Některé užitečné tipy

 1. Prvním stupněm každé manikúry je vyrovnání délky a tvaru nehtů, odstranění kožičky. Pokud jsou vaše nehty různých délek a tvarů, žádný nail art vám ušetří. Před malováním nehtů je dejte do pořádku.
 2. Proces bude tedy trvat dlouhospočítat čas pro sebe, nenechte se rozptylovat od kreativity.
 3. Vesmírná manikúra je téměř nemožné zkazit, vaše představivost vám pomůže.

To je ideální pro kreativní povahy. Nechť je let vašich fantazií neomezený. Chcete-li vytvořit módní a unikátní manikúru na sekundu, zavřete oči, sen, ponořte se do vesmíru. Pak se vám nápady jistě dostanou do hlubokého proudu. Oceníte se dobrou náladou, nabitím pozitivních emocí a váš obraz se stane neodolatelným, jedinečným a módním.

Fotogalerie: neobvyklé nail art

Video: jak si vytvořit manikúru ve stylu vesmíru

Video: fázová implementace manikúry ve vesmíru